U17 Kadetska liga – 2019/20 – Zapisnik

  • 12. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 23.11.19 ob 09.30

    NK FUŽINAR 4 : 0 2 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    10 Geld Janoš K
    5 Džambas Luka
    15 Dobnik Anže
    11 Borko Matevž
    7 Hafizović Dino
    20 Halilović Emir
    18 Cvetkovič Rok
    9 Potočnik Krajnc Vito
    17 Jablanšek Danilo
    21 Savić Jovan
    Rezervni igralci
    1 Jurač Jaka V
    6 Založnik Matija
    14 Paščanović Armin
    4 Ovčar Teo
    2 Grilc Nino
    NK Pobrežje
    1 Svenšek Anej K V
    2 Dimitrovski Dimitar
    7 Alijaj Astret
    3 Šketelj Matic
    16 Španinger Vid
    14 Ameti Amet
    90 Pekmić Alen
    10 Ćosić Samuel
    9 Selinšek Tilen
    8 Galin Dragan
    34 Gashi Gzim
    Rezervni igralci
    33 Repotočnik Neo V
    39 Svenšek Timi
    30 Lužar Mitja
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Cvetko Sebastjan
    Zadetki
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 1 : 0 25′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 2 : 0 34′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 3 : 0 57′
    NK FUŽINAR 4 Ovčar Teo 4 : 0 79′
    Dogodki
    NK FUŽINAR 17 / 2 Jablanšek Danilo / Grilc Nino 41′
    NK Pobrežje 10 / 30 Ćosić Samuel / Lužar Mitja 41′
    NK FUŽINAR 11 / 6 Borko Matevž / Založnik Matija 44′
    NK Pobrežje 16 Španinger Vid 47′
    NK Pobrežje 8 / 39 Galin Dragan / Svenšek Timi 51′
    NK FUŽINAR 7 / 14 Hafizović Dino / Paščanović Armin 66′
    NK FUŽINAR 9 / 4 Potočnik Krajnc Vito / Ovčar Teo 69′
  • 12. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 19.11.19 ob 14.00

    Marles hiše 0 : 2 0 : 2 NK Rače
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Marles hiše
    12 Jagodič Blaž K V
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    8 Cigrovski Jakob
    3 Musil Izidor
    2 Kramberger Taj
    9 Štorgelj Rok
    11 Trivkanović Mario
    10 Dovečar Žan
    15 Herlič Jan
    6 Krajnc Žiga
    Rezervni igralci
    14 Cigrovski Matevž
    22 Draksler Niko
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    8 Moravs Andrej
    14 Volmut Enej K
    15 Napast Nejc
    6 Kasjak Žiga
    7 Ravnjak Blaž
    5 Trol Žiga
    13 Jaušovec Žan
    10 Tomanič Gašper
    11 Novak Vid
    4 Žaucer Žan
    Rezervni igralci
    2 Raner Nino
    12 Galun Anej
    9 Posteržin Jaka
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Magdič Boris
    Zadetki
    NK Rače 7 Ravnjak Blaž 0 : 1 6′
    NK Rače 6 Kasjak Žiga 0 : 2 38′
    Dogodki
    Marles hiše 2 / 22 Kramberger Taj / Draksler Niko 41′
    NK Rače 7 / 2 Ravnjak Blaž / Raner Nino 41′
    NK Rače 6 / 9 Kasjak Žiga / Posteržin Jaka 55′
    NK Rače 10 / 12 Tomanič Gašper / Galun Anej 55′
    Marles hiše 6 / 14 Krajnc Žiga / Cigrovski Matevž 66′
  • 12. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 17.11.19 ob 14.00

    NK Miklavž 4 : 1 2 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž
    1 Fras Niko V
    6 Berglez Jakob
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    5 Masten David
    4 Gabor Rene
    8 Bubnič Gal
    11 Vrecl Urh K
    16 Jesenik Žak
    9 Ciringer Luka
    3 Đuran Nejc
    Rezervni igralci
    24 Božičev Šmid Mitja V
    88 Rudolf Lan
    7 Siter Nace
    15 Jenšac Lan
    14 Pahernik Jan
    19 Veselko Domen
    NK Korotan Prevalje
    99 Lesjak Anže V
    6 Vertačnik Tevž
    19 Miler Luka
    16 Čapelnik Žiga
    15 Podojsteršek Nejc
    8 Pustoslemšek Erik
    14 Kotnik Gal
    5 Mori Nejc
    11 Kranjc Maj
    17 Potočnik Jan K
    10 Strojnik Žan
    Rezervni igralci
    2 Kamnik Jernej
    3 Lužnik Leon
    13 Zagernik David
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 1 : 0 2′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 2 : 0 8′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 3 : 0 55′
    NK Korotan Prevalje 11 Kranjc Maj 3 : 1 74′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 4 : 1 11m 77′
    Dogodki
    NK Korotan Prevalje 8 / 13 Pustoslemšek Erik / Zagernik David 28′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 41′
    NK Korotan Prevalje 19 / 3 Miler Luka / Lužnik Leon 41′
    NK Miklavž 23 / 88 Koren Matic / Rudolf Lan 57′
    NK Korotan Prevalje 6 / 2 Vertačnik Tevž / Kamnik Jernej 57′
    NK Miklavž 16 / 19 Jesenik Žak / Veselko Domen 65′
    NK Miklavž 5 / 15 Masten David / Jenšac Lan 78′
    NK Miklavž 11 / 7 Vrecl Urh / Siter Nace 78′
  • 12. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 16.11.19 ob 14.00

    NK MB Tabor 7 : 0 5 : 0 NK Cerkvenjak
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    16 Krivograd Vid K
    5 Repič Lovro
    14 Emeršič Maj
    10 Islamaj Alen
    3 Medved Žan
    7 Božič Tilen
    11 Bijelić Elvis
    22 Trikić Luka Gabriel
    8 Šimundža Luka
    13 Rak Gal
    Rezervni igralci
    12 Radojčić Adin
    15 Dajčman Timotej
    4 Stanek Reher Nik
    9 Jurič Jan
    21 Ganiu Besar
    2 Majhen Patrik
    6 Jonuzaj Florian
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    7 Šalamun Žan
    18 Kavčič Gašper
    21 Kavčič Luka
    8 Kocuvan Jan Maksim
    26 Govedič Jaka
    10 Sakelšek Nik
    17 Berlak Tristan
    11 Kocmut Lukas K
    19 Simonič Luka
    3 Zorko Timotej
    Rezervni igralci
    12 Šimek Tadej V
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Žmavc Dejan
    Zadetki
    NK MB Tabor 8 Šimundža Luka 1 : 0 5′
    NK MB Tabor 7 Božič Tilen 2 : 0 12′
    NK MB Tabor 14 Emeršič Maj 3 : 0 27′
    NK MB Tabor 13 Rak Gal 4 : 0 36′
    NK MB Tabor 8 Šimundža Luka 5 : 0 37′
    NK MB Tabor 2 Majhen Patrik 6 : 0 76′
    NK MB Tabor 9 Jurič Jan 7 : 0 80′
    Dogodki
    NK MB Tabor 1 / 12 Islamaj Adrijan / Radojčić Adin 41′
    NK MB Tabor 22 / 21 Trikić Luka Gabriel / Ganiu Besar 41′
    NK MB Tabor 13 / 9 Rak Gal / Jurič Jan 41′
    NK MB Tabor 11 / 4 Bijelić Elvis / Stanek Reher Nik 52′
    NK MB Tabor 7 / 6 Božič Tilen / Jonuzaj Florian 52′
    NK MB Tabor 3 / 15 Medved Žan / Dajčman Timotej 52′
    NK MB Tabor 8 / 2 Šimundža Luka / Majhen Patrik 52′
    NK Cerkvenjak 26 Govedič Jaka 59′
    NK Cerkvenjak 1 / 12 Prosič Vrbnjak Lan / Šimek Tadej 70′
    NK Cerkvenjak 7 Šalamun Žan 73′
  • 12. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 16.11.19 ob 11.00

    NŠ Roho 0 : 6 0 : 2 NK MALEČNIK
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    9 Nadarević Semir
    20 Merdanović Dino
    3 Bauman Matic
    18 Lobnik Jernej
    10 Belcl Leon K
    4 Kraut Nejc
    6 Jerman Enej
    8 Koren Severin
    5 Ferlič Noel
    11 Grah Patrik
    Rezervni igralci
    12 Kamplet Urban V
    17 Novak Klemen
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    3 Virtnik Mai K
    9 Mihajlović Mark
    15 Kelbič Vito
    21 Horvat Valentin
    2 Kaučič Nejc
    13 Vršič Anej
    10 Želj Robnik Leon
    7 Kirbiš Anej
    16 Malek Lan
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej
    20 Janković Milan
    4 Bajrami Albin
    14 Nerat Tim
    22 Julardžija Emir
    Trener
    Lešnik Marko
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    NK MALEČNIK 3 Virtnik Mai 0 : 1 11′
    NK MALEČNIK 9 Mihajlović Mark 0 : 2 35′
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 0 : 3 52′
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 0 : 4 59′
    NK MALEČNIK 3 Virtnik Mai 0 : 5 61′
    NK MALEČNIK 20 Janković Milan 0 : 6 66′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 13 Vršič Anej 44′
    NK MALEČNIK 9 / 20 Mihajlović Mark / Janković Milan 50′
    NŠ Roho 1 / 12 Volkner Nino / Kamplet Urban 56′
    NŠ Roho 8 / 17 Koren Severin / Novak Klemen 61′
    NŠ Roho 10 Belcl Leon 66′
    NK MALEČNIK 6 Gajšek Tin 66′
    NK MALEČNIK 21 / 22 Horvat Valentin / Julardžija Emir 66′
    NK MALEČNIK 16 / 4 Malek Lan / Bajrami Albin 67′
    NK MALEČNIK 7 / 14 Kirbiš Anej / Nerat Tim 69′
    NK MALEČNIK 1 / 12 Anošek Sergej / Senekovič Jernej 70′
  • 12. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 16.11.19 ob 11.00

    Lenart 1 : 2 1 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    Lenart
    99 Župec Matjaž V
    19 Kostanjšek Jan
    20 Dajčman Rok
    22 Jaušovec Rene
    11 Jaušovec Dominik
    8 Špindler Simon
    15 Raner Nino
    17 Vanek Jan
    10 Fras Rok K
    21 Lubi Simon
    6 Mlakar Nino
    Rezervni igralci
    4 Šuman Jurij
    14 Neuvirt Urban
    18 Kocbek Rok
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    22 Aberšek Nejc
    6 Dobaj Jaka
    5 Banjanović Mark
    7 Rojko Leon K
    17 Sep Matjaž
    10 Robič Rene
    Rezervni igralci
    19 Klančnik Luka
    18 Lasbaher Miha
    Trener
    Marko Zdravko
    Trener
    Šoštarič Rok
    Zadetki
    NK Pohorje 15 Javernik Rene 0 : 1 5′
    Lenart 21 Lubi Simon 1 : 1 28′
    Lenart 19 Kostanjšek Jan 1 : 2 ag 75′
    Dogodki
    NK Pohorje 6 / 19 Dobaj Jaka / Klančnik Luka 32′
    NK Pohorje 99 / 18 Robič Anej / Lasbaher Miha 40′
    Lenart 11 / 18 Jaušovec Dominik / Kocbek Rok 52′
    Lenart 21 / 4 Lubi Simon / Šuman Jurij 74′
    Lenart 8 / 14 Špindler Simon / Neuvirt Urban 75′
    Lenart 17 Vanek Jan 80′
    NK Pohorje 7 Rojko Leon 80′
  • 11. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 12.11.19 ob 14.00

    Marles hiše 1 : 2 1 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Marles hiše
    12 Cigrovski Matevž V
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    8 Cigrovski Jakob K
    3 Musil Izidor
    11 Šmigoc Aleš
    9 Štorgelj Rok
    14 Trivkanović Mario
    10 Dovečar Žan
    13 Herlič Jan
    20 Vogrin Gašper
    Rezervni igralci
    6 Šmigoc Tadej
    2 Krajnc Žiga
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    22 Aberšek Nejc
    6 Dobaj Jaka
    5 Banjanović Mark
    7 Rojko Leon K
    17 Sep Matjaž
    10 Robič Rene
    Rezervni igralci
    19 Klančnik Luka
    18 Lasbaher Miha
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Prednik Benjamin
    Zadetki
    NK Pohorje 15 Javernik Rene 0 : 1 5′
    Marles hiše 14 Trivkanović Mario 1 : 1 35′
    NK Pohorje 10 Robič Rene 1 : 2 48′
    Dogodki
  • 11. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 10.11.19 ob 14.00

    NK Miklavž 5 : 1 3 : 0 NK MALEČNIK
    Sodniki: Prebil Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž
    24 Božičev Šmid Mitja V
    6 Berglez Jakob
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    5 Masten David
    4 Gabor Rene
    8 Bubnič Gal
    11 Vrecl Urh K
    19 Veselko Domen
    9 Ciringer Luka
    3 Đuran Nejc
    Rezervni igralci
    1 Fras Niko V
    88 Rudolf Lan
    14 Siter Nace
    15 Jenšac Lan
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    3 Virtnik Mai
    4 Bajrami Albin
    15 Kelbič Vito
    21 Horvat Valentin
    2 Kaučič Nejc
    13 Vršič Anej
    11 Krajnc Anney
    7 Kirbiš Anej
    20 Janković Milan
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej
    9 Mihajlović Mark
    16 Malek Lan
    14 Nerat Tim
    8 Julardžija Tarik
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    NK MALEČNIK 6 Gajšek Tin 1 : 0 ag 5′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 2 : 0 22′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 3 : 0 36′
    NK MALEČNIK 16 Malek Lan 3 : 1 43′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 4 : 1 58′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 5 : 1 75′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 21 / 16 Horvat Valentin / Malek Lan 41′
    NK MALEČNIK 4 / 9 Bajrami Albin / Mihajlović Mark 41′
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 44′
    NK MALEČNIK 11 / 14 Krajnc Anney / Nerat Tim 54′
    NK Miklavž 19 / 14 Veselko Domen / Siter Nace 60′
    NK MALEČNIK 2 / 8 Kaučič Nejc / Julardžija Tarik 62′
    NK Miklavž 23 / 88 Koren Matic / Rudolf Lan 73′
    NK MALEČNIK 1 / 12 Anošek Sergej / Senekovič Jernej 73′
    NK Miklavž 9 / 15 Ciringer Luka / Jenšac Lan 76′
  • 11. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 10.11.19 ob 11.00

    NK FUŽINAR 4 : 0 2 : 0 NK Rače
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    5 Džambas Luka K
    17 Jablanšek Danilo
    20 Halilović Emir
    4 Mirkac Marko
    11 Borko Matevž
    6 Založnik Matija
    18 Cvetkovič Rok
    10 Potočnik Krajnc Vito
    7 Hafizović Dino
    21 Savić Jovan
    Rezervni igralci
    1 Jurač Jaka V
    13 Tešić Teo
    9 Grilc Nino
    19 Hojnik Matic
    14 Paščanović Armin
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    3 Petrovič Matej
    14 Volmut Enej K
    10 Tomanič Gašper
    15 Napast Nejc
    7 Ravnjak Blaž
    5 Trol Žiga
    6 Kasjak Žiga
    18 Hedl Nejc
    11 Novak Vid
    4 Žaucer Žan
    Rezervni igralci
    9 Mumel Nejc
    16 Polak Nik
    12 Galun Anej
    2 Posteržin Jaka
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Magdič Boris
    Zadetki
    NK FUŽINAR 10 Potočnik Krajnc Vito 1 : 0 29′
    NK FUŽINAR 7 Hafizović Dino 2 : 0 31′
    NK FUŽINAR 20 Halilović Emir 3 : 0 60′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 4 : 0 70′
    Dogodki
    NK Rače 3 Petrovič Matej 35′
    NK FUŽINAR 10 Potočnik Krajnc Vito 37′
    NK FUŽINAR 11 / 19 Borko Matevž / Hojnik Matic 41′
    NK Rače 6 / 16 Kasjak Žiga / Polak Nik 60′
    NK Rače 10 / 2 Tomanič Gašper / Posteržin Jaka 60′
    NK Rače 7 / 9 Ravnjak Blaž / Mumel Nejc 60′
    NK FUŽINAR 4 / 9 Mirkac Marko / Grilc Nino 65′
    NK Rače 18 Hedl Nejc 66′
    NK Rače 4 Žaucer Žan 68′
    NK Rače 11 / 12 Novak Vid / Galun Anej 68′
    NK FUŽINAR 7 / 13 Hafizović Dino / Tešić Teo 78′
  • 11. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 09.11.19 ob 14.00

    NK MB Tabor 3 : 0 2 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    16 Krivograd Vid K
    8 Hodžić Kokol Filip
    2 Majhen Patrik
    9 Jurič Jan
    7 Božič Tilen
    6 Jonuzaj Florian
    22 Kosi Luka
    14 Emeršič Maj
    10 Islamaj Alen
    5 Repič Lovro
    Rezervni igralci
    12 Radojčić Adin V
    13 Rak Gal
    11 Šimundža Luka
    15 Dajčman Timotej
    3 Medved Žan
    NK Korotan Prevalje
    1 Moussouris Minej V
    2 Vertačnik Tevž
    19 Miler Luka
    15 Čapelnik Žiga
    13 Podojsteršek Nejc
    7 Pustoslemšek Erik
    21 Kotnik Gal
    9 Mori Nejc
    18 Potočnik Jan K
    11 Kranjc Maj
    10 Strojnik Žan
    Rezervni igralci
    8 Drol Aljaž
    3 Lužnik Leon
    5 Zagernik David
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NK MB Tabor 6 Jonuzaj Florian 1 : 0 6′
    NK MB Tabor 9 Jurič Jan 2 : 0 32′
    NK MB Tabor 13 Rak Gal 3 : 0 80′
    Dogodki
    NK Korotan Prevalje 21 Kotnik Gal 13′
    NK Korotan Prevalje 7 Pustoslemšek Erik 27′
    NK Korotan Prevalje 2 Vertačnik Tevž 31′
    NK MB Tabor 22 / 3 Kosi Luka / Medved Žan 41′
    NK MB Tabor 14 / 11 Emeršič Maj / Šimundža Luka 41′
    NK Korotan Prevalje 19 / 3 Miler Luka / Lužnik Leon 53′
    NK MB Tabor 7 / 15 Božič Tilen / Dajčman Timotej 60′
    NK Korotan Prevalje 21 / 8 Kotnik Gal / Drol Aljaž 63′
    NK MB Tabor 6 / 13 Jonuzaj Florian / Rak Gal 65′
    NK Korotan Prevalje 10 Strojnik Žan 66′
    NK Korotan Prevalje 2 / 5 Vertačnik Tevž / Zagernik David 67′
    NK MB Tabor 1 / 12 Islamaj Adrijan / Radojčić Adin 82′
  • 11. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 09.11.19 ob 11.00

    NŠ Roho 0 : 1 0 : 1 NK Pobrežje
    Sodniki: Djukić Dejan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    9 Nadarević Semir
    17 Fišer Jaša
    16 Bauman Matic
    20 Lobnik Jernej
    10 Belcl Leon K
    4 Kraut Nejc
    6 Jerman Enej
    5 Koren Severin
    13 Ferlič Noel
    11 Grah Patrik
    Rezervni igralci
    12 Kamplet Urban V
    7 Delić Ahmed
    NK Pobrežje
    12 Svenšek Anej V
    2 Dimitrovski Dimitar
    7 Alijaj Astret
    76 Kobler Adrian
    16 Španinger Vid K
    10 Remih Jan
    90 Pekmić Alen
    19 Leskovar Miha
    80 Selinšek Tilen
    9 Kolar Tai
    34 Gashi Gzim
    Rezervni igralci
    1 Poljanec Tristan
    14 Ameti Amet
    8 Galin Dragan
    Trener
    Lešnik Marko
    Trener
    Drvenšak Rene
    Zadetki
    NK Pobrežje 10 Remih Jan 0 : 1 33′
    Dogodki
    NK Pobrežje 19 Leskovar Miha 34′
    NK Pobrežje 9 Kolar Tai 48′
    NŠ Roho 5 / 7 Koren Severin / Delić Ahmed 51′
    NK Pobrežje 80 / 14 Selinšek Tilen / Ameti Amet 51′
    NK Pobrežje 76 Kobler Adrian 62′
    NK Pobrežje 76 Kobler Adrian 75′
    NK Pobrežje 19 Leskovar Miha 78′
  • 11. krog | Cerkvenjak – ŠRC Cerkvenjak | 09.11.19 ob 11.00

    NK Cerkvenjak 1 : 0 0 : 0 Lenart
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    18 Kavčič Gašper
    21 Kavčič Luka
    4 Pečnik Luka
    8 Kocuvan Jan Maksim
    17 Berlak Tristan K
    10 Sakelšek Nik
    19 Simonič Luka
    7 Šalamun Žan
    20 Govedič Jaka
    3 Zorko Timotej
    Rezervni igralci
    12 Šimek Tadej V
    2 Pečnik Nino
    Lenart
    12 Smonkar Luka K V
    3 Župec Matjaž
    20 Dajčman Rok
    22 Jaušovec Rene
    5 Colnarič Enej
    8 Špindler Simon
    15 Raner Nino
    17 Vanek Jan
    10 Fras Rok
    18 Kocbek Rok
    11 Jaušovec Dominik
    Rezervni igralci
    4 Šuman Jurij
    14 Neuvirt Urban
    Trener
    Žmavc Damjan
    Trener
    Marko Zdravko
    Zadetki
    NK Cerkvenjak 3 Zorko Timotej 1 : 0 48′
    Dogodki
    Lenart 18 / 4 Kocbek Rok / Šuman Jurij 50′
    NK Cerkvenjak 18 Kavčič Gašper 60′
    Lenart 3 / 14 Župec Matjaž / Neuvirt Urban 65′
    Lenart 11 Jaušovec Dominik 76′
    NK Cerkvenjak 4 / 2 Pečnik Luka / Pečnik Nino 78′
  • 10. krog | Rače – Igrišče Rače | 06.11.19 ob 14.00

    NK Rače 7 : 1 4 : 0 NŠ Roho
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    8 Moravs Andrej
    4 Žaucer Žan
    3 Petrovič Matej
    14 Volmut Enej K
    10 Tomanič Gašper
    15 Napast Nejc
    7 Ravnjak Blaž
    5 Trol Žiga
    6 Kasjak Žiga
    11 Novak Vid
    Rezervni igralci
    9 Mumel Nejc
    16 Polak Nik
    13 Jaušovec Žan
    18 Hedl Nejc
    12 Galun Anej
    19 Hedl Aljaž
    2 Posteržin Jaka
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    20 Merdanović Dino
    8 Fišer Jaša
    19 Bauman Matic
    14 Novak Klemen
    10 Belcl Leon K
    7 Veingerl Žiga
    6 Jerman Enej
    5 Koren Severin
    4 Ferlič Noel
    9 Grah Patrik
    Rezervni igralci
    12 Kamplet Urban V
    11 Delić Ahmed
    Trener
    Magdič Boris
    Trener
    Beranič Gregor
    Zadetki
    NK Rače 7 Ravnjak Blaž 1 : 0 6′
    NK Rače 6 Kasjak Žiga 2 : 0 12′
    NK Rače 6 Kasjak Žiga 3 : 0 15′
    NK Rače 11 Novak Vid 4 : 0 37′
    NŠ Roho 10 Belcl Leon 4 : 1 53′
    NK Rače 15 Napast Nejc 5 : 1 60′
    NK Rače 9 Mumel Nejc 6 : 1 73′
    NK Rače 13 Jaušovec Žan 7 : 1 75′
    Dogodki
    NK Rače 3 / 13 Petrovič Matej / Jaušovec Žan 41′
    NK Rače 6 / 2 Kasjak Žiga / Posteržin Jaka 41′
    NK Rače 7 / 9 Ravnjak Blaž / Mumel Nejc 41′
    NŠ Roho 5 / 11 Koren Severin / Delić Ahmed 41′
    NK Rače 11 / 12 Novak Vid / Galun Anej 58′
    NK Rače 14 / 16 Volmut Enej / Polak Nik 60′
    NK Rače 15 / 19 Napast Nejc / Hedl Aljaž 64′
    NK Rače 10 / 18 Tomanič Gašper / Hedl Nejc 68′
    NŠ Roho 1 / 12 Volkner Nino / Kamplet Urban 70′
  • 10. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 06.11.19 ob 14.00

    NK Pobrežje 0 : 5 0 : 4 NK Miklavž
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pobrežje
    1 Poljanec Tristan V
    8 Gracej Aleš
    19 Alijaj Astret
    14 Kobler Adrian
    13 Španinger Vid K
    10 Dimitrovski Dimitar
    6 Pekmić Alen
    16 Galin Dragan
    21 Lužar Mitja
    22 Kolar Tai
    17 Gashi Gzim
    Rezervni igralci
    4 Ameti Amet
    5 Selinšek Tilen
    NK Miklavž
    24 Božičev Šmid Mitja V
    6 Berglez Jakob
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    5 Masten David
    4 Gabor Rene
    8 Bubnič Gal
    11 Vrecl Urh K
    16 Jesenik Žak
    9 Ciringer Luka
    3 Đuran Nejc
    Rezervni igralci
    1 Fras Niko V
    14 Volovšek Žiga
    7 Siter Nace
    19 Veselko Domen
    15 Jenšac Lan
    88 Rudolf Lan
    Trener
    Drvenšak Rene
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 0 : 1 13′
    NK Miklavž 16 Jesenik Žak 0 : 2 21′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 3 34′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 0 : 4 40′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 0 : 5 47′
    Dogodki
    NK Miklavž 16 / 19 Jesenik Žak / Veselko Domen 21′
    NK Miklavž 24 / 1 Božičev Šmid Mitja / Fras Niko 40′
    NK Miklavž 23 / 7 Koren Matic / Siter Nace 40′
    NK Miklavž 3 / 88 Đuran Nejc / Rudolf Lan 48′
    NK Miklavž 69 Kocbek Timotej 53′
    NK Miklavž 8 / 14 Bubnič Gal / Volovšek Žiga 55′
    NK Miklavž 9 / 15 Ciringer Luka / Jenšac Lan 66′
  • 10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 03.11.19 ob 16.00

    NK Korotan Prevalje 3 : 0 0 : 0 NK Cerkvenjak
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NK Korotan Prevalje
    1 Moussouris Minej V
    18 Lesjak Anže
    3 Lužnik Leon
    16 Čapelnik Žiga
    15 Podojsteršek Nejc
    10 Pustoslemšek Erik
    2 Kamnik Jernej
    6 Drol Aljaž
    17 Potočnik Jan K
    5 Zagernik David
    11 Kranjc Maj
    Rezervni igralci
    4 Kert Tomaž
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    20 Govedič Jaka
    8 Kocuvan Jan Maksim
    17 Berlak Tristan
    11 Kocmut Lukas K
    18 Kavčič Gašper
    3 Zorko Timotej
    19 Simonič Luka
    16 Lovrec Luka
    7 Šalamun Žan
    4 Pečnik Luka
    Rezervni igralci
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Žmavc Damjan
    Zadetki
    NK Korotan Prevalje 3 Lužnik Leon 1 : 0 50′
    NK Korotan Prevalje 11 Kranjc Maj 2 : 0 69′
    NK Korotan Prevalje 18 Lesjak Anže 3 : 0 79′
    Dogodki
    NK Korotan Prevalje 5 / 4 Zagernik David / Kert Tomaž 46′
  • 10. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 02.11.19 ob 11.30

    NK MALEČNIK 3 : 3 2 : 2 NK MB Tabor
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 45
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    3 Virtnik Mai K
    4 Bajrami Albin
    16 Kelbič Vito
    17 Horvat Valentin
    2 Kaučič Nejc
    13 Vršič Anej
    10 Želj Robnik Leon
    7 Kirbiš Anej
    11 Krajnc Anney
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej
    9 Mihajlović Mark
    14 Nerat Tim
    18 Janković Milan
    5 Malek Lan
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    16 Krivograd Vid K
    6 Jonuzaj Florian
    10 Islamaj Alen
    22 Kosi Luka
    5 Repič Lovro
    11 Bijelić Elvis
    9 Jurič Jan
    7 Božič Tilen
    2 Majhen Patrik
    3 Medved Žan
    Rezervni igralci
    12 Radojčić Adin V
    13 Rak Gal
    21 Dajčman Timotej
    4 Ledinek Vid
    14 Stanek Reher Nik
    Trener
    Levar Vojko
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK MB Tabor 6 Jonuzaj Florian 0 : 1 22′
    NK MALEČNIK 7 Kirbiš Anej 1 : 1 27′
    NK MB Tabor 6 Jonuzaj Florian 1 : 2 36′
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 2 : 2 37′
    NK MB Tabor 6 Jonuzaj Florian 2 : 3 59′
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 3 : 3 79′
    Dogodki
    NK MB Tabor 7 Božič Tilen 40′
    NK MB Tabor 3 / 14 Medved Žan / Stanek Reher Nik 41′
    NK MB Tabor 7 / 4 Božič Tilen / Ledinek Vid 41′
    NK MALEČNIK 7 / 5 Kirbiš Anej / Malek Lan 46′
    NK MALEČNIK 17 Horvat Valentin 53′
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 58′
    NK MALEČNIK 11 / 14 Krajnc Anney / Nerat Tim 58′
    NK MB Tabor 4 / 13 Ledinek Vid / Rak Gal 70′
    NK MB Tabor 11 Bijelić Elvis 76′
    NK MALEČNIK 5 Malek Lan 80′
    NK MB Tabor 2 / 21 Majhen Patrik / Dajčman Timotej 80′
  • 10. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 02.11.19 ob 11.00

    Lenart 1 : 0 1 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Lenart
    12 Smonkar Luka K V
    9 Župec Matjaž
    20 Dajčman Rok
    22 Jaušovec Rene
    5 Colnarič Enej
    8 Špindler Simon
    21 Lubi Simon
    17 Vanek Jan
    10 Fras Rok
    19 Kostanjšek Jan
    18 Kocbek Rok
    Rezervni igralci
    11 Jaušovec Dominik
    14 Neuvirt Urban
    4 Šuman Jurij
    Marles hiše
    12 Jagodič Blaž K V
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    8 Cigrovski Jakob
    3 Pauko Taj Valentin
    6 Krajnc Žiga
    9 Štorgelj Rok
    11 Trivkanović Mario
    10 Dovečar Žan
    15 Herlič Jan
    20 Vogrin Gašper
    Rezervni igralci
    13 Cigrovski Matevž
    2 Kramberger Taj
    17 Šmigoc Tadej
    18 Senekovič Filip
    Trener
    Marko Zdravko
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    Lenart 21 Lubi Simon 1 : 0 8′
    Dogodki
    Lenart 18 / 11 Kocbek Rok / Jaušovec Dominik 46′
    Marles hiše 6 / 17 Krajnc Žiga / Šmigoc Tadej 60′
    Lenart 11 Jaušovec Dominik 62′
    Marles hiše 11 / 2 Trivkanović Mario / Kramberger Taj 63′
    Lenart 8 / 14 Špindler Simon / Neuvirt Urban 67′
    Marles hiše 20 / 13 Vogrin Gašper / Cigrovski Matevž 67′
    Lenart 21 / 4 Lubi Simon / Šuman Jurij 72′
    Marles hiše 10 / 18 Dovečar Žan / Senekovič Filip 72′
    Lenart 4 Šuman Jurij 81′
  • 10. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 02.11.19 ob 11.00

    NK Pohorje 0 : 4 0 : 1 NK FUŽINAR
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    22 Aberšek Nejc
    6 Dobaj Jaka
    5 Banjanović Mark
    7 Rojko Leon K
    17 Sep Matjaž
    10 Robič Rene
    Rezervni igralci
    19 Klančnik Luka
    18 Lasbaher Miha
    21 Fidler Kavin
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    5 Džambas Luka K
    14 Dobnik Anže
    17 Jablanšek Danilo
    4 Mirkac Marko
    18 Cvetkovič Rok
    20 Halilović Emir
    8 Gradišnik Žiga
    7 Hafizović Dino
    21 Savić Jovan
    19 Hojnik Matic
    Rezervni igralci
    1 Jurač Jaka V
    11 Ledinek Hovnik Nejc
    6 Založnik Matija
    3 Tešić Teo
    9 Grilc Nino
    2 Ovčar Teo
    10 Geld Janoš
    Trener
    Prednik Benjamin
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK FUŽINAR 8 Gradišnik Žiga 0 : 1 15′
    NK FUŽINAR 8 Gradišnik Žiga 0 : 2 58′
    NK FUŽINAR 8 Gradišnik Žiga 0 : 3 60′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 4 79′
    Dogodki
    NK Pohorje 22 Aberšek Nejc 19′
    NK Pohorje 22 / 18 Aberšek Nejc / Lasbaher Miha 41′
    NK FUŽINAR 17 / 10 Jablanšek Danilo / Geld Janoš 41′
    NK FUŽINAR 19 / 11 Hojnik Matic / Ledinek Hovnik Nejc 41′
    NK FUŽINAR 4 / 6 Mirkac Marko / Založnik Matija 56′
    NK Pohorje 14 Prednik Gal 62′
    NK Pohorje 14 / 19 Prednik Gal / Klančnik Luka 64′
    NK FUŽINAR 10 / 3 Geld Janoš / Tešić Teo 65′
    NK FUŽINAR 8 Gradišnik Žiga 68′
    NK FUŽINAR 7 / 2 Hafizović Dino / Ovčar Teo 78′
  • 9. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 27.10.19 ob 16.00

    NK Korotan Prevalje 3 : 0 3 : 0 Lenart
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 1
    NK Korotan Prevalje
    1 Moussouris Minej V
    2 Vertačnik Tevž
    3 Lesjak Anže
    4 Čapelnik Žiga
    5 Podojsteršek Nejc
    6 Pustoslemšek Erik
    7 Kamnik Jernej
    8 Mori Nejc
    9 Potočnik Jan K
    10 Kranjc Maj
    11 Drol Aljaž
    Rezervni igralci
    14 Zagernik David
    15 Lužnik Leon
    16 Miler Luka
    Lenart
    Rezervni igralci
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    Dogodki
  • 9. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 27.10.19 ob 14.30

    NK Miklavž 11 : 1 5 : 0 NK Rače
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Miklavž
    24 Božičev Šmid Mitja V
    6 Berglez Jakob
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    5 Masten David
    4 Gabor Rene
    14 Pahernik Jan
    11 Vrecl Urh K
    16 Jesenik Žak
    9 Ciringer Luka
    3 Đuran Nejc
    Rezervni igralci
    1 Fras Niko V
    15 Jenšac Lan
    7 Volovšek Žiga
    19 Siter Nace
    8 Veselko Domen
    NK Rače
    1 Žaucer Žan V
    8 Moravs Andrej
    18 Hedl Nejc
    3 Petrovič Matej
    14 Volmut Enej K
    10 Tomanič Gašper
    6 Kasjak Žiga
    7 Ravnjak Blaž
    11 Mumel Nejc
    16 Polak Nik
    5 Trol Žiga
    Rezervni igralci
    12 Galun Anej
    19 Hedl Aljaž
    9 Ravš Jan
    15 Tučič Rene
    2 Posteržin Jaka
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Magdič Boris
    Zadetki
    NK Miklavž 16 Jesenik Žak 1 : 0 13′
    NK Miklavž 5 Masten David 2 : 0 14′
    NK Miklavž 8 Veselko Domen 3 : 0 18′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 4 : 0 31′
    NK Miklavž 16 Jesenik Žak 5 : 0 33′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 6 : 0 47′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 7 : 0 54′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 8 : 0 11m 58′
    NK Rače 14 Volmut Enej 8 : 1 63′
    NK Miklavž 8 Veselko Domen 9 : 1 65′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 10 : 1 73′
    NK Miklavž 8 Veselko Domen 11 : 1 77′
    Dogodki
    NK Miklavž 14 / 8 Pahernik Jan / Veselko Domen 5′
    NK Miklavž 5 Masten David 20′
    NK Rače 16 / 2 Polak Nik / Posteržin Jaka 41′
    NK Miklavž 23 Koren Matic 51′
    NK Rače 7 Ravnjak Blaž 51′
    NK Miklavž 9 / 19 Ciringer Luka / Siter Nace 62′
    NK Rače 7 / 12 Ravnjak Blaž / Galun Anej 62′
    NK Rače 18 / 19 Hedl Nejc / Hedl Aljaž 66′
    NK Rače 11 / 15 Mumel Nejc / Tučič Rene 69′
    NK Rače 6 Kasjak Žiga 71′
    NK Miklavž 3 / 15 Đuran Nejc / Jenšac Lan 74′
  • 9. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 26.10.19 ob 15.00

    NK MB Tabor 6 : 2 4 : 1 NK Pobrežje
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    9 Jurič Jan K
    16 Krivograd Vid
    3 Medved Žan
    11 Bijelić Elvis
    2 Majhen Patrik
    8 Hodžić Kokol Filip
    10 Islamaj Alen
    14 Emeršič Maj
    6 Jonuzaj Florian
    21 Stupar Marko
    Rezervni igralci
    7 Dajčman Timotej
    4 Ledinek Vid
    22 Kosi Luka
    15 Trikić Luka Gabriel
    13 Rak Gal
    NK Pobrežje
    33 Repotočnik Neo V
    7 Alijaj Astret
    76 Gracej Aleš
    10 Remih Jan K
    9 Kolar Tai
    8 Kobler Adrian
    16 Španinger Vid
    90 Pekmić Alen
    23 Gashi Ardit
    32 Zukić Jasmin
    19 Leskovar Miha
    Rezervni igralci
    80 Selinšek Tilen
    14 Ameti Amet
    34 Gashi Gzim
    5 Weinzerl Žan
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Robnik Anton
    Zadetki
    NK MB Tabor 2 Majhen Patrik 1 : 0 16′
    NK Pobrežje 9 Kolar Tai 1 : 1 25′
    NK MB Tabor 6 Jonuzaj Florian 2 : 1 34′
    NK MB Tabor 8 Hodžić Kokol Filip 3 : 1 35′
    NK MB Tabor 2 Majhen Patrik 4 : 1 38′
    NK Pobrežje 7 Alijaj Astret 4 : 2 44′
    NK MB Tabor 6 Jonuzaj Florian 5 : 2 56′
    NK MB Tabor 4 Ledinek Vid 6 : 2 66′
    Dogodki
    NK MB Tabor 11 Bijelić Elvis 31′
    NK Pobrežje 19 Leskovar Miha 39′
    NK MB Tabor 3 / 7 Medved Žan / Dajčman Timotej 41′
    NK MB Tabor 14 / 22 Emeršič Maj / Kosi Luka 41′
    NK MB Tabor 21 / 4 Stupar Marko / Ledinek Vid 41′
    NK MB Tabor 11 / 15 Bijelić Elvis / Trikić Luka Gabriel 46′
    NK Pobrežje 8 / 34 Kobler Adrian / Gashi Gzim 51′
    NK MB Tabor 22 / 13 Kosi Luka / Rak Gal 59′
    NK MB Tabor 10 Islamaj Alen 60′
    NK Pobrežje 19 / 14 Leskovar Miha / Ameti Amet 68′
    NK Pobrežje 23 Gashi Ardit 71′
    NK Pobrežje 7 / 80 Alijaj Astret / Selinšek Tilen 77′
    NK MB Tabor 9 Jurič Jan 82′
  • 9. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 26.10.19 ob 11.00

    NK FUŽINAR 8 : 1 3 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    10 Geld Janoš K
    15 Jablanšek Danilo
    14 Dobnik Anže
    19 Hojnik Matic
    11 Borko Matevž
    8 Gradišnik Žiga
    20 Halilović Emir
    18 Cvetkovič Rok
    7 Hafizović Dino
    21 Savić Jovan
    Rezervni igralci
    1 Jurač Jaka V
    4 Mirkac Marko
    2 Ovčar Teo
    Marles hiše
    12 Cigrovski Matevž V
    3 Musil Izidor
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    20 Vogrin Gašper
    8 Cigrovski Jakob K
    11 Trivkanović Mario
    15 Herlič Jan
    2 Kramberger Taj
    9 Štorgelj Rok
    7 Šmigoc Tadej
    Rezervni igralci
    10 Dovečar Žan
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    NK FUŽINAR 14 Dobnik Anže 1 : 0 5′
    NK FUŽINAR 10 Geld Janoš 2 : 0 14′
    NK FUŽINAR 10 Geld Janoš 3 : 0 22′
    NK FUŽINAR 8 Gradišnik Žiga 4 : 0 46′
    Marles hiše 10 Dovečar Žan 4 : 1 53′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 5 : 1 55′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 6 : 1 60′
    NK FUŽINAR 8 Gradišnik Žiga 7 : 1 71′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 8 : 1 80′
    Dogodki
    NK FUŽINAR 10 Geld Janoš 30′
    NK FUŽINAR 15 Jablanšek Danilo 47′
    Marles hiše 2 / 10 Kramberger Taj / Dovečar Žan 49′
    NK FUŽINAR 19 / 2 Hojnik Matic / Ovčar Teo 51′
    NK FUŽINAR 33 / 1 Verbovšek Anže / Jurač Jaka 58′
    NK FUŽINAR 11 / 4 Borko Matevž / Mirkac Marko 61′
  • 9. krog | Cerkvenjak – ŠRC Cerkvenjak | 26.10.19 ob 11.00

    NK Cerkvenjak 0 : 2 0 : 0 NK MALEČNIK
    Sodniki: Gros Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 45
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    20 Govedič Jaka
    8 Kocuvan Jan Maksim
    10 Sakelšek Nik
    17 Berlak Tristan
    11 Kocmut Lukas K
    18 Kavčič Gašper
    3 Zorko Timotej
    19 Simonič Luka
    16 Lovrec Luka
    9 Murko Timotej
    Rezervni igralci
    12 Šimek Tadej
    14 Pečnik Nino
    4 Pečnik Luka
    21 Kavčič Luka
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    2 Kaučič Nejc
    4 Bajrami Albin
    3 Virtnik Mai K
    17 Horvat Valentin
    16 Malek Lan
    13 Vršič Anej
    7 Kirbiš Anej
    18 Janković Milan
    9 Mihajlović Mark
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej
    10 Želj Robnik Leon
    14 Nerat Tim
    Trener
    Žmavc Damjan
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    NK MALEČNIK 13 Vršič Anej 0 : 1 64′
    NK MALEČNIK 6 Gajšek Tin 0 : 2 80′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 18 / 10 Janković Milan / Želj Robnik Leon 41′
    NK Cerkvenjak 8 / 4 Kocuvan Jan Maksim / Pečnik Luka 52′
    NK MALEČNIK 7 / 14 Kirbiš Anej / Nerat Tim 53′
    NK Cerkvenjak 10 Sakelšek Nik 60′
    NK MALEČNIK 17 Horvat Valentin 68′
    NK MALEČNIK 4 Bajrami Albin 69′
    NK Cerkvenjak 19 / 21 Simonič Luka / Kavčič Luka 76′
    NK Cerkvenjak 9 Murko Timotej 80′
  • 9. krog | Zgornje Hoče – Igrišče Zgornje Hoče | 26.10.19 ob 10.00

    NŠ Roho 2 : 4 0 : 2 NK Pohorje
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    11 Grah Patrik
    13 Ferlič Noel
    5 Bauman Matic
    4 Kraut Nejc
    10 Belcl Leon K
    22 Lobnik Jernej
    6 Jerman Enej
    9 Nadarević Semir
    8 Koren Severin
    20 Merdanović Dino
    Rezervni igralci
    12 Kamplet Urban V
    15 Klemenčič Matej
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    22 Aberšek Nejc
    6 Dobaj Jaka
    19 Klančnik Luka
    7 Rojko Leon K
    9 Sep Matjaž
    10 Robič Rene
    Rezervni igralci
    18 Lasbaher Miha
    16 Šteger Nace
    11 Lasbaher Jaka
    5 Banjanović Mark
    Trener
    Lešnik Marko
    Trener
    Prednik Benjamin
    Zadetki
    NK Pohorje 9 Sep Matjaž 0 : 1 15′
    NK Pohorje 6 Dobaj Jaka 0 : 2 11m 35′
    NK Pohorje 7 Rojko Leon 0 : 3 53′
    NK Pohorje 7 Rojko Leon 0 : 4 57′
    NŠ Roho 10 Belcl Leon 1 : 4 60′
    NŠ Roho 10 Belcl Leon 2 : 4 71′
    Dogodki
    NK Pohorje 19 / 16 Klančnik Luka / Šteger Nace 55′
    NŠ Roho 1 / 12 Volkner Nino / Kamplet Urban 63′
    NK Pohorje 10 / 11 Robič Rene / Lasbaher Jaka 65′
    NŠ Roho 8 / 15 Koren Severin / Klemenčič Matej 67′
    NŠ Roho 9 Nadarević Semir 75′
  • 8. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 23.10.19 ob 16.00

    NK Pobrežje 0 : 1 0 : 1 NK Cerkvenjak
    Sodniki: Marin Tomaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pobrežje
    33 Repotočnik Neo V
    2 Dimitrovski Dimitar
    8 Gracej Aleš
    10 Remih Jan K
    9 Kolar Tai
    76 Kobler Adrian
    16 Španinger Vid
    90 Pekmić Alen
    34 Gashi Gzim
    32 Zukić Jasmin
    7 Alijaj Astret
    Rezervni igralci
    80 Selinšek Tilen
    14 Ameti Amet
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    20 Govedič Jaka
    18 Kavčič Gašper
    17 Berlak Tristan
    7 Murko Timotej
    19 Simonič Luka
    21 Kavčič Luka
    10 Sakelšek Nik
    8 Kocuvan Jan Maksim
    3 Zorko Timotej
    11 Kocmut Lukas K
    Rezervni igralci
    12 Šimek Tadej
    6 Pečnik Nino
    Trener
    Drvenšak Rene
    Trener
    Žmavc Damjan
    Zadetki
    NK Cerkvenjak 19 Simonič Luka 0 : 1 38′
    Dogodki
    NK Cerkvenjak 7 Murko Timotej 16′
    NK Pobrežje 34 / 14 Gashi Gzim / Ameti Amet 66′
    NK Pobrežje 9 Kolar Tai 80′
    NK Cerkvenjak 21 / 6 Kavčič Luka / Pečnik Nino 80′
  • 8. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 22.10.19 ob 15.30

    Marles hiše 1 : 2 0 : 2 NŠ Roho
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    Marles hiše
    1 Cigrovski Matevž V
    3 Musil Izidor
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    6 Krajnc Žiga
    9 Štorgelj Rok
    8 Cigrovski Jakob K
    11 Trivkanović Mario
    15 Herlič Jan
    17 Šmigoc Tadej
    20 Vogrin Gašper
    Rezervni igralci
    10 Dovečar Žan
    18 Senekovič Filip
    NŠ Roho
    12 Volkner Nino V
    11 Grah Patrik
    8 Ferlič Noel
    18 Bauman Matic
    19 Fišer Jaša
    10 Belcl Leon K
    15 Lobnik Jernej
    6 Jerman Enej
    9 Nadarević Semir
    5 Koren Severin
    7 Veingerl Žiga
    Rezervni igralci
    1 Kamplet Urban V
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Lešnik Marko
    Zadetki
    NŠ Roho 10 Belcl Leon 0 : 1 4′
    NŠ Roho 10 Belcl Leon 0 : 2 20′
    Marles hiše 9 Štorgelj Rok 1 : 2 59′
    Dogodki
    Marles hiše 17 / 10 Šmigoc Tadej / Dovečar Žan 59′
    Marles hiše 5 Dovečar Rok 80′
  • 8. krog | Rače – Igrišče Rače | 20.10.19 ob 11.00

    NK Rače 2 : 0 0 : 0 NK MB Tabor
    Sodniki: Gros Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    8 Moravs Andrej
    19 Hedl Nejc
    5 Trol Žiga
    3 Petrovič Matej
    15 Napast Nejc
    14 Volmut Enej K
    10 Tomanič Gašper
    6 Kasjak Žiga
    7 Ravnjak Blaž
    2 Raner Nino
    Rezervni igralci
    9 Mumel Nejc
    16 Hedl Aljaž
    12 Galun Anej
    4 Žaucer Žan
    11 Novak Vid
    13 Posteržin Jaka
    18 Ravš Jan
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    2 Jurič Jan K
    6 Jonuzaj Florian
    10 Islamaj Alen
    9 Majhen Patrik
    14 Emeršič Maj
    5 Repič Lovro
    13 Šiljegović Dino
    21 Stupar Marko
    16 Stanek Reher Nik
    7 Božič Tilen
    Rezervni igralci
    12 Radojčić Adin V
    15 Trikić Luka Gabriel
    4 Rogina Anej
    11 Bijelić Elvis
    3 Medved Žan
    22 Ganiu Besar
    8 Hodžić Kokol Filip
    Trener
    Magdič Boris
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK Rače 15 Napast Nejc 1 : 0 78′
    NK Rače 11 Novak Vid 2 : 0 80′
    Dogodki
    NK Rače 3 / 18 Petrovič Matej / Ravš Jan 41′
    NK MB Tabor 16 / 3 Stanek Reher Nik / Medved Žan 41′
    NK MB Tabor 7 / 11 Božič Tilen / Bijelić Elvis 41′
    NK MB Tabor 13 / 8 Šiljegović Dino / Hodžić Kokol Filip 41′
    NK Rače 7 / 11 Ravnjak Blaž / Novak Vid 46′
    NK Rače 2 / 9 Raner Nino / Mumel Nejc 46′
    NK Rače 19 Hedl Nejc 54′
    NK MB Tabor 10 Islamaj Alen 55′
    NK Rače 6 / 13 Kasjak Žiga / Posteržin Jaka 58′
    NK MB Tabor 14 / 4 Emeršič Maj / Rogina Anej 62′
    NK Rače 14 Volmut Enej 73′
    NK Rače 14 / 12 Volmut Enej / Galun Anej 73′
    NK MB Tabor 6 / 22 Jonuzaj Florian / Ganiu Besar 73′
    NK MB Tabor 2 Jurič Jan 78′
    NK MB Tabor 4 Rogina Anej 78′
    NK MB Tabor 1 Islamaj Adrijan 80′
  • 8. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 19.10.19 ob 12.00

    NK Pohorje 2 : 7 1 : 4 NK Miklavž
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    22 Aberšek Nejc
    6 Dobaj Jaka
    10 Robič Rene
    7 Rojko Leon K
    20 Fidler Kavin
    5 Banjanović Mark
    Rezervni igralci
    11 Lasbaher Jaka
    16 Šteger Nace
    NK Miklavž
    1 Fras Niko V
    6 Berglez Jakob
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    88 Rudolf Lan
    4 Gabor Rene
    14 Pahernik Jan
    11 Vrecl Urh K
    8 Bubnič Gal
    7 Siter Nace
    19 Veselko Domen
    Rezervni igralci
    24 Božičev Šmid Mitja
    15 Jenšac Lan
    16 Volovšek Žiga
    3 Đuran Nejc
    13 Gajšek Alen
    9 Ciringer Luka
    Trener
    Prednik Benjamin
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 1 25′
    NK Miklavž 7 Siter Nace 0 : 2 34′
    NK Miklavž 19 Veselko Domen 0 : 3 36′
    NK Miklavž 7 Siter Nace 0 : 4 37′
    NK Pohorje 3 Škrabl Nino 1 : 4 40′
    NK Miklavž 14 Pahernik Jan 1 : 5 49′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 1 : 6 53′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 1 : 7 75′
    NK Pohorje 14 Prednik Gal 2 : 7 11m 78′
    Dogodki
    NK Pohorje 6 / 16 Dobaj Jaka / Šteger Nace 41′
    NK Miklavž 1 / 24 Fras Niko / Božičev Šmid Mitja 41′
    NK Miklavž 19 / 3 Veselko Domen / Đuran Nejc 50′
    NK Miklavž 7 / 9 Siter Nace / Ciringer Luka 50′
    NK Pohorje 5 / 11 Banjanović Mark / Lasbaher Jaka 52′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 67′
    NK Miklavž 88 / 16 Rudolf Lan / Volovšek Žiga 68′
    NK Miklavž 14 / 15 Pahernik Jan / Jenšac Lan 68′
    NK Miklavž 4 Gabor Rene 73′
  • 8. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 19.10.19 ob 12.00

    NK MALEČNIK 5 : 1 1 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    3 Virtnik Mai K
    15 Kelbič Vito
    2 Kaučič Nejc
    21 Horvat Valentin
    16 Malek Lan
    13 Vršič Anej
    10 Želj Robnik Leon
    11 Krajnc Anney
    18 Janković Milan
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej V
    4 Bajrami Albin
    7 Kirbiš Anej
    14 Nerat Tim
    9 Mihajlović Mark
    NK Korotan Prevalje
    1 Moussouris Minej V
    18 Zagernik David
    15 Čapelnik Žiga
    3 Podojsteršek Nejc
    21 Kotnik Gal
    2 Kamnik Jernej
    7 Pustoslemšek Erik
    10 Strojnik Žan
    17 Potočnik Jan K
    11 Kranjc Maj
    9 Mori Nejc
    Rezervni igralci
    13 Lesjak Anže
    20 Lužnik Leon
    19 Miler Luka
    Trener
    Kolarič Franci
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 1 : 0 34′
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 2 : 0 56′
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 3 : 0 71′
    NK MALEČNIK 7 Kirbiš Anej 4 : 0 74′
    NK MALEČNIK 9 Mihajlović Mark 5 : 0 76′
    NK Korotan Prevalje 17 Potočnik Jan 5 : 1 79′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 18 / 7 Janković Milan / Kirbiš Anej 48′
    NK Korotan Prevalje 9 / 20 Mori Nejc / Lužnik Leon 52′
    NK MALEČNIK 16 / 4 Malek Lan / Bajrami Albin 53′
    NK MALEČNIK 21 / 9 Horvat Valentin / Mihajlović Mark 63′
    NK Korotan Prevalje 2 / 19 Kamnik Jernej / Miler Luka 63′
    NK Korotan Prevalje 18 / 13 Zagernik David / Lesjak Anže 63′
    NK MALEČNIK 11 / 14 Krajnc Anney / Nerat Tim 70′
    NK MALEČNIK 1 / 12 Anošek Sergej / Senekovič Jernej 76′
    NK Korotan Prevalje 10 Strojnik Žan 79′
  • 8. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 19.10.19 ob 11.00

    Lenart 0 : 2 0 : 1 NK FUŽINAR
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    Lenart
    99 Župec Matjaž V
    14 Lubi Simon
    15 Raner Nino
    20 Dajčman Rok
    22 Colnarič Enej
    16 Špindler Simon
    7 Jaušovec Rene
    17 Vanek Jan
    8 Fras Rok K
    21 Neuvirt Urban
    18 Kocbek Rok
    Rezervni igralci
    70 Smonkar Luka
    4 Šuman Jurij
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    5 Džambas Luka K
    6 Založnik Matija
    15 Dobnik Anže
    19 Hojnik Matic
    20 Halilović Emir
    18 Cvetkovič Rok
    11 Borko Matevž
    17 Jablanšek Danilo
    9 Potočnik Krajnc Vito
    21 Savić Jovan
    Rezervni igralci
    1 Jurač Jaka V
    7 Hafizović Dino
    10 Butolo Viktor
    8 Tešić Teo
    4 Mirkac Marko
    Trener
    Marko Zdravko
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 1 3′
    NK FUŽINAR 19 Hojnik Matic 0 : 2 57′
    Dogodki
    NK FUŽINAR 11 / 7 Borko Matevž / Hafizović Dino 41′
    NK FUŽINAR 9 / 10 Potočnik Krajnc Vito / Butolo Viktor 47′
    Lenart 21 / 4 Neuvirt Urban / Šuman Jurij 48′
    Lenart 18 / 70 Kocbek Rok / Smonkar Luka 63′
    NK FUŽINAR 19 / 4 Hojnik Matic / Mirkac Marko 63′
    NK FUŽINAR 17 / 8 Jablanšek Danilo / Tešić Teo 74′
  • 7. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 13.10.19 ob 13.00

    NK Miklavž 8 : 1 4 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Miklavž
    24 Franci Nik V
    6 Berglez Jakob
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    88 Rudolf Lan
    4 Gabor Rene
    14 Pahernik Jan
    11 Vrecl Urh K
    8 Bubnič Gal
    19 Siter Nace
    5 Veselko Domen
    Rezervni igralci
    1 Fras Niko V
    16 Jenšac Lan
    3 Volovšek Žiga
    15 Ramić Kemal
    13 Gajšek Alen
    9 Ciringer Luka
    Marles hiše
    12 Jagodič Blaž K V
    2 Kramberger Taj
    3 Musil Izidor
    4 Lončarič Žan
    6 Krajnc Žiga
    7 Šmigoc Aleš
    8 Cigrovski Jakob
    9 Štorgelj Rok
    15 Herlič Jan
    17 Šmigoc Tadej
    20 Vogrin Gašper
    Rezervni igralci
    11 Cigrovski Matevž V
    18 Senekovič Filip
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    NK Miklavž 14 Pahernik Jan 1 : 0 14′
    NK Miklavž 19 Siter Nace 2 : 0 21′
    NK Miklavž 5 Veselko Domen 3 : 0 22′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 4 : 0 38′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 5 : 0 47′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 6 : 0 48′
    NK Miklavž 69 Kocbek Timotej 7 : 0 52′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 8 : 0 55′
    Marles hiše 7 Šmigoc Aleš 8 : 1 70′
    Dogodki
    NK Miklavž 19 / 9 Siter Nace / Ciringer Luka 41′
    Marles hiše 2 / 11 Kramberger Taj / Cigrovski Matevž 41′
    NK Miklavž 88 / 3 Rudolf Lan / Volovšek Žiga 51′
    NK Miklavž 5 / 13 Veselko Domen / Gajšek Alen 61′
    NK Miklavž 69 / 16 Kocbek Timotej / Jenšac Lan 61′
    Marles hiše 17 / 18 Šmigoc Tadej / Senekovič Filip 61′
  • 7. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 13.10.19 ob 11.00

    NK Korotan Prevalje 4 : 1 2 : 1 NK Pobrežje
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Korotan Prevalje
    1 Moussouris Minej V
    6 Vertačnik Tevž
    8 Kotnik Gal
    19 Čapelnik Žiga
    15 Podojsteršek Nejc
    2 Kamnik Jernej
    7 Pustoslemšek Erik
    10 Strojnik Žan
    17 Potočnik Jan K
    11 Kranjc Maj
    18 Mori Nejc
    Rezervni igralci
    20 Zagernik David
    4 Lužnik Leon
    5 Drol Aljaž
    9 Lesjak Anže
    NK Pobrežje
    1 Svenšek Anej V
    2 Dimitrovski Dimitar
    3 Šketelj Matic
    7 Alijaj Astret
    9 Kolar Tai
    10 Remih Jan K
    16 Španinger Vid
    80 Gashi Gzim
    32 Zukić Jasmin
    76 Kobler Adrian
    19 Leskovar Miha
    Rezervni igralci
    90 Pekmić Alen
    8 Gracej Aleš
    5 Weinzerl Žan
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Drvenšak Rene
    Zadetki
    NK Korotan Prevalje 11 Kranjc Maj 1 : 0 4′
    NK Korotan Prevalje 15 Podojsteršek Nejc 1 : 1 ag 23′
    NK Korotan Prevalje 10 Strojnik Žan 2 : 1 33′
    NK Korotan Prevalje 17 Potočnik Jan 3 : 1 45′
    NK Korotan Prevalje 10 Strojnik Žan 4 : 1 48′
    Dogodki
    NK Pobrežje 2 Dimitrovski Dimitar 33′
    NK Korotan Prevalje 10 Strojnik Žan 36′
    NK Pobrežje 1 Svenšek Anej 47′
    NK Korotan Prevalje 2 / 5 Kamnik Jernej / Drol Aljaž 49′
    NK Pobrežje 80 / 90 Gashi Gzim / Pekmić Alen 49′
    NK Korotan Prevalje 18 / 20 Mori Nejc / Zagernik David 51′
    NK Pobrežje 32 / 8 Zukić Jasmin / Gracej Aleš 58′
    NK Korotan Prevalje 6 / 4 Vertačnik Tevž / Lužnik Leon 62′
    NK Korotan Prevalje 8 / 9 Kotnik Gal / Lesjak Anže 62′
    NK Pobrežje 2 / 5 Dimitrovski Dimitar / Weinzerl Žan 62′
  • 7. krog | Cerkvenjak – ŠRC Cerkvenjak | 12.10.19 ob 11.00

    NK Cerkvenjak 0 : 3 0 : 2 NK Rače
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    20 Govedič Jaka
    8 Kocuvan Jan Maksim
    15 Berlak Tristan K
    3 Zorko Timotej
    4 Pečnik Luka
    19 Simonič Luka
    16 Lovrec Luka
    5 Pečnik Nino
    17 Šimek Tadej
    11 Kocmut Lukas
    Rezervni igralci
    7 Šalamun Žan
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    8 Moravs Andrej
    14 Hedl Nejc
    5 Trol Žiga
    3 Petrovič Matej K
    15 Napast Nejc
    16 Polak Nik
    10 Tomanič Gašper
    6 Kasjak Žiga
    7 Ravnjak Blaž
    2 Raner Nino
    Rezervni igralci
    11 Mumel Nejc
    18 Hedl Aljaž
    12 Galun Anej
    4 Žaucer Žan
    9 Lukan Miha
    13 Jaušovec Žan
    19 Ravš Jan
    Trener
    Žmavc Damjan
    Trener
    Magdič Boris
    Zadetki
    NK Rače 7 Ravnjak Blaž 0 : 1 2′
    NK Rače 10 Tomanič Gašper 0 : 2 23′
    NK Rače 11 Mumel Nejc 0 : 3 61′
    Dogodki
    NK Cerkvenjak 11 / 7 Kocmut Lukas / Šalamun Žan 10′
    NK Rače 2 / 9 Raner Nino / Lukan Miha 51′
    NK Rače 7 / 11 Ravnjak Blaž / Mumel Nejc 53′
    NK Rače 8 / 4 Moravs Andrej / Žaucer Žan 61′
    NK Rače 16 / 12 Polak Nik / Galun Anej 65′
    NK Rače 3 / 19 Petrovič Matej / Ravš Jan 71′
    NK Rače 5 / 13 Trol Žiga / Jaušovec Žan 74′
    NK Rače 6 / 18 Kasjak Žiga / Hedl Aljaž 74′
  • 7. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 12.10.19 ob 11.00

    NŠ Roho 1 : 6 0 : 2 NK FUŽINAR
    Sodniki: Fluher Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    8 Koren Severin
    4 Bauman Matic
    20 Ferlič Noel
    11 Grah Patrik
    9 Nadarević Semir
    10 Belcl Leon K
    6 Jerman Enej
    5 Novak Klemen
    16 Lobnik Jernej
    7 Delić Ahmed
    Rezervni igralci
    12 Kamplet Urban
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    10 Geld Janoš K
    14 Paščanović Armin
    3 Dobnik Anže
    11 Ledinek Hovnik Nejc
    4 Mirkac Marko
    15 Mulec Uroš
    8 Gradišnik Žiga
    20 Halilović Emir
    18 Cvetkovič Rok
    21 Savić Jovan
    Rezervni igralci
    1 Jurač Jaka V
    2 Ovčar Teo
    19 Hojnik Matic
    9 Borko Matevž
    Trener
    Lešnik Marko
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 1 29′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 2 39′
    NK FUŽINAR 18 Cvetkovič Rok 0 : 3 43′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 4 48′
    NŠ Roho 16 Lobnik Jernej 1 : 4 53′
    NK FUŽINAR 10 Geld Janoš 1 : 5 56′
    NK FUŽINAR 10 Geld Janoš 1 : 6 68′
    Dogodki
    NK FUŽINAR 4 / 9 Mirkac Marko / Borko Matevž 41′
    NK FUŽINAR 33 / 1 Verbovšek Anže / Jurač Jaka 57′
    NK FUŽINAR 3 / 19 Dobnik Anže / Hojnik Matic 61′
    NK FUŽINAR 15 / 2 Mulec Uroš / Ovčar Teo 69′
  • 7. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 12.10.19 ob 10.30

    NK MB Tabor 5 : 0 2 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    20 Premrov Janik K
    9 Majhen Patrik
    10 Islamaj Alen
    21 Stupar Marko
    14 Medved Žan
    2 Jurič Jan
    11 Bijelić Elvis
    6 Emeršič Maj
    5 Repič Lovro
    8 Hodžić Kokol Filip
    Rezervni igralci
    12 Radojčić Adin V
    15 Trikić Luka Gabriel
    13 Rogina Anej
    3 Dajčman Timotej
    22 Ganiu Besar
    7 Božič Tilen
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene K
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    22 Aberšek Nejc
    19 Klančnik Luka
    10 Robič Rene
    16 Šteger Nace
    20 Fidler Kavin
    5 Banjanović Mark
    Rezervni igralci
    7 Lasbaher Jaka
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Prednik Benjamin
    Zadetki
    NK MB Tabor 2 Jurič Jan 1 : 0 12′
    NK MB Tabor 6 Emeršič Maj 2 : 0 38′
    NK MB Tabor 5 Repič Lovro 3 : 0 50′
    NK MB Tabor 20 Premrov Janik 4 : 0 55′
    NK MB Tabor 6 Emeršič Maj 5 : 0 67′
    Dogodki
    NK MB Tabor 14 Medved Žan 25′
    NK Pohorje 14 Prednik Gal 31′
    NK MB Tabor 14 / 7 Medved Žan / Božič Tilen 50′
    NK Pohorje 16 / 7 Šteger Nace / Lasbaher Jaka 50′
    NK Pohorje 99 Robič Anej 54′
    NK MB Tabor 21 / 15 Stupar Marko / Trikić Luka Gabriel 57′
    NK MB Tabor 8 / 13 Hodžić Kokol Filip / Rogina Anej 57′
    NK MB Tabor 11 Bijelić Elvis 62′
    NK Pohorje 5 Banjanović Mark 62′
    NK MB Tabor 11 / 22 Bijelić Elvis / Ganiu Besar 65′
    NK MB Tabor 20 / 3 Premrov Janik / Dajčman Timotej 65′
    NK MB Tabor 1 / 12 Islamaj Adrijan / Radojčić Adin 73′
  • 7. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 12.10.19 ob 10.00

    NK MALEČNIK 5 : 0 2 : 0 Lenart
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    15 Kelbič Vito
    3 Virtnik Mai K
    4 Bajrami Albin
    21 Horvat Valentin
    13 Vršič Anej
    7 Kirbiš Anej
    10 Želj Robnik Leon
    11 Krajnc Anney
    14 Nerat Tim
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej V
    16 Malek Lan
    2 Kaučič Nejc
    8 Julardžija Tarik
    9 Mihajlović Mark
    Lenart
    99 Župec Matjaž V
    21 Lubi Simon
    15 Raner Nino
    20 Dajčman Rok K
    5 Colnarič Enej
    8 Špindler Simon
    11 Jaušovec Dominik
    4 Šuman Jurij
    9 Marko Gal
    14 Neuvirt Urban
    18 Kocbek Rok
    Rezervni igralci
    Trener
    Kolarič Franci
    Trener
    Marko Zdravko
    Zadetki
    NK MALEČNIK 3 Virtnik Mai 1 : 0 26′
    NK MALEČNIK 15 Kelbič Vito 2 : 0 35′
    NK MALEČNIK 9 Mihajlović Mark 3 : 0 53′
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 4 : 0 55′
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 5 : 0 78′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 14′
    NK MALEČNIK 3 / 2 Virtnik Mai / Kaučič Nejc 48′
    NK MALEČNIK 14 / 9 Nerat Tim / Mihajlović Mark 52′
    NK MALEČNIK 10 / 16 Želj Robnik Leon / Malek Lan 55′
    NK MALEČNIK 6 / 8 Gajšek Tin / Julardžija Tarik 57′
    NK MALEČNIK 1 / 12 Anošek Sergej / Senekovič Jernej 57′
    NK MALEČNIK 4 Bajrami Albin 69′
    Lenart 20 Dajčman Rok 69′
  • 6. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 09.10.19 ob 16.00

    NK Pobrežje 1 : 2 1 : 2 NK MALEČNIK
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pobrežje
    1 Svenšek Anej V
    2 Dimitrovski Dimitar
    3 Šketelj Matic
    7 Alijaj Astret
    9 Kolar Tai
    10 Remih Jan K
    16 Španinger Vid
    23 Gashi Ardit
    32 Zukić Jasmin
    76 Kobler Adrian
    90 Pekmić Alen
    Rezervni igralci
    80 Gashi Gzim
    8 Gracej Aleš
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    15 Kelbič Vito
    3 Virtnik Mai K
    2 Kaučič Nejc
    21 Horvat Valentin
    13 Vršič Anej
    16 Malek Lan
    10 Želj Robnik Leon
    11 Krajnc Anney
    19 Janković Milan
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej V
    14 Nerat Tim
    4 Bajrami Albin
    7 Kirbiš Anej
    9 Mihajlović Mark
    8 Julardžija Tarik
    Trener
    Drvenšak Rene
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 0 : 1 5′
    NK Pobrežje 16 Španinger Vid 1 : 1 25′
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 1 : 2 33′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 27′
    NK Pobrežje 90 / 80 Pekmić Alen / Gashi Gzim 41′
    NK MALEČNIK 19 / 14 Janković Milan / Nerat Tim 50′
    NK Pobrežje 32 / 8 Zukić Jasmin / Gracej Aleš 56′
    NK MALEČNIK 21 / 7 Horvat Valentin / Kirbiš Anej 56′
    NK MALEČNIK 16 / 4 Malek Lan / Bajrami Albin 59′
    NK Pobrežje 3 Šketelj Matic 62′
    NK Pobrežje 80 Gashi Gzim 67′
    NK MALEČNIK 7 Kirbiš Anej 71′
    NK MALEČNIK 14 / 9 Nerat Tim / Mihajlović Mark 78′
    NK MALEČNIK 15 / 8 Kelbič Vito / Julardžija Tarik 82′
  • 6. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 08.10.19 ob 16.00

    Marles hiše 0 : 3 0 : 1 NK MB Tabor
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Marles hiše
    12 Jagodič Blaž K V
    7 Šmigoc Aleš
    3 Musil Izidor
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    10 Dovečar Žan
    8 Cigrovski Jakob
    9 Štorgelj Rok
    11 Trivkanović Mario
    15 Herlič Jan
    20 Vogrin Gašper
    Rezervni igralci
    1 Cigrovski Matevž V
    2 Kramberger Taj
    17 Šmigoc Tadej
    18 Senekovič Filip
    6 Krajnc Žiga
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    20 Premrov Janik K
    6 Majhen Patrik
    4 Islamaj Alen
    9 Stupar Marko
    2 Jurič Jan
    22 Ganiu Besar
    7 Božič Tilen
    14 Emeršič Maj
    5 Repič Lovro
    8 Hodžić Kokol Filip
    Rezervni igralci
    21 Dajčman Timotej
    3 Medved Žan
    15 Stanek Reher Nik
    13 Rogina Anej
    11 Bijelić Elvis
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK MB Tabor 2 Jurič Jan 0 : 1 36′
    NK MB Tabor 5 Repič Lovro 0 : 2 69′
    NK MB Tabor 2 Jurič Jan 0 : 3 80′
    Dogodki
    NK MB Tabor 9 / 3 Stupar Marko / Medved Žan 41′
    NK MB Tabor 14 / 11 Emeršič Maj / Bijelić Elvis 41′
    NK MB Tabor 22 / 15 Ganiu Besar / Stanek Reher Nik 41′
    NK MB Tabor 7 / 13 Božič Tilen / Rogina Anej 41′
    Marles hiše 10 / 2 Dovečar Žan / Kramberger Taj 46′
    Marles hiše 11 / 6 Trivkanović Mario / Krajnc Žiga 46′
    Marles hiše 9 / 17 Štorgelj Rok / Šmigoc Tadej 61′
    Marles hiše 15 / 18 Herlič Jan / Senekovič Filip 72′
    NK MB Tabor 5 / 21 Repič Lovro / Dajčman Timotej 75′
  • 6. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 06.10.19 ob 16.00

    Lenart 2 : 0 0 : 0 NŠ Roho
    Sodniki: Ramšak Denis (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    19 Kostanjšek Jan
    15 Raner Nino
    20 Dajčman Rok
    8 Špindler Simon
    5 Colnarič Enej
    11 Jaušovec Dominik
    17 Vanek Jan
    10 Fras Rok
    9 Marko Gal
    18 Kocbek Rok
    Rezervni igralci
    14 Neuvirt Urban
    0 Župec Matjaž V
    21 Lubi Simon
    NŠ Roho
    12 Volkner Nino V
    8 Fišer Jaša
    9 Nadarević Semir
    15 Lobnik Jernej
    11 Grah Patrik
    17 Bauman Matic
    13 Ferlič Noel
    5 Novak Klemen
    7 Delić Ahmed
    6 Jerman Enej
    10 Belcl Leon K
    Rezervni igralci
    20 Klemenčič Matej
    4 Koren Severin
    Trener
    Marko Zdravko
    Trener
    Lešnik Marko
    Zadetki
    Lenart 20 Dajčman Rok 1 : 0 52′
    Lenart 20 Dajčman Rok 2 : 0 65′
    Dogodki
    Lenart 19 Kostanjšek Jan 40′
    Lenart 1 / 0 Smonkar Luka / Župec Matjaž 49′
    NŠ Roho 7 / 4 Delić Ahmed / Koren Severin 57′
    Lenart 9 / 14 Marko Gal / Neuvirt Urban 60′
    NŠ Roho 5 / 20 Novak Klemen / Klemenčič Matej 72′
    NŠ Roho 10 Belcl Leon 76′
  • 6. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 06.10.19 ob 13.00

    NK FUŽINAR 0 : 5 0 : 2 NK Miklavž
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    10 Geld Janoš K
    14 Paščanović Armin
    17 Jablanšek Danilo
    3 Dobnik Anže
    15 Mulec Uroš
    7 Hafizović Dino
    8 Gradišnik Žiga
    20 Halilović Emir
    21 Savić Jovan
    18 Cvetkovič Rok
    Rezervni igralci
    1 Jurač Jaka V
    9 Potočnik Krajnc Vito
    19 Hojnik Matic
    4 Mirkac Marko
    NK Miklavž
    24 Božičev Šmid Mitja V
    6 Berglez Jakob
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    44 Cvikl Anej
    4 Gabor Rene
    14 Pahernik Jan
    11 Vrecl Urh K
    8 Bubnič Gal
    9 Siter Nace
    3 Đuran Nejc
    Rezervni igralci
    5 Veselko Domen
    16 Jenšac Lan
    19 Volovšek Žiga
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK Miklavž 14 Pahernik Jan 0 : 1 6′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 2 11m 25′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 0 : 3 44′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 4 59′
    NK Miklavž 9 Siter Nace 0 : 5 69′
    Dogodki
    NK Miklavž 44 / 5 Cvikl Anej / Veselko Domen 31′
    NK FUŽINAR 17 / 4 Jablanšek Danilo / Mirkac Marko 37′
    NK FUŽINAR 7 / 9 Hafizović Dino / Potočnik Krajnc Vito 53′
    NK Miklavž 9 / 19 Siter Nace / Volovšek Žiga 74′
  • 6. krog | Rače – Igrišče Rače | 06.10.19 ob 11.00

    NK Rače 5 : 0 1 : 0 NK Korotan Prevalje
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NK Rače
    1 Hraš Julijan V
    8 Moravs Andrej
    18 Hedl Nejc
    5 Trol Žiga
    3 Petrovič Matej
    15 Napast Nejc
    14 Volmut Enej K
    10 Tomanič Gašper
    6 Kasjak Žiga
    7 Ravnjak Blaž
    2 Raner Nino
    Rezervni igralci
    11 Mumel Nejc
    19 Hedl Aljaž
    16 Polak Nik
    17 Galun Anej
    4 Žaucer Žan
    NK Korotan Prevalje
    1 Moussouris Minej V
    5 Vertačnik Tevž
    10 Kotnik Gal
    19 Čapelnik Žiga
    13 Podojsteršek Nejc
    14 Drol Aljaž
    7 Pustoslemšek Erik
    18 Strojnik Žan
    17 Potočnik Jan K
    11 Kranjc Maj
    9 Mori Nejc
    Rezervni igralci
    16 Zagernik David
    3 Lužnik Leon
    2 Kamnik Jernej
    8 Lesjak Anže
    Trener
    Magdič Boris
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NK Rače 14 Volmut Enej 1 : 0 17′
    NK Rače 15 Napast Nejc 2 : 0 11m 48′
    NK Rače 14 Volmut Enej 3 : 0 59′
    NK Rače 10 Tomanič Gašper 4 : 0 72′
    NK Rače 16 Polak Nik 5 : 0 78′
    Dogodki
    NK Rače 6 Kasjak Žiga 26′
    NK Korotan Prevalje 13 Podojsteršek Nejc 27′
    NK Korotan Prevalje 10 / 8 Kotnik Gal / Lesjak Anže 33′
    NK Rače 2 / 11 Raner Nino / Mumel Nejc 35′
    NK Rače 8 Moravs Andrej 45′
    NK Korotan Prevalje 18 Strojnik Žan 45′
    NK Korotan Prevalje 8 Lesjak Anže 48′
    NK Korotan Prevalje 14 Drol Aljaž 50′
    NK Rače 6 / 16 Kasjak Žiga / Polak Nik 52′
    NK Korotan Prevalje 5 / 16 Vertačnik Tevž / Zagernik David 57′
    NK Korotan Prevalje 14 / 2 Drol Aljaž / Kamnik Jernej 57′
    NK Rače 7 / 17 Ravnjak Blaž / Galun Anej 62′
    NK Korotan Prevalje 17 Potočnik Jan 65′
    NK Rače 17 Galun Anej 67′
    NK Rače 3 / 4 Petrovič Matej / Žaucer Žan 68′
    NK Korotan Prevalje 7 / 3 Pustoslemšek Erik / Lužnik Leon 70′
    NK Korotan Prevalje 11 Kranjc Maj 71′
    NK Rače 15 / 19 Napast Nejc / Hedl Aljaž 72′
  • 6. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 05.10.19 ob 11.00

    NK Pohorje 3 : 0 1 : 0 NK Cerkvenjak
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    22 Aberšek Nejc
    7 Rojko Leon K
    18 Lasbaher Miha
    11 Lasbaher Jaka
    10 Robič Rene
    5 Banjanović Mark
    Rezervni igralci
    19 Klančnik Luka
    6 Dobaj Jaka
    16 Šteger Nace
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    20 Govedič Jaka
    8 Kocuvan Jan Maksim
    17 Berlak Tristan
    11 Kocmut Lukas
    18 Kavčič Gašper
    3 Zorko Timotej
    4 Pečnik Luka
    19 Simonič Luka
    16 Lovrec Luka
    10 Murko Timotej
    Rezervni igralci
    5 Pečnik Nino
    12 Šimek Tadej V
    9 Zorčič Patrik
    Trener
    Prednik Benjamin
    Trener
    Žmavc Damjan
    Zadetki
    NK Cerkvenjak 10 Murko Timotej 1 : 0 ag 31′
    NK Pohorje 11 Lasbaher Jaka 2 : 0 43′
    NK Pohorje 14 Prednik Gal 3 : 0 65′
    Dogodki
    NK Cerkvenjak 20 / 9 Govedič Jaka / Zorčič Patrik 24′
    NK Pohorje 11 / 19 Lasbaher Jaka / Klančnik Luka 50′
    NK Pohorje 5 / 16 Banjanović Mark / Šteger Nace 64′
    NK Cerkvenjak 10 Murko Timotej 73′
    NK Cerkvenjak 1 / 12 Prosič Vrbnjak Lan / Šimek Tadej 76′
    NK Cerkvenjak 19 / 5 Simonič Luka / Pečnik Nino 76′
  • 5. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 03.10.19 ob 16.00

    NK Pobrežje 3 : 0 1 : 0 Lenart
    Sodniki: Gros Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pobrežje
    1 Svenšek Anej V
    2 Dimitrovski Dimitar
    3 Šketelj Matic
    7 Alijaj Astret
    9 Kolar Tai
    10 Remih Jan K
    16 Španinger Vid
    19 Leskovar Miha
    23 Gashi Ardit
    32 Zukić Jasmin
    90 Pekmić Alen
    Rezervni igralci
    80 Gashi Gzim
    8 Gracej Aleš
    Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    2 Kostanjšek Jan
    15 Raner Nino
    20 Dajčman Rok
    8 Špindler Simon
    5 Colnarič Enej
    11 Jaušovec Dominik
    17 Vanek Jan
    6 Mlakar Nino
    9 Marko Gal
    18 Kocbek Rok
    Rezervni igralci
    30 Neuvirt Urban
    Trener
    Drvenšak Rene
    Trener
    Marko Zdravko
    Zadetki
    NK Pobrežje 10 Remih Jan 1 : 0 19′
    Lenart 17 Vanek Jan 2 : 0 ag 55′
    NK Pobrežje 16 Španinger Vid 3 : 0 61′
    Dogodki
    Lenart 17 Vanek Jan 20′
    Lenart 20 Dajčman Rok 39′
    NK Pobrežje 19 Leskovar Miha 52′
    NK Pobrežje 90 / 80 Pekmić Alen / Gashi Gzim 55′
    NK Pobrežje 2 / 8 Dimitrovski Dimitar / Gracej Aleš 57′
  • 5. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 01.10.19 ob 16.30

    NK MALEČNIK 1 : 2 0 : 0 NK Rače
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    15 Kelbič Vito
    3 Virtnik Mai K
    2 Kaučič Nejc
    4 Bajrami Albin
    16 Malek Lan
    13 Vršič Anej
    10 Želj Robnik Leon
    11 Krajnc Anney
    9 Mihajlović Mark
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej V
    14 Nerat Tim
    21 Horvat Valentin
    7 Janković Milan
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    8 Moravs Andrej
    17 Hedl Nejc
    5 Trol Žiga
    3 Petrovič Matej
    15 Napast Nejc
    14 Volmut Enej K
    10 Tomanič Gašper
    6 Kasjak Žiga
    7 Ravnjak Blaž
    2 Raner Nino
    Rezervni igralci
    11 Mumel Nejc
    19 Hedl Aljaž
    16 Polak Nik
    12 Galun Anej
    9 Tučič Rene
    Trener
    Kolarič Franci
    Trener
    Magdič Boris
    Zadetki
    NK Rače 6 Kasjak Žiga 0 : 1 51′
    NK MALEČNIK 14 Nerat Tim 1 : 1 69′
    NK Rače 15 Napast Nejc 1 : 2 11m 75′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 9 / 7 Mihajlović Mark / Janković Milan 41′
    NK Rače 8 Moravs Andrej 55′
    NK MALEČNIK 11 / 14 Krajnc Anney / Nerat Tim 56′
    NK MALEČNIK 4 / 21 Bajrami Albin / Horvat Valentin 56′
    NK Rače 7 / 11 Ravnjak Blaž / Mumel Nejc 56′
    NK Rače 2 / 12 Raner Nino / Galun Anej 66′
    NK Rače 6 / 16 Kasjak Žiga / Polak Nik 71′
    NK Rače 10 / 9 Tomanič Gašper / Tučič Rene 80′
    NK Rače 15 / 19 Napast Nejc / Hedl Aljaž 80′
  • 5. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 29.09.19 ob 16.00

    NK Korotan Prevalje 4 : 3 3 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Korotan Prevalje
    1 Moussouris Minej V
    6 Vertačnik Tevž
    10 Kotnik Gal
    15 Čapelnik Žiga
    5 Podojsteršek Nejc
    14 Drol Aljaž
    7 Pustoslemšek Erik
    18 Strojnik Žan
    9 Mori Nejc
    11 Kranjc Maj
    17 Potočnik Jan K
    Rezervni igralci
    13 Zagernik David
    3 Lužnik Leon
    2 Kamnik Jernej
    8 Lesjak Anže
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    22 Aberšek Nejc
    7 Rojko Leon K
    19 Klančnik Luka
    6 Dobaj Jaka
    10 Robič Rene
    20 Fidler Kavin
    Rezervni igralci
    9 Kozar Žiga
    16 Šteger Nace
    18 Lasbaher Miha
    11 Lasbaher Jaka
    17 Sep Matjaž
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Prednik Benjamin
    Zadetki
    NK Korotan Prevalje 17 Potočnik Jan 1 : 0 16′
    NK Pohorje 20 Fidler Kavin 1 : 1 19′
    NK Korotan Prevalje 17 Potočnik Jan 2 : 1 29′
    NK Korotan Prevalje 11 Kranjc Maj 3 : 1 40′
    NK Korotan Prevalje 11 Kranjc Maj 4 : 1 47′
    NK Pohorje 20 Fidler Kavin 4 : 2 55′
    NK Pohorje 17 Sep Matjaž 4 : 3 11m 61′
    Dogodki
    NK Pohorje 19 / 17 Klančnik Luka / Sep Matjaž 41′
    NK Pohorje 10 / 18 Robič Rene / Lasbaher Miha 41′
    NK Pohorje 18 Lasbaher Miha 49′
    NK Korotan Prevalje 14 / 2 Drol Aljaž / Kamnik Jernej 55′
    NK Korotan Prevalje 5 Podojsteršek Nejc 60′
    NK Pohorje 22 Aberšek Nejc 66′
    NK Korotan Prevalje 18 / 13 Strojnik Žan / Zagernik David 68′
  • 5. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 29.09.19 ob 13.30

    NK Miklavž 5 : 0 1 : 0 NŠ Roho
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž
    1 Fras Niko V
    6 Berglez Jakob
    2 Kocbek Timotej
    13 Koren Matic
    5 Ramić Kemal
    8 Bubnič Gal
    4 Gabor Rene
    11 Vrecl Urh K
    14 Pahernik Jan
    9 Ciringer Luka
    16 Siter Nace
    Rezervni igralci
    24 Božičev Šmid Mitja V
    19 Veselko Domen
    7 Jenšac Lan
    3 Volovšek Žiga
    15 Gajšek Alen
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    6 Jerman Enej
    8 Bauman Matic
    3 Koren Severin
    5 Ferlič Noel
    19 Fišer Jaša
    7 Delić Ahmed
    15 Lobnik Jernej
    9 Nadarević Semir
    20 Grah Patrik
    11 Belcl Leon K
    Rezervni igralci
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Lešnik Marko
    Zadetki
    NŠ Roho 3 Koren Severin 1 : 0 ag 26′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 2 : 0 50′
    NK Miklavž 8 Bubnič Gal 3 : 0 60′
    NK Miklavž 19 Veselko Domen 4 : 0 64′
    NK Miklavž 19 Veselko Domen 5 : 0 66′
    Dogodki
    NK Miklavž 16 / 19 Siter Nace / Veselko Domen 41′
    NK Miklavž 5 / 7 Ramić Kemal / Jenšac Lan 61′
    NK Miklavž 2 / 3 Kocbek Timotej / Volovšek Žiga 67′
    NK Miklavž 14 / 15 Pahernik Jan / Gajšek Alen 73′
  • 5. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 28.09.19 ob 12.30

    NK MB Tabor 0 : 3 0 : 2 NK FUŽINAR
    Sodniki: Horvat Denis (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    20 Premrov Janik K
    14 Medved Žan
    16 Krivograd Vid
    17 Vezonik Rok
    21 Stupar Marko
    22 Ganiu Besar
    4 Radić Milivoje
    5 Repič Lovro
    2 Jurič Jan
    8 Hodžić Kokol Filip
    Rezervni igralci
    3 Dajčman Timotej
    11 Šimundža Luka
    10 Ledinek Vid
    7 Božič Tilen
    15 Stanek Reher Nik
    13 Kozlar Žan
    6 Kosi Luka
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    10 Geld Janoš K
    5 Džambas Luka
    15 Ledinek Hovnik Nejc
    7 Hafizović Dino
    3 Dobnik Anže
    8 Gradišnik Žiga
    20 Halilović Emir
    18 Cvetkovič Rok
    17 Jablanšek Danilo
    21 Savić Jovan
    Rezervni igralci
    1 Jurač Jaka
    11 Borko Matevž
    14 Paščanović Armin
    9 Potočnik Krajnc Vito
    4 Mirkac Marko
    19 Hojnik Matic
    2 Ovčar Teo
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 1 16′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 2 26′
    NK FUŽINAR 9 Potočnik Krajnc Vito 0 : 3 80′
    Dogodki
    NK MB Tabor 4 / 13 Radić Milivoje / Kozlar Žan 41′
    NK MB Tabor 21 / 6 Stupar Marko / Kosi Luka 41′
    NK FUŽINAR 10 / 9 Geld Janoš / Potočnik Krajnc Vito 55′
    NK MB Tabor 8 / 15 Hodžić Kokol Filip / Stanek Reher Nik 65′
    NK MB Tabor 2 / 7 Jurič Jan / Božič Tilen 65′
    NK MB Tabor 5 / 10 Repič Lovro / Ledinek Vid 65′
    NK MB Tabor 22 / 11 Ganiu Besar / Šimundža Luka 65′
    NK FUŽINAR 15 / 14 Ledinek Hovnik Nejc / Paščanović Armin 65′
    NK MB Tabor 17 / 3 Vezonik Rok / Dajčman Timotej 70′
    NK FUŽINAR 7 / 4 Hafizović Dino / Mirkac Marko 70′
    NK FUŽINAR 18 / 11 Cvetkovič Rok / Borko Matevž 72′
  • 5. krog | Cerkvenjak – ŠRC Cerkvenjak | 28.09.19 ob 11.00

    NK Cerkvenjak 1 : 3 1 : 2 Marles hiše
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    20 Govedič Jaka
    4 Pečnik Luka
    18 Kavčič Gašper
    19 Simonič Luka
    10 Sakelšek Nik
    17 Berlak Tristan
    11 Kocmut Lukas K
    16 Lovrec Luka
    3 Zorko Timotej
    8 Kocuvan Jan Maksim
    Rezervni igralci
    21 Kavčič Luka
    5 Pečnik Nino
    12 Šimek Tadej
    Marles hiše
    12 Jagodič Blaž K V
    2 Kramberger Taj
    3 Musil Izidor
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    6 Krajnc Žiga
    8 Cigrovski Jakob
    9 Štorgelj Rok
    11 Trivkanović Mario
    15 Herlič Jan
    20 Vogrin Gašper
    Rezervni igralci
    1 Cigrovski Matevž V
    10 Dovečar Žan
    17 Šmigoc Tadej
    18 Senekovič Filip
    Trener
    Žmavc Damjan
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    Marles hiše 8 Cigrovski Jakob 0 : 1 24′
    Marles hiše 5 Dovečar Rok 0 : 2 35′
    NK Cerkvenjak 3 Zorko Timotej 1 : 2 38′
    Marles hiše 5 Dovečar Rok 1 : 3 53′
    Dogodki
    NK Cerkvenjak 3 Zorko Timotej 38′
    Marles hiše 2 / 17 Kramberger Taj / Šmigoc Tadej 51′
    NK Cerkvenjak 19 / 21 Simonič Luka / Kavčič Luka 60′
    Marles hiše 9 / 10 Štorgelj Rok / Dovečar Žan 67′
    Marles hiše 6 / 18 Krajnc Žiga / Senekovič Filip 74′
    NK Cerkvenjak 1 / 12 Prosič Vrbnjak Lan / Šimek Tadej 78′
    Marles hiše 12 / 1 Jagodič Blaž / Cigrovski Matevž 80′
  • 4. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 24.09.19 ob 16.30

    Marles hiše 1 : 3 1 : 2 NK Korotan Prevalje
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Marles hiše
    12 Jagodič Blaž K V
    3 Musil Izidor
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    8 Cigrovski Jakob
    9 Štorgelj Rok
    10 Dovečar Žan
    11 Trivkanović Mario
    6 Krajnc Žiga
    15 Herlič Jan
    20 Vogrin Gašper
    Rezervni igralci
    1 Cigrovski Matevž V
    2 Kramberger Taj
    7 Šmigoc Aleš
    17 Šmigoc Tadej
    18 Senekovič Filip
    NK Korotan Prevalje
    30 Lesjak Anže V
    19 Vertačnik Tevž
    21 Miler Luka
    18 Čapelnik Žiga
    15 Podojsteršek Nejc K
    2 Drol Aljaž
    7 Pustoslemšek Erik
    11 Strojnik Žan
    9 Mori Nejc
    5 Kranjc Maj
    10 Kotnik Gal
    Rezervni igralci
    13 Zagernik David
    3 Lužnik Leon
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NK Korotan Prevalje 5 Kranjc Maj 0 : 1 1′
    NK Korotan Prevalje 2 Drol Aljaž 0 : 2 13′
    Marles hiše 8 Cigrovski Jakob 1 : 2 34′
    NK Korotan Prevalje 3 Lužnik Leon 1 : 3 80′
    Dogodki
    Marles hiše 10 / 7 Dovečar Žan / Šmigoc Aleš 26′
    NK Korotan Prevalje 21 / 13 Miler Luka / Zagernik David 36′
    Marles hiše 12 / 1 Jagodič Blaž / Cigrovski Matevž 53′
    NK Korotan Prevalje 2 / 3 Drol Aljaž / Lužnik Leon 58′
    Marles hiše 15 / 2 Herlič Jan / Kramberger Taj 60′
    Marles hiše 11 / 17 Trivkanović Mario / Šmigoc Tadej 60′
    Marles hiše 9 Štorgelj Rok 63′
    Marles hiše 9 / 18 Štorgelj Rok / Senekovič Filip 70′
  • 4. krog | Rače – Igrišče Rače | 22.09.19 ob 12.00

    NK Rače 0 : 0 0 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    8 Moravs Andrej
    17 Hedl Nejc
    5 Trol Žiga
    3 Petrovič Matej
    15 Napast Nejc
    14 Volmut Enej K
    10 Tomanič Gašper
    6 Kasjak Žiga
    7 Ravnjak Blaž
    11 Mumel Nejc
    Rezervni igralci
    4 Žaucer Žan
    19 Hedl Aljaž
    16 Polak Nik
    12 Galun Anej
    2 Raner Nino
    9 Ravš Jan
    18 Lukan Miha
    NK Pobrežje
    1 Svenšek Anej V
    3 Šketelj Matic
    32 Zukić Jasmin
    16 Španinger Vid
    23 Gashi Ardit
    19 Leskovar Miha
    10 Remih Jan K
    80 Gashi Gzim
    2 Dimitrovski Dimitar
    7 Alijaj Astret
    9 Kolar Tai
    Rezervni igralci
    90 Pekmić Alen
    8 Gracej Aleš
    5 Weinzerl Žan
    Trener
    Magdič Boris
    Trener
    Drvenšak Rene
    Zadetki
    Dogodki
    NK Pobrežje 80 / 90 Gashi Gzim / Pekmić Alen 50′
    NK Rače 11 / 2 Mumel Nejc / Raner Nino 59′
    NK Pobrežje 19 Leskovar Miha 69′
    NK Rače 6 / 16 Kasjak Žiga / Polak Nik 71′
    NK Pobrežje 3 Šketelj Matic 73′
    NK Rače 7 / 9 Ravnjak Blaž / Ravš Jan 78′
    NK Pobrežje Glavni trener Drvenšak Rene 80′
  • 4. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 22.09.19 ob 11.00

    NK FUŽINAR 6 : 3 1 : 1 NK Cerkvenjak
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK FUŽINAR
    1 Jurač Jaka V
    5 Džambas Luka K
    6 Založnik Matija
    2 Ledinek Hovnik Nejc
    7 Hafizović Dino
    3 Dobnik Anže
    8 Gradišnik Žiga
    20 Halilović Emir
    18 Cvetkovič Rok
    9 Potočnik Krajnc Vito
    21 Savić Jovan
    Rezervni igralci
    33 Verbovšek Anže V
    13 Rebernik Domen
    4 Tešić Teo
    11 Butolo Viktor
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    3 Zorko Timotej
    11 Kocmut Lukas K
    8 Kocuvan Jan Maksim
    4 Pečnik Luka
    5 Pečnik Nino
    17 Berlak Tristan
    10 Sakelšek Nik
    18 Kavčič Gašper
    19 Simonič Luka
    20 Govedič Jaka
    Rezervni igralci
    12 Šimek Tadej V
    Trener
    Žmavc Damjan
    Zadetki
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 1 : 0 6′
    NK Cerkvenjak 8 Kocuvan Jan Maksim 1 : 1 38′
    NK FUŽINAR 18 Cvetkovič Rok 2 : 1 45′
    NK FUŽINAR 9 Potočnik Krajnc Vito 3 : 1 49′
    NK Cerkvenjak 8 Kocuvan Jan Maksim 3 : 2 51′
    NK FUŽINAR 8 Gradišnik Žiga 4 : 2 61′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 5 : 2 64′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 6 : 2 69′
    NK Cerkvenjak 8 Kocuvan Jan Maksim 6 : 3 71′
    Dogodki
    NK FUŽINAR 1 / 33 Jurač Jaka / Verbovšek Anže 43′
    NK FUŽINAR 9 / 11 Potočnik Krajnc Vito / Butolo Viktor 51′
    NK FUŽINAR 3 / 4 Dobnik Anže / Tešić Teo 64′
    NK Cerkvenjak 11 Kocmut Lukas 76′
    NK FUŽINAR 7 / 13 Hafizović Dino / Rebernik Domen 78′
  • 4. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 22.09.19 ob 11.00

    NK Pohorje 2 : 3 2 : 2 NK MALEČNIK
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    5 Banjanović Mark
    7 Rojko Leon K
    17 Sep Matjaž
    6 Dobaj Jaka
    18 Lasbaher Miha
    20 Fidler Kavin
    Rezervni igralci
    10 Robič Rene
    11 Lasbaher Jaka
    19 Klančnik Luka
    16 Šteger Nace
    9 Kozar Žiga
    NK MALEČNIK
    1 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    14 Kelbič Vito
    3 Virtnik Mai K
    2 Kaučič Nejc
    16 Malek Lan
    17 Vršič Anej
    5 Janković Milan
    11 Krajnc Anney
    10 Želj Robnik Leon
    18 Horvat Valentin
    Rezervni igralci
    12 Senekovič Jernej
    9 Mihajlović Mark
    8 Nerat Tim
    4 Bajrami Albin
    7 Kirbiš Anej
    Trener
    Prednik Benjamin
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    NK Pohorje 99 Robič Anej 0 : 1 ag 11′
    NK Pohorje 15 Javernik Rene 1 : 1 11m 12′
    NK Pohorje 7 Rojko Leon 2 : 1 14′
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 2 : 2 29′
    NK MALEČNIK 7 Kirbiš Anej 2 : 3 60′
    Dogodki
    NK Pohorje 20 / 10 Fidler Kavin / Robič Rene 28′
    NK Pohorje 17 / 9 Sep Matjaž / Kozar Žiga 28′
    NK Pohorje 18 Lasbaher Miha 40′
    NK MALEČNIK 5 / 8 Janković Milan / Nerat Tim 41′
    NK MALEČNIK 18 / 7 Horvat Valentin / Kirbiš Anej 47′
    NK MALEČNIK 8 Nerat Tim 57′
    NK MALEČNIK 16 / 9 Malek Lan / Mihajlović Mark 68′
    NK MALEČNIK 11 / 4 Krajnc Anney / Bajrami Albin 68′
  • 4. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 21.09.19 ob 11.00

    NŠ Roho 0 : 5 0 : 1 NK MB Tabor
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    5 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    7 Delić Ahmed
    2 Bauman Matic
    15 Lobnik Jernej
    4 Ferlič Noel
    8 Fišer Jaša
    20 Grah Patrik
    10 Belcl Leon K
    3 Koren Severin
    Rezervni igralci
    9 Klemenčič Matej
    11 Nadarević Semir
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    20 Premrov Janik K
    10 Repič Lovro
    16 Krivograd Vid
    13 Šiljegović Dino
    21 Stupar Marko
    7 Božič Tilen
    22 Ganiu Besar
    8 Hodžić Kokol Filip
    2 Jurič Jan
    11 Bijelić Elvis
    Rezervni igralci
    4 Trikić Luka Gabriel
    14 Medved Žan
    3 Dajčman Timotej
    15 Stanek Reher Nik
    6 Kosi Luka
    5 Islamaj Alen
    Trener
    Lešnik Marko
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK MB Tabor 2 Jurič Jan 0 : 1 14′
    NK MB Tabor 15 Stanek Reher Nik 0 : 2 42′
    NK MB Tabor 2 Jurič Jan 0 : 3 11m 44′
    NK MB Tabor 20 Premrov Janik 0 : 4 11m 54′
    NK MB Tabor 15 Stanek Reher Nik 0 : 5 57′
    Dogodki
    NK MB Tabor 7 / 15 Božič Tilen / Stanek Reher Nik 41′
    NK MB Tabor 21 / 14 Stupar Marko / Medved Žan 41′
    NŠ Roho 3 / 9 Koren Severin / Klemenčič Matej 58′
    NK MB Tabor 10 / 3 Repič Lovro / Dajčman Timotej 58′
    NK MB Tabor 20 / 4 Premrov Janik / Trikić Luka Gabriel 58′
    NK MB Tabor 11 / 6 Bijelić Elvis / Kosi Luka 68′
    NK MB Tabor 2 / 5 Jurič Jan / Islamaj Alen 68′
  • 4. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 21.09.19 ob 09.00

    Lenart 0 : 11 0 : 6 NK Miklavž
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Lenart
    1 Župec Matjaž V
    10 Fras Rok K
    20 Dajčman Rok
    14 Neuvirt Urban
    11 Jaušovec Dominik
    8 Špindler Simon
    22 Jaušovec Rene
    17 Vanek Jan
    15 Raner Nino
    6 Mlakar Nino
    9 Marko Gal
    Rezervni igralci
    18 Kocbek Rok
    3 Farazin Rene Marcel
    NK Miklavž
    24 Franci Nik V
    16 Ramić Kemal
    23 Koren Matic
    69 Kocbek Timotej
    6 Berglez Jakob
    4 Gabor Rene
    8 Bubnič Gal
    9 Ciringer Luka
    11 Vrecl Urh K
    3 Đuran Nejc
    14 Pahernik Jan
    Rezervni igralci
    1 Fras Niko V
    15 Jenšac Lan
    5 Masten David
    19 Volovšek Žiga
    88 Jesenik Žak
    7 Gajšek Alen
    Trener
    Marko Zdravko
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 0 : 1 10′
    NK Miklavž 14 Pahernik Jan 0 : 2 13′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 0 : 3 15′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 4 19′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 0 : 5 27′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 0 : 6 38′
    NK Miklavž 3 Đuran Nejc 0 : 7 44′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 8 55′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 9 11m 64′
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 10 68′
    NK Miklavž 88 Jesenik Žak 0 : 11 75′
    Dogodki
    Lenart 8 / 18 Špindler Simon / Kocbek Rok 41′
    NK Miklavž 23 / 88 Koren Matic / Jesenik Žak 41′
    NK Miklavž 16 / 5 Ramić Kemal / Masten David 41′
    Lenart 10 / 3 Fras Rok / Farazin Rene Marcel 45′
    NK Miklavž 9 / 19 Ciringer Luka / Volovšek Žiga 60′
    NK Miklavž 3 / 15 Đuran Nejc / Jenšac Lan 60′
    NK Miklavž 24 / 1 Franci Nik / Fras Niko 60′
    NK Miklavž 14 / 7 Pahernik Jan / Gajšek Alen 67′
  • 3. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 18.09.19 ob 16.00

    NK Pobrežje 4 : 2 2 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pobrežje
    1 Svenšek Anej V
    3 Šketelj Matic
    32 Zukić Jasmin
    16 Španinger Vid
    23 Gashi Ardit
    19 Leskovar Miha
    10 Remih Jan K
    80 Gashi Gzim
    2 Dimitrovski Dimitar
    7 Alijaj Astret
    9 Kolar Tai
    Rezervni igralci
    90 Pekmić Alen
    8 Gracej Aleš
    5 Weinzerl Žan
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    5 Banjanović Mark
    7 Rojko Leon K
    17 Sep Matjaž
    6 Dobaj Jaka
    22 Aberšek Nejc
    18 Lasbaher Miha
    Rezervni igralci
    10 Robič Rene
    11 Lasbaher Jaka
    19 Klančnik Luka
    Trener
    Drvenšak Rene
    Trener
    Šibila Danilo
    Zadetki
    NK Pohorje 5 Banjanović Mark 1 : 0 ag 12′
    NK Pohorje 7 Rojko Leon 1 : 1 27′
    NK Pobrežje 7 Alijaj Astret 2 : 1 35′
    NK Pobrežje 9 Kolar Tai 3 : 1 47′
    NK Pobrežje 7 Alijaj Astret 4 : 1 57′
    NK Pohorje 15 Javernik Rene 4 : 2 60′
    Dogodki
    NK Pohorje 6 / 10 Dobaj Jaka / Robič Rene 19′
    NK Pobrežje 80 / 90 Gashi Gzim / Pekmić Alen 57′
    NK Pohorje 8 / 11 Strunčnik Jan / Lasbaher Jaka 67′
    NK Pobrežje 2 / 5 Dimitrovski Dimitar / Weinzerl Žan 74′
    NK Pobrežje 9 / 8 Kolar Tai / Gracej Aleš 76′
    NK Pohorje 18 / 19 Lasbaher Miha / Klančnik Luka 76′
  • 3. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 15.09.19 ob 16.00

    NK Korotan Prevalje 5 : 1 1 : 1 NK FUŽINAR
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Korotan Prevalje
    1 Moussouris Minej V
    6 Vertačnik Tevž
    9 Mori Nejc
    14 Čapelnik Žiga
    8 Podojsteršek Nejc
    3 Drol Aljaž
    7 Pustoslemšek Erik
    22 Strojnik Žan
    5 Kranjc Maj
    17 Potočnik Jan K
    10 Kotnik Gal
    Rezervni igralci
    18 Kamnik Jernej
    19 Miler Luka
    21 Lesjak Anže
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    10 Geld Janoš
    5 Džambas Luka
    14 Paščanović Armin
    6 Založnik Matija
    20 Halilović Emir
    8 Gradišnik Žiga
    15 Mulec Uroš
    3 Dobnik Anže
    21 Savić Jovan
    17 Jablanšek Danilo
    Rezervni igralci
    18 Cvetkovič Rok
    11 Borko Matevž
    9 Potočnik Krajnc Vito
    7 Hafizović Dino
    2 Ledinek Hovnik Nejc
    19 Hojnik Matic
    4 Mirkac Marko
    Trener
    Leskovec Jože
    Trener
    Vidovič Samo
    Zadetki
    NK Korotan Prevalje 14 Čapelnik Žiga 1 : 0 18′
    NK FUŽINAR 17 Jablanšek Danilo 1 : 1 22′
    NK Korotan Prevalje 17 Potočnik Jan 2 : 1 51′
    NK Korotan Prevalje 9 Mori Nejc 3 : 1 53′
    NK Korotan Prevalje 5 Kranjc Maj 4 : 1 62′
    NK Korotan Prevalje 9 Mori Nejc 5 : 1 75′
    Dogodki
    NK Korotan Prevalje 7 / 18 Pustoslemšek Erik / Kamnik Jernej 27′
    NK FUŽINAR 3 / 11 Dobnik Anže / Borko Matevž 41′
    NK FUŽINAR 17 / 18 Jablanšek Danilo / Cvetkovič Rok 47′
    NK FUŽINAR 15 / 7 Mulec Uroš / Hafizović Dino 63′
    NK Korotan Prevalje 8 Podojsteršek Nejc 64′
    NK Korotan Prevalje 10 / 21 Kotnik Gal / Lesjak Anže 65′
    NK FUŽINAR 14 / 9 Paščanović Armin / Potočnik Krajnc Vito 67′
    NK Korotan Prevalje 6 / 19 Vertačnik Tevž / Miler Luka 70′
  • 3. krog | Rače – Igrišče Rače | 15.09.19 ob 10.00

    NK Rače 5 : 0 4 : 0 Lenart
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    8 Moravs Andrej
    17 Hedl Nejc
    5 Trol Žiga
    3 Petrovič Matej
    15 Napast Nejc
    14 Volmut Enej K
    11 Tomanič Gašper
    7 Ravnjak Blaž
    6 Kasjak Žiga
    10 Novak Vid
    Rezervni igralci
    4 Žaucer Žan
    19 Hedl Aljaž
    18 Raner Nino
    12 Galun Anej
    16 Polak Nik
    13 Mumel Nejc
    9 Ravš Jan
    Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    6 Fras Rok
    3 Dajčman Rok
    15 Neuvirt Urban
    11 Jaušovec Dominik
    10 Špindler Simon
    7 Jaušovec Rene
    17 Vanek Jan
    21 Raner Nino
    8 Colnarič Enej
    18 Kocbek Rok
    Rezervni igralci
    19 Marko Gal
    Trener
    Magdič Boris
    Trener
    Čuček Miha
    Zadetki
    NK Rače 11 Tomanič Gašper 1 : 0 12′
    NK Rače 7 Ravnjak Blaž 2 : 0 15′
    NK Rače 7 Ravnjak Blaž 3 : 0 26′
    NK Rače 11 Tomanič Gašper 4 : 0 38′
    NK Rače 14 Volmut Enej 5 : 0 48′
    Dogodki
    NK Rače 6 Kasjak Žiga 18′
    Lenart 7 / 19 Jaušovec Rene / Marko Gal 41′
    NK Rače 6 / 16 Kasjak Žiga / Polak Nik 52′
    NK Rače 7 / 18 Ravnjak Blaž / Raner Nino 52′
    NK Rače 17 / 4 Hedl Nejc / Žaucer Žan 60′
    NK Rače 15 / 19 Napast Nejc / Hedl Aljaž 64′
    NK Rače 10 / 13 Novak Vid / Mumel Nejc 64′
    NK Rače 14 / 12 Volmut Enej / Galun Anej 67′
    NK Rače 3 Petrovič Matej 70′
    NK Rače 11 / 9 Tomanič Gašper / Ravš Jan 73′
  • 3. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor-pomožno igr. | 14.09.19 ob 15.00

    NK MB Tabor 0 : 2 0 : 1 NK Miklavž
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    20 Premrov Janik K
    10 Kompan Jakob
    16 Šiljegović Dino
    4 Radić Milivoje
    5 Repič Lovro
    11 Bijelić Elvis
    6 Kosi Luka
    3 Majhen Patrik
    7 Jonuzaj Florian
    14 Emeršič Maj
    Rezervni igralci
    12 Habibović Halil V
    21 Šimundža Luka
    15 Stanek Reher Nik
    22 Ganiu Besar
    13 Rogina Anej
    2 Jurič Jan
    8 Hodžić Kokol Filip
    NK Miklavž
    1 Fras Niko V
    44 Rudolf Lan
    23 Koren Matic
    69 Kocbek Timotej
    6 Berglez Jakob
    4 Gabor Rene
    8 Bubnič Gal
    9 Ciringer Luka
    11 Vrecl Urh K
    7 Audič Bian
    14 Pahernik Jan
    Rezervni igralci
    24 Božičev Šmid Mitja V
    13 Jenšac Lan
    5 Cvikl Anej
    3 Volovšek Žiga
    19 Veselko Domen
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK Miklavž 11 Vrecl Urh 0 : 1 1′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 0 : 2 78′
    Dogodki
    NK Miklavž 7 / 19 Audič Bian / Veselko Domen 18′
    NK MB Tabor 11 Bijelić Elvis 38′
    NK MB Tabor 7 Jonuzaj Florian 40′
    NK MB Tabor 14 / 2 Emeršič Maj / Jurič Jan 41′
    NK MB Tabor 6 / 13 Kosi Luka / Rogina Anej 41′
    NK MB Tabor 11 / 22 Bijelić Elvis / Ganiu Besar 41′
    NK MB Tabor 3 Majhen Patrik 47′
    NK MB Tabor 10 / 15 Kompan Jakob / Stanek Reher Nik 60′
    NK MB Tabor 20 / 8 Premrov Janik / Hodžić Kokol Filip 60′
    NK MB Tabor 7 / 21 Jonuzaj Florian / Šimundža Luka 60′
    NK Miklavž 44 / 3 Rudolf Lan / Volovšek Žiga 79′
    NK Miklavž 9 / 13 Ciringer Luka / Jenšac Lan 81′
  • 3. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 14.09.19 ob 12.00

    NK MALEČNIK 3 : 3 1 : 3 Marles hiše
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK MALEČNIK
    1 Senekovič Jernej V
    6 Gajšek Tin
    15 Kelbič Vito
    3 Virtnik Mai K
    2 Kaučič Nejc
    21 Horvat Valentin
    13 Vršič Anej
    7 Kirbiš Anej
    19 Janković Milan
    9 Mihajlović Mark
    10 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    12 Anošek Sergej V
    16 Malek Lan
    11 Krajnc Anney
    14 Nerat Tim
    Marles hiše
    12 Jagodič Blaž K V
    3 Musil Izidor
    4 Lončarič Žan
    5 Dovečar Rok
    8 Cigrovski Jakob
    9 Štorgelj Rok
    10 Dovečar Žan
    11 Trivkanović Mario
    6 Krajnc Žiga
    15 Herlič Jan
    22 Kramberger Taj
    Rezervni igralci
    14 Zimet Rok
    18 Senekovič Filip
    Trener
    Kolarič Franci
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    NK MALEČNIK 7 Kirbiš Anej 1 : 0 4′
    Marles hiše 15 Herlič Jan 1 : 1 15′
    Marles hiše 3 Musil Izidor 1 : 2 16′
    Marles hiše 15 Herlič Jan 1 : 3 31′
    NK MALEČNIK 16 Malek Lan 2 : 3 48′
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 3 : 3 75′
    Dogodki
    NK MALEČNIK 13 Vršič Anej 30′
    NK MALEČNIK 6 Gajšek Tin 40′
    NK MALEČNIK 7 / 16 Kirbiš Anej / Malek Lan 41′
    NK MALEČNIK 1 / 12 Senekovič Jernej / Anošek Sergej 41′
    NK MALEČNIK 9 / 11 Mihajlović Mark / Krajnc Anney 41′
    NK MALEČNIK 19 / 14 Janković Milan / Nerat Tim 51′
    Marles hiše 22 / 14 Kramberger Taj / Zimet Rok 63′
    Marles hiše 15 / 18 Herlič Jan / Senekovič Filip 70′
    Marles hiše 9 Štorgelj Rok 80′
  • 3. krog | Cerkvenjak – ŠRC Cerkvenjak | 14.09.19 ob 11.00

    NK Cerkvenjak 2 : 1 0 : 1 NŠ Roho
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    20 Govedič Jaka
    8 Kocuvan Jan Maksim
    9 Zorčič Patrik
    17 Berlak Tristan
    11 Kocmut Lukas K
    10 Sakelšek Nik
    3 Zorko Timotej
    4 Pečnik Luka
    2 Kavčič Gašper
    21 Kavčič Luka
    Rezervni igralci
    12 Šimek Tadej
    19 Pečnik Nino
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    5 Novak Klemen
    6 Jerman Enej
    11 Delić Ahmed
    7 Bauman Matic
    9 Nadarević Semir
    15 Lobnik Jernej
    4 Ferlič Noel
    8 Fišer Jaša
    20 Grah Patrik
    10 Belcl Leon K
    Rezervni igralci
    2 Klemenčič Matej
    Trener
    Žmavc Damjan
    Trener
    Lešnik Marko
    Zadetki
    NŠ Roho 4 Ferlič Noel 0 : 1 33′
    NK Cerkvenjak 10 Sakelšek Nik 1 : 1 52′
    NK Cerkvenjak 10 Sakelšek Nik 2 : 1 69′
    Dogodki
    NŠ Roho 11 / 2 Delić Ahmed / Klemenčič Matej 29′
    NŠ Roho 7 Bauman Matic 39′
    NK Cerkvenjak 10 Sakelšek Nik 52′
    NK Cerkvenjak 8 / 19 Kocuvan Jan Maksim / Pečnik Nino 76′
    NK Cerkvenjak 11 Kocmut Lukas 80′
    NŠ Roho 2 Klemenčič Matej 80′
  • 2. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 10.09.19 ob 17.00

    Marles hiše 2 : 2 1 : 1 NK Pobrežje
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    Marles hiše
    12 Jagodič Blaž K V
    3 Musil Izidor
    5 Dovečar Rok
    4 Lončarič Žan
    8 Cigrovski Jakob
    10 Dovečar Žan
    11 Trivkanović Mario
    9 Štorgelj Rok
    15 Herlič Jan
    7 Šmigoc Aleš
    20 Vogrin Gašper
    Rezervni igralci
    1 Cigrovski Matevž V
    17 Šmigoc Tadej
    6 Lešnik Jaka
    14 Zimet Rok
    13 Krajnc Žiga
    18 Senekovič Filip
    NK Pobrežje
    1 Svenšek Anej V
    7 Alijaj Astret
    3 Šketelj Matic
    16 Španinger Vid
    23 Gashi Ardit
    76 Kobler Adrian
    34 Gashi Gzim
    19 Leskovar Miha
    90 Pekmić Alen
    10 Remih Jan K
    32 Zukić Jasmin
    Rezervni igralci
    8 Gracej Aleš
    5 Weinzerl Žan
    9 Selinšek Tilen
    14 Ameti Amet
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Drvenšak Rene
    Zadetki
    Marles hiše 8 Cigrovski Jakob 1 : 0 11m 16′
    NK Pobrežje 34 Gashi Gzim 1 : 1 28′
    Marles hiše 11 Trivkanović Mario 2 : 1 48′
    NK Pobrežje 34 Gashi Gzim 2 : 2 11m 71′
    Dogodki
    NK Pobrežje 34 Gashi Gzim 33′
    NK Pobrežje 23 Gashi Ardit 36′
    NK Pobrežje 19 Leskovar Miha 37′
    NK Pobrežje 3 / 8 Šketelj Matic / Gracej Aleš 48′
    NK Pobrežje 10 Remih Jan 54′
    NK Pobrežje 76 Kobler Adrian 55′
    NK Pobrežje 90 / 5 Pekmić Alen / Weinzerl Žan 61′
    Marles hiše 10 / 13 Dovečar Žan / Krajnc Žiga 62′
    Marles hiše 11 / 17 Trivkanović Mario / Šmigoc Tadej 67′
    Marles hiše 9 / 6 Štorgelj Rok / Lešnik Jaka 73′
    Marles hiše 15 / 18 Herlič Jan / Senekovič Filip 78′
    NK Pobrežje 34 / 14 Gashi Gzim / Ameti Amet 78′
  • 2. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 09.09.19 ob 18.00

    NK Pohorje 1 : 2 0 : 1 NK Rače
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    5 Banjanović Mark
    7 Rojko Leon K
    17 Sep Matjaž
    6 Dobaj Jaka
    22 Aberšek Nejc
    18 Lasbaher Miha
    Rezervni igralci
    11 Lasbaher Jaka
    10 Robič Rene
    9 Kozar Žiga
    19 Klančnik Luka
    NK Rače
    1 Ančevski Jan V
    8 Moravs Andrej
    17 Hedl Nejc
    5 Trol Žiga
    3 Petrovič Matej
    15 Napast Nejc
    14 Volmut Enej K
    11 Tomanič Gašper
    7 Ravnjak Blaž
    6 Kasjak Žiga
    10 Novak Vid
    Rezervni igralci
    4 Žaucer Žan
    19 Hedl Aljaž
    9 Lukan Miha
    12 Galun Anej
    2 Raner Nino
    13 Mumel Nejc
    16 Tučič Rene
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Magdič Boris
    Zadetki
    NK Rače 11 Tomanič Gašper 0 : 1 18′
    NK Pohorje 7 Rojko Leon 1 : 1 42′
    NK Rače 17 Hedl Nejc 1 : 2 59′
    Dogodki
    NK Rače 17 Hedl Nejc 6′
    NK Rače 15 / 19 Napast Nejc / Hedl Aljaž 32′
    NK Rače 8 / 4 Moravs Andrej / Žaucer Žan 50′
    NK Rače 4 Žaucer Žan 54′
    NK Rače 3 Petrovič Matej 56′
    NK Rače 7 / 13 Ravnjak Blaž / Mumel Nejc 59′
    NK Pohorje 14 / 10 Prednik Gal / Robič Rene 61′
    NK Rače 6 / 2 Kasjak Žiga / Raner Nino 65′
    NK Rače 14 / 9 Volmut Enej / Lukan Miha 73′
    NK Rače 10 / 12 Novak Vid / Galun Anej 77′
  • 2. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 08.09.19 ob 16.00

    NK Miklavž 9 : 1 6 : 0 NK Cerkvenjak
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Miklavž
    1 Fras Niko V
    6 Berglez Jakob
    44 Rudolf Lan
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    4 Gabor Rene
    8 Bubnič Gal
    14 Pahernik Jan
    11 Vrecl Urh K
    9 Ciringer Luka
    19 Siter Nace
    Rezervni igralci
    16 Veselko Domen
    15 Jenšac Lan
    88 Ramić Kemal
    3 Volovšek Žiga
    7 Audič Bian
    NK Cerkvenjak
    1 Prosič Vrbnjak Lan V
    17 Berlak Tristan
    11 Kocmut Lukas K
    14 Kavčič Gašper
    3 Zorko Timotej
    19 Lovrec Luka
    20 Govedič Jaka
    10 Sakelšek Nik
    15 Letonja Matej
    8 Kocuvan Jan Maksim
    9 Zorčič Patrik
    Rezervni igralci
    2 Pečnik Nino
    4 Pečnik Luka
    21 Kavčič Luka
    Trener
    Žolek Dejan
    Trener
    Kocbek Andrej
    Zadetki
    NK Miklavž 14 Pahernik Jan 1 : 0 13′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 2 : 0 16′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 3 : 0 17′
    NK Miklavž 9 Ciringer Luka 4 : 0 23′
    NK Miklavž 14 Pahernik Jan 5 : 0 30′
    NK Miklavž 8 Bubnič Gal 6 : 0 40′
    NK Cerkvenjak 11 Kocmut Lukas 6 : 1 43′
    NK Miklavž 14 Pahernik Jan 7 : 1 54′
    NK Miklavž 14 Pahernik Jan 8 : 1 59′
    NK Miklavž 7 Audič Bian 9 : 1 62′
    Dogodki
    NK Miklavž 19 / 7 Siter Nace / Audič Bian 41′
    NK Miklavž 44 / 16 Rudolf Lan / Veselko Domen 41′
    NK Cerkvenjak 8 / 21 Kocuvan Jan Maksim / Kavčič Luka 55′
    NK Miklavž 23 / 88 Koren Matic / Ramić Kemal 64′
    NK Cerkvenjak 9 / 2 Zorčič Patrik / Pečnik Nino 69′
    NK Miklavž 14 / 3 Pahernik Jan / Volovšek Žiga 71′
    NK Miklavž 69 / 15 Kocbek Timotej / Jenšac Lan 71′
    NK Cerkvenjak 19 / 4 Lovrec Luka / Pečnik Luka 76′
    NK Cerkvenjak 21 Kavčič Luka 80′
  • 2. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 08.09.19 ob 15.00

    NK FUŽINAR 1 : 3 0 : 1 NK MALEČNIK
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    10 Geld Janoš K
    5 Džambas Luka
    14 Paščanović Armin
    4 Mirkac Marko
    15 Mulec Uroš
    18 Cvetkovič Rok
    20 Halilović Emir
    8 Gradišnik Žiga
    21 Savić Jovan
    11 Borko Matevž
    Rezervni igralci
    12 Jurač Jaka
    9 Potočnik Krajnc Vito
    3 Dobnik Anže
    19 Hojnik Matic
    2 Ledinek Hovnik Nejc
    6 Založnik Matija
    7 Hafizović Dino
    NK MALEČNIK
    12 Anošek Sergej V
    6 Gajšek Tin
    14 Kelbič Vito
    3 Virtnik Mai K
    2 Kaučič Nejc
    17 Horvat Valentin
    16 Malek Lan
    15 Janković Milan
    13 Vršič Anej
    11 Krajnc Anney
    10 Želj Robnik Leon
    Rezervni igralci
    1 Senekovič Jernej
    4 Bajrami Albin
    7 Kirbiš Anej
    9 Mihajlović Mark
    8 Nerat Tim
    Trener
    Kolarič Franci
    Zadetki
    NK MALEČNIK 11 Krajnc Anney 0 : 1 38′
    NK MALEČNIK 10 Želj Robnik Leon 0 : 2 60′
    NK MALEČNIK 2 Kaučič Nejc 1 : 2 ag 75′
    NK MALEČNIK 7 Kirbiš Anej 1 : 3 76′
    Dogodki
    NK FUŽINAR 14 Paščanović Armin 12′
    NK FUŽINAR 33 / 12 Verbovšek Anže / Jurač Jaka 41′
    NK MALEČNIK 11 / 9 Krajnc Anney / Mihajlović Mark 41′
    NK MALEČNIK 16 / 4 Malek Lan / Bajrami Albin 41′
    NK MALEČNIK 15 / 8 Janković Milan / Nerat Tim 54′
    NK MALEČNIK 17 / 7 Horvat Valentin / Kirbiš Anej 54′
    NK FUŽINAR 11 / 9 Borko Matevž / Potočnik Krajnc Vito 55′
    NK FUŽINAR 15 / 6 Mulec Uroš / Založnik Matija 55′
    NK FUŽINAR 18 / 7 Cvetkovič Rok / Hafizović Dino 60′
    NK MALEČNIK 12 / 1 Anošek Sergej / Senekovič Jernej 72′
    NK FUŽINAR 3 Dobnik Anže 76′
  • 2. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 07.09.19 ob 14.00

    Lenart 0 : 2 0 : 2 NK MB Tabor
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    6 Mlakar Nino
    3 Farazin Rene Marcel
    14 Neuvirt Urban
    4 Šuman Jurij
    19 Kostanjšek Jan
    22 Jaušovec Rene
    17 Vanek Jan
    15 Raner Nino
    8 Špindler Simon
    11 Jaušovec Dominik
    Rezervni igralci
    9 Marko Gal
    18 Kocbek Rok
    10 Fras Rok
    NK MB Tabor
    1 Islamaj Adrijan V
    16 Krivograd Vid K
    5 Repič Lovro
    4 Radić Milivoje
    8 Hodžić Kokol Filip
    11 Bijelić Elvis
    20 Premrov Janik
    7 Božič Tilen
    6 Kosi Luka
    2 Jurič Jan
    14 Emeršič Maj
    Rezervni igralci
    12 Radojčić Adin V
    22 Ganiu Besar
    3 Medved Žan
    10 Ledinek Vid
    13 Rogina Anej
    15 Stanek Reher Nik
    21 Islamaj Alen
    Trener
    Čuček Miha
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK MB Tabor 7 Božič Tilen 0 : 1 8′
    NK MB Tabor 8 Hodžić Kokol Filip 0 : 2 26′
    Dogodki
    Lenart 14 / 18 Neuvirt Urban / Kocbek Rok 41′
    NK MB Tabor 6 / 15 Kosi Luka / Stanek Reher Nik 41′
    NK MB Tabor 2 / 22 Jurič Jan / Ganiu Besar 41′
    NK MB Tabor 11 / 10 Bijelić Elvis / Ledinek Vid 41′
    NK MB Tabor 7 / 3 Božič Tilen / Medved Žan 41′
    Lenart 8 / 9 Špindler Simon / Marko Gal 52′
    NK MB Tabor 8 / 13 Hodžić Kokol Filip / Rogina Anej 52′
    NK MB Tabor 14 / 21 Emeršič Maj / Islamaj Alen 52′
    NK MB Tabor 1 / 12 Islamaj Adrijan / Radojčić Adin 68′
  • 2. krog | Zgornje Hoče – Igrišče Zgornje Hoče | 07.09.19 ob 11.00

    NŠ Roho 0 : 4 0 : 1 NK Korotan Prevalje
    Sodniki: Gros Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Roho
    1 Volkner Nino V
    4 Koren Severin
    17 Ferlič Noel
    8 Fišer Jaša
    5 Novak Klemen
    15 Lobnik Jernej
    6 Jerman Enej
    11 Delić Ahmed
    9 Nadarević Semir
    20 Grah Patrik
    10 Belcl Leon K
    Rezervni igralci
    7 Bauman Matic
    2 Klemenčič Matej
    NK Korotan Prevalje
    30 Moussouris Minej V
    19 Miler Luka
    9 Mori Nejc
    13 Čapelnik Žiga
    15 Podojsteršek Nejc
    10 Drol Aljaž
    7 Pustoslemšek Erik
    11 Strojnik Žan
    18 Kranjc Maj
    17 Potočnik Jan K
    21 Kotnik Gal
    Rezervni igralci
    2 Kamnik Jernej
    Trener
    Lešnik Marko
    Trener
    Leskovec Jože
    Zadetki
    NK Korotan Prevalje 21 Kotnik Gal 0 : 1 36′
    NK Korotan Prevalje 17 Potočnik Jan 0 : 2 43′
    NK Korotan Prevalje 18 Kranjc Maj 0 : 3 58′
    NK Korotan Prevalje 11 Strojnik Žan 0 : 4 73′
    Dogodki
    NK Korotan Prevalje 13 Čapelnik Žiga 10′
    NK Korotan Prevalje 9 Mori Nejc 39′
    NK Korotan Prevalje 15 / 2 Podojsteršek Nejc / Kamnik Jernej 48′
    NŠ Roho 4 / 2 Koren Severin / Klemenčič Matej 52′
    NŠ Roho 15 / 7 Lobnik Jernej / Bauman Matic 60′
    NŠ Roho 11 Delić Ahmed 76′
  • 1. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 04.09.19 ob 17.00

    NK Pobrežje 3 : 2 0 : 0 NK FUŽINAR
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pobrežje
    1 Svenšek Anej V
    7 Alijaj Astret
    3 Šketelj Matic
    16 Španinger Vid
    23 Gashi Ardit
    76 Kobler Adrian
    9 Kolar Tai
    19 Leskovar Miha
    90 Pekmić Alen
    10 Remih Jan K
    32 Zukić Jasmin
    Rezervni igralci
    34 Gashi Gzim
    8 Gracej Aleš
    5 Weinzerl Žan
    NK FUŽINAR
    33 Verbovšek Anže V
    5 Džambas Luka K
    6 Založnik Matija
    14 Paščanović Armin
    19 Hojnik Matic
    15 Mulec Uroš
    8 Gradišnik Žiga
    20 Halilović Emir
    11 Borko Matevž
    17 Jablanšek Danilo
    21 Savić Jovan
    Rezervni igralci
    7 Hafizović Dino
    9 Potočnik Krajnc Vito
    18 Cvetkovič Rok
    3 Dobnik Anže
    2 Ledinek Hovnik Nejc
    4 Mirkac Marko
    12 Jurač Jaka
    Trener
    Drvenšak Rene
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 1 49′
    NK FUŽINAR 21 Savić Jovan 0 : 2 59′
    NK Pobrežje 7 Alijaj Astret 1 : 2 67′
    NK Pobrežje 34 Gashi Gzim 2 : 2 11m 78′
    NK Pobrežje 19 Leskovar Miha 3 : 2 83′
    Dogodki
    NK Pobrežje 9 / 34 Kolar Tai / Gashi Gzim 19′
    NK FUŽINAR 17 Jablanšek Danilo 37′
    NK FUŽINAR 14 Paščanović Armin 40′
    NK FUŽINAR 19 / 18 Hojnik Matic / Cvetkovič Rok 41′
    NK FUŽINAR 11 / 3 Borko Matevž / Dobnik Anže 52′
    NK FUŽINAR 6 / 2 Založnik Matija / Ledinek Hovnik Nejc 59′
    NK Pobrežje 3 / 8 Šketelj Matic / Gracej Aleš 62′
    NK FUŽINAR 17 / 9 Jablanšek Danilo / Potočnik Krajnc Vito 63′
    NK Pobrežje 34 Gashi Gzim 71′
    NK FUŽINAR 20 / 7 Halilović Emir / Hafizović Dino 72′
    NK Pobrežje 23 Gashi Ardit 75′
    NK FUŽINAR Glavni trener Kučej Nino 78′
  • 1. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 03.09.19 ob 18.00

    NK Pohorje 4 : 1 2 : 1 Lenart
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Pohorje
    1 Fidler Kavin V
    15 Javernik Rene
    3 Škrabl Nino
    14 Prednik Gal
    8 Strunčnik Jan
    5 Banjanović Mark
    7 Rojko Leon K
    10 Robič Rene
    6 Dobaj Jaka
    2 Aberšek Nejc
    18 Lasbaher Miha
    Rezervni igralci
    11 Lasbaher Jaka
    17 Sep Matjaž
    19 Klančnik Luka
    Lenart
    1 Smonkar Luka K V
    10 Fras Rok
    5 Colnarič Enej
    20 Dajčman Rok
    4 Šuman Jurij
    19 Kostanjšek Jan
    22 Jaušovec Rene
    21 Lubi Simon
    15 Raner Nino
    8 Špindler Simon
    11 Jaušovec Dominik
    Rezervni igralci
    14 Neuvirt Urban
    17 Vanek Jan
    9 Marko Gal
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Čuček Miha
    Zadetki
    Lenart 15 Raner Nino 0 : 1 2′
    NK Pohorje 7 Rojko Leon 1 : 1 16′
    NK Pohorje 15 Javernik Rene 2 : 1 33′
    Lenart 4 Šuman Jurij 3 : 1 ag 50′
    NK Pohorje 15 Javernik Rene 4 : 1 68′
    Dogodki
    Lenart 21 Lubi Simon 40′
    NK Pohorje 10 / 17 Robič Rene / Sep Matjaž 41′
    Lenart 5 / 14 Colnarič Enej / Neuvirt Urban 52′
    NK Pohorje 14 / 11 Prednik Gal / Lasbaher Jaka 58′
    Lenart 20 / 17 Dajčman Rok / Vanek Jan 58′
    Lenart 4 / 9 Šuman Jurij / Marko Gal 62′
    NK Pohorje 18 / 19 Lasbaher Miha / Klančnik Luka 69′
  • 1. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 01.09.19 ob 16.00

    NK Korotan Prevalje 1 : 8 1 : 2 NK Miklavž
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Korotan Prevalje
    99 Sedovnik Jošt V
    6 Vertačnik Tevž
    15 Drol Aljaž
    18 Čapelnik Žiga
    16 Podojsteršek Nejc K
    9 Mori Nejc
    13 Kamnik Jernej
    7 Pustoslemšek Erik
    20 Kranjc Maj
    10 Kotnik Gal
    11 Strojnik Žan
    Rezervni igralci
    3 Lesjak Anže
    14 Marinković Uroš
    NK Miklavž
    1 Fras Niko V
    6 Berglez Jakob
    5 Cvikl Anej
    69 Kocbek Timotej
    23 Koren Matic
    4 Gabor Rene
    8 Bubnič Gal
    14 Pahernik Jan
    16 Vrecl Urh K
    9 Ciringer Luka
    11 Siter Nace