Veteranska liga – 2019/20 – Zapisnik

  • 10. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 25.10.19 ob 18.00

    NK Pohorje 12 : 0 3 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Šumer Žiga (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    1 Marčič Uroš V
    19 Golob Mitja
    6 Cehtl Aleksander
    8 Javšnik Gregor
    14 Prednik Benjamin
    10 Ozim Marko
    46 Vahen Gregor
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja K
    7 Magdič Aleksander
    22 Makari Sašo
    Rezervni igralci
    21 Muzlovič Andrej
    43 Petrun Jože
    99 Božič Peter
    23 Ketiš Emil
    NK Miklavž
    1 Kaisersberger Bojan V
    14 Jagarinec Zlatko
    3 Jagarinec Zlatko
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    10 Bogadi Marjan K
    4 Đuran Emil
    8 Kondić Ranko
    20 Pajtler Andrej
    11 Lepej Damjan
    5 Hutter Aleksander
    Rezervni igralci
    Zadetki
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 1 : 0 7′
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 2 : 0 9′
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 3 : 0 31′
    NK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 4 : 0 40′
    NK Pohorje 14 Prednik Benjamin 5 : 0 42′
    NK Pohorje 14 Prednik Benjamin 6 : 0 45′
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 7 : 0 52′
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 8 : 0 54′
    NK Pohorje 14 Prednik Benjamin 9 : 0 61′
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 10 : 0 62′
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 11 : 0 64′
    NK Pohorje 14 Prednik Benjamin 12 : 0 70′
    Dogodki
    NK Pohorje 2 / 21 Podlogar Gregor / Muzlovič Andrej 37′
  • 10. krog | Sladki Vrh – Športni park Sladki vrh | 25.10.19 ob 16.00

    Paloma 0 : 2 0 : 2 NK Kungota
    Sodniki: Gros Mitja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Paloma
    1 Kitel Bojan V
    90 Škerget Jernej
    72 Košti Simon
    79 Drajer Tadej
    26 Bezjak Damijan K
    15 Podhostnik Robert
    11 Krapša Uroš
    7 Koman Tomaž
    23 Pehan Bojan
    31 Lorber Matej
    78 Zemljič Andrej
    Rezervni igralci
    52 Verle Metod
    77 Unger Aleksej
    21 Kupčič Branimir
    99 Zafošnik Boštjan
    20 Velički Boštjan
    80 Fras Stanislav
    36 Mikiš Dejan
    51 Unger Aljoša
    10 Dovgan Aleš
    14 Žabota Gregor
    4 Murkovič Darko
    13 Stojanov Milivoj
    9 Markoč Davorin
    50 Zrnko Bojan
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    8 Lončarič Rado
    20 Kapun Severin K
    14 Črnčič Boštjan
    17 Šopinger Aleš
    53 Ul Matjaž
    36 Švajncer Butinar Damijan
    11 Hrast Sergej
    72 Ragolič Mitja
    10 Senekovič Tomaž
    9 Zorec Ivan
    Rezervni igralci
    61 Benčič Ben
    7 Petrinec Danijel
    73 Veingerl Udo
    69 Ogrin Matjaž
    13 Isufi Burim
    Zadetki
    NK Kungota 9 Zorec Ivan 0 : 1 4′
    NK Kungota 9 Zorec Ivan 0 : 2 30′
    Dogodki
    Paloma 31 Lorber Matej 69′
  • 10. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 25.10.19 ob 16.00

    NK Jurovski Dol 4 : 0 2 : 0 ŠD Rogoza
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Vlado V
    15 Čeh Franc
    4 Črnčič Srečko K
    12 Frangež Grega
    2 Kirbiš Matjaž
    13 Keršič Rok
    7 Kurnik Damijan
    17 Legat Dušan
    10 Muhič Branko
    16 Planer Danilo
    14 Škrlec Robert
    Rezervni igralci
    3 Šnofl Davorin
    5 Urbanič Sašo
    11 Verbošt Gorazd
    20 Zorec Marjan
    8 Črnčec Edvard
    ŠD Rogoza
    12 Jerinić Ljubinko V
    2 Ivančič Dušan K
    21 Karasu Huseyin
    15 Barbarič Uroš
    8 Vrbanec Robert
    20 Gomboc Dean
    3 Klampfer Zoran
    18 Panić Dejan
    6 Horvat Dejan
    22 Filipovič Ivo
    9 Berglez Damjan
    Rezervni igralci
    10 Županec Miran
    14 Mlinar David
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 1 : 0 11m 13′
    NK Jurovski Dol 7 Kurnik Damijan 2 : 0 35′
    NK Jurovski Dol 2 Kirbiš Matjaž 3 : 0 11m 53′
    NK Jurovski Dol 20 Zorec Marjan 4 : 0 62′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 10 / 3 Muhič Branko / Šnofl Davorin 10′
    NK Jurovski Dol 13 / 20 Keršič Rok / Zorec Marjan 50′
  • 10. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 25.10.19 ob 16.00

    NK Brunšvik 4 : 4 1 : 3 NK Pobrežje
    Sodniki: Plečko Simon (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 77
    NK Brunšvik
    1 Špuraj Gregor V
    99 Koren Boštjan
    77 Topolovec Gorazd
    20 Herič Igor
    7 Plavšič Siniša
    11 Zatler Bojan
    57 Tihec Aleš
    80 Mlakar Robert
    19 Ogrizek Iztok K
    74 Štabej Primož
    27 Zorko Matej
    Rezervni igralci
    2 Dirnbek Peter
    9 Koren Alen
    NK Pobrežje
    1 Zemljič Miran K V
    44 Likar Dejan
    13 Himelreich Marko
    2 Šimac Denis
    21 Stanec Edvard
    29 Djulić Asim
    26 Kos Sašo
    8 Himmelreich Simon
    50 Lešnik Božo
    18 Štebih Tomaž
    9 Žagar Andrej
    Rezervni igralci
    25 Habinger Marko
    3 Črnčič Alfred
    19 Ibrahimović Omer
    6 Vorih Goran
    Zadetki
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 1 : 0 8′
    NK Pobrežje 44 Likar Dejan 1 : 1 19′
    NK Pobrežje 26 Kos Sašo 1 : 2 21′
    NK Pobrežje 18 Štebih Tomaž 1 : 3 29′
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 2 : 3 39′
    NK Brunšvik 57 Tihec Aleš 3 : 3 41′
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 4 : 3 44′
    NK Pobrežje 18 Štebih Tomaž 4 : 4 60′
    Dogodki
  • 10. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 25.10.19 ob 16.00

    NK Dobrovce 2 : 9 1 : 5 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Dobrovce
    1 Španinger Zvonko V
    55 Smodič Branko K
    9 Glunec Boštjan
    25 Glunec Sebastjan
    4 Hedl Jernej
    45 Mustafa Sebahedin
    21 Haliti Bajram
    35 Ponudič Aleš
    82 Reich Uroš
    76 Babič Kristjan
    23 Knuplež Dejan
    Rezervni igralci
    77 Ploj Boris
    80 Hasanovič Sabir
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    15 Pipenbaher Iztok
    19 Cimerlajt Gorazd
    8 Horvat Jernej
    16 Horvat Mitja K
    5 Premzl Simon
    2 Knežević Igor
    11 Novak Sašo
    10 Selinšek Matej
    4 Hladnik Matjaž
    9 Korotaj Dejan
    Rezervni igralci
    13 Gojčič Aleš
    3 Horvat Robert
    7 Bele Aleksander
    17 Felzer Rado
    14 Princ Boštjan
    21 Koren Matej
    20 Ornik Marko
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Korotaj Dejan 0 : 1 11′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Novak Sašo 0 : 2 13′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Novak Sašo 0 : 3 15′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Korotaj Dejan 0 : 4 25′
    NK Dobrovce 45 Mustafa Sebahedin 1 : 4 27′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Korotaj Dejan 1 : 5 33′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 20 Ornik Marko 1 : 6 42′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 20 Ornik Marko 1 : 7 47′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 Koren Matej 1 : 8 57′
    NK Dobrovce 9 Glunec Boštjan 2 : 8 63′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 2 : 9 67′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 20 Knežević Igor / Ornik Marko 36′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 / 21 Premzl Simon / Koren Matej 36′
  • 10. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 25.10.19 ob 16.00

    NK ROŠNJA – LOKA 1 : 1 0 : 1 Limbuš Pekre
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž K
    3 Kovač Fikret
    4 Kac Dejan
    5 Grebenar Peter
    9 Colnarič Samir
    6 Huber Rok
    19 Muršec Aleksander
    36 Vegan Cvetko
    71 Vnuk Rudolf
    Rezervni igralci
    14 Čilaš Huso
    25 Lobenwein Roman
    18 Volmajer Gregor
    99 Breznik Peter
    22 Ostroško Ervin
    2 Bandur Miran
    26 Zel Janez
    72 Štiher Jure
    8 Lipuš Marčelo
    13 Copello Cleger Alberto Luis
    Limbuš Pekre
    1 Mlaker Gregor V
    2 Belšak Janez
    4 Špehar Andrej
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    21 Gajser Tomaž
    9 Nikoloski Rene
    5 Špindler Bogomir
    Rezervni igralci
    6 Hausmeister Daniel
    3 Naterer Matjaž
    16 Kovačič Zoran
    23 Kraner Marko
    11 Milićević Veselin
    14 Krnjak Dario
    78 Kovačič Peter
    Trener
    Hraš Zvonko
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    Limbuš Pekre 8 Gruden Dragan 0 : 1 17′
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 1 : 1 59′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 9 / 78 Nikoloski Rene / Kovačič Peter 50′
  • 9. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 18.10.19 ob 16.30

    NK Pobrežje 0 : 5 0 : 3 NK Pohorje
    Sodniki: Jeger Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pobrežje
    1 Zemljič Miran V
    16 Likar Dejan
    13 Himelreich Marko
    4 Kraner Robert K
    7 Dmitrović Sergej
    26 Kos Sašo
    8 Himmelreich Simon
    29 Djulić Asim
    81 Baloh Kristijan
    2 Šimac Denis
    9 Žagar Andrej
    Rezervni igralci
    25 Habinger Marko
    50 Lešnik Božo
    21 Stanec Edvard
    19 Ibrahimović Omer
    18 Štebih Tomaž
    73 Radović Miroslav
    NK Pohorje
    1 Pepelnik Jure V
    19 Golob Mitja
    6 Cehtl Aleksander
    8 Javšnik Gregor
    14 Korošec Robi
    48 Dragar Aleš
    25 Curkić Elvir
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja K
    7 Magdič Aleksander
    22 Makari Sašo
    Rezervni igralci
    21 Muzlovič Andrej
    10 Ozim Marko
    13 Marčič Uroš
    46 Vahen Gregor
    12 Petrun Damjan V
    15 Šloser Uroš
    99 Petrun Jože
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 0 : 1 10′
    NK Pohorje 7 Magdič Aleksander 0 : 2 25′
    NK Pohorje 2 Podlogar Gregor 0 : 3 11m 32′
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 0 : 4 58′
    NK Pohorje 14 Korošec Robi 0 : 5 64′
    Dogodki
  • 9. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 18.10.19 ob 16.30

    NK Kungota 6 : 0 3 : 0 NK Brunšvik
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 28
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    8 Lončarič Rado K
    14 Črnčič Boštjan
    17 Šopinger Aleš
    20 Kapun Severin
    53 Ul Matjaž
    36 Švajncer Butinar Damijan
    11 Hrast Sergej
    72 Ragolič Mitja
    67 Kokol Drago
    69 Šnofl Matej
    Rezervni igralci
    64 Ogrin Matjaž
    61 Benčič Ben
    7 Petrinec Danijel
    13 Bezgovšek Matej
    73 Veingerl Udo
    9 Zorec Ivan
    76 Tanev Boris
    10 Senekovič Tomaž
    NK Brunšvik
    9 Koren Alen
    80 Mlakar Robert
    19 Ogrizek Iztok K
    6 Ducman Robert
    74 Štabej Primož
    1 Dirnbek Peter V
    21 Keršič Slavko
    77 Topolovec Gorazd
    7 Plavšič Siniša
    11 Zatler Bojan
    22 Stražišar Boštjan
    Rezervni igralci
    99 Koren Boštjan
    57 Matjašič Franc
    27 Zorko Matej
    20 Kos Andrej
    10 Režonja Gregor
    Zadetki
    NK Kungota 10 Senekovič Tomaž 1 : 0 2′
    NK Kungota 9 Zorec Ivan 2 : 0 30′
    NK Kungota 53 Ul Matjaž 3 : 0 32′
    NK Kungota 76 Tanev Boris 4 : 0 48′
    NK Kungota 11 Hrast Sergej 5 : 0 55′
    NK Kungota 7 Petrinec Danijel 6 : 0 70′
    Dogodki
    NK Kungota 67 / 10 Kokol Drago / Senekovič Tomaž 1′
    NK Kungota 17 / 76 Šopinger Aleš / Tanev Boris 1′
    NK Kungota 72 / 9 Ragolič Mitja / Zorec Ivan 9′
    NK Kungota 69 / 7 Šnofl Matej / Petrinec Danijel 10′
  • 9. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 18.10.19 ob 16.30

    NK Miklavž 1 : 3 0 : 1 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž
    1 Jambrović Josip V
    14 Jagarinec Zlatko
    3 Jagarinec Zlatko
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    10 Bogadi Marjan K
    9 Kaisersberger Bojan
    6 Dedič Dejan
    20 Pajtler Andrej
    11 Lepej Damjan
    7 Cebek Denis
    Rezervni igralci
    4 Đuran Emil
    8 Kondić Ranko
    5 Hutter Aleksander
    16 Drevenšek Miran
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž
    2 Ekart Andrej
    30 Mehić Mirnes
    5 Grebenar Peter
    9 Colnarič Samir
    6 Huber Rok K
    10 Krnjak Matej
    36 Vegan Cvetko
    13 Copello Cleger Alberto Luis
    Rezervni igralci
    14 Čilaš Huso
    25 Lobenwein Roman
    18 Volmajer Gregor
    3 Prijol Sašo
    22 Ostroško Ervin
    15 Pek Boštjan
    26 Zel Janez
    21 Kacjan Martin
    8 Lipuš Marčelo
    72 Štiher Jure
    99 Breznik Peter
    71 Vnuk Rudolf
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 0 : 1 17′
    NK ROŠNJA – LOKA 13 Copello Cleger Alberto Luis 0 : 2 38′
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 0 : 3 42′
    NK Miklavž 11 Lepej Damjan 1 : 3 47′
    Dogodki
  • 9. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 18.10.19 ob 16.30

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 1 2 : 1 Paloma
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    14 Horvat Robert K
    20 Horvat Mitja
    7 Bele Aleksander
    16 Premzl Simon
    13 Kosi Dejan
    8 Horvat Jernej
    15 Knežević Igor
    10 Selinšek Matej
    11 Novak Sašo
    5 Pleteršek Tomaž
    Rezervni igralci
    3 Vauhnik Borut
    2 Pipenbaher Iztok
    4 Hladnik Matjaž
    21 Felzer Rado
    17 Cimerlajt Gorazd
    Paloma
    1 Kitel Bojan V
    90 Škerget Jernej
    72 Košti Simon
    79 Drajer Tadej
    26 Bezjak Damijan K
    15 Podhostnik Robert
    11 Krapša Uroš
    7 Koman Tomaž
    23 Pehan Bojan
    31 Lorber Matej
    78 Zemljič Andrej
    Rezervni igralci
    52 Verle Metod
    77 Unger Aleksej
    21 Kupčič Branimir
    99 Zafošnik Boštjan
    20 Velički Boštjan
    80 Fras Stanislav
    36 Mikiš Dejan
    51 Unger Aljoša
    10 Dovgan Aleš
    14 Žabota Gregor
    4 Murkovič Darko
    Zadetki
    Paloma 77 Unger Aleksej 0 : 1 14′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 1 27′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Premzl Simon 2 : 1 31′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Horvat Jernej 3 : 1 63′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 Pipenbaher Iztok 4 : 1 65′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Pleteršek Tomaž 41′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Pleteršek Tomaž 54′
  • 9. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 18.10.19 ob 16.30

    Limbuš Pekre 0 : 1 0 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Limbuš Pekre
    1 Mlaker Gregor V
    2 Belšak Janez
    4 Špehar Andrej
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    21 Gajser Tomaž
    9 Nikoloski Rene
    5 Špindler Bogomir
    Rezervni igralci
    6 Hausmeister Daniel
    3 Naterer Matjaž
    16 Kovačič Zoran
    23 Kraner Marko
    11 Milićević Veselin
    14 Krnjak Dario
    78 Kovačič Peter
    NK Jurovski Dol
    15 Čeh Franc
    8 Črnčec Edvard
    4 Črnčič Srečko K
    17 Domjan Martin
    2 Kirbiš Matjaž
    13 Keršič Rok
    7 Kurnik Damijan
    10 Muhič Branko
    16 Planer Danilo
    6 Planer Drago
    1 Repa Vlado V
    Rezervni igralci
    9 Sambolec Luka
    14 Škrlec Robert
    3 Šnofl Davorin
    5 Urbanič Sašo
    11 Verbošt Gorazd
    20 Zorec Marjan V
    Trener
    Črnčec Robert
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 7 Kurnik Damijan 0 : 1 11′
    Dogodki
  • 9. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 18.10.19 ob 16.30

    ŠD Rogoza 1 : 1 1 : 1 NK Rdeči vragi
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Rogoza
    12 Jerinić Ljubinko V
    4 Hausmeister Boštjan
    19 Karasu Huseyin
    7 Barbarič Uroš
    8 Vrbanec Robert
    20 Beranič Matej
    17 Frešer Gregor
    18 Panić Dejan
    6 Horvat Dejan
    22 Filipovič Ivo
    16 Poštrak Vlado
    Rezervni igralci
    10 Županec Miran
    14 Mlinar David
    2 Ivančič Dušan
    13 Kokol Andrej
    9 Berglez Damjan
    NK Rdeči vragi
    1 Cipot Željko V
    22 Bežik Sašo
    15 Bobič Robert
    14 Rojht Denis
    2 Frangež Zoran
    8 Jevđenič Slaviša
    6 Majcen Bojan
    3 Majer Aleš
    24 Pratnemer Benjamin
    13 Ravnjak Emil
    7 Rebernik David
    Rezervni igralci
    9 Lukič Renato
    11 Tučič Gorazd K
    5 Celinger Deni
    21 Vnuk Slobodan
    4 Vršič Tomaž
    10 Bosilj Saša
    Zadetki
    ŠD Rogoza 16 Poštrak Vlado 1 : 0 16′
    NK Rdeči vragi 5 Celinger Deni 1 : 1 34′
    Dogodki
    NK Rdeči vragi 13 / 5 Ravnjak Emil / Celinger Deni 15′
  • 7. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 15.10.19 ob 17.00

    NK Dobrovce 1 : 11 0 : 9 NK Brunšvik
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Dobrovce
    1 Ploj Boris V
    4 Hedl Jernej
    7 Glunec Sebastjan
    9 Glunec Boštjan
    5 Babič Kristjan
    21 Haliti Bajram
    99 Španinger Zvonko K
    15 Knuplež Dejan
    82 Reich Uroš
    6 Meznarič Robert
    18 Tratnjek Mitja
    Rezervni igralci
    20 Ponudič Aleš
    3 Senekovič Gregor
    13 Žunko Boris
    2 Drobnič Dušan
    NK Brunšvik
    1 Špuraj Gregor V
    10 Režonja Gregor
    9 Koren Alen
    19 Ogrizek Iztok K
    27 Zorko Matej
    20 Dirnbek Peter
    57 Matjašič Franc
    8 Mlakar Robert
    7 Plavšič Siniša
    74 Štabej Primož
    11 Zatler Bojan
    Rezervni igralci
    99 Koren Boštjan
    17 Vinčec Aleš
    22 Stražišar Boštjan
    Zadetki
    NK Brunšvik 10 Režonja Gregor 0 : 1 6′
    NK Brunšvik 9 Koren Alen 0 : 2 14′
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 0 : 3 11m 18′
    NK Brunšvik 22 Stražišar Boštjan 0 : 4 21′
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 0 : 5 24′
    NK Brunšvik 20 Dirnbek Peter 0 : 6 26′
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 0 : 7 28′
    NK Brunšvik 20 Dirnbek Peter 0 : 8 30′
    NK Brunšvik 74 Štabej Primož 0 : 9 34′
    NK Dobrovce 9 Glunec Boštjan 1 : 9 60′
    NK Brunšvik 1 Špuraj Gregor 1 : 10 11m 64′
    NK Brunšvik 20 Dirnbek Peter 1 : 11 65′
    Dogodki
    NK Brunšvik 11 / 22 Zatler Bojan / Stražišar Boštjan 12′
  • 8. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 11.10.19 ob 18.00

    NK Pohorje 2 : 0 1 : 0 NK Kungota
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Pohorje
    1 Pepelnik Jure V
    19 Golob Mitja
    6 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja K
    25 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    10 Ozim Marko
    8 Javšnik Gregor
    45 Petrun Jože
    Rezervni igralci
    13 Marčič Uroš
    46 Vahen Gregor
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    8 Lončarič Rado
    20 Kapun Severin
    17 Šopinger Aleš
    53 Ul Matjaž
    11 Hrast Sergej K
    72 Ragolič Mitja
    73 Tanev Boris
    67 Kokol Drago
    36 Roze Denis
    10 Senekovič Tomaž
    Rezervni igralci
    69 Ogrin Matjaž
    61 Benčič Ben
    7 Petrinec Danijel
    9 Zorec Ivan
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Vidovič Ervin
    Zadetki
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 1 : 0 7′
    NK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 2 : 0 41′
    Dogodki
  • 8. krog | Sladki Vrh – Športni park Sladki vrh | 11.10.19 ob 16.30

    Paloma 8 : 0 3 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    Paloma
    1 Kitel Bojan V
    90 Škerget Jernej
    72 Košti Simon
    79 Drajer Tadej
    26 Bezjak Damijan K
    15 Podhostnik Robert
    11 Krapša Uroš
    7 Koman Tomaž
    23 Pehan Bojan
    31 Lorber Matej
    78 Zemljič Andrej
    Rezervni igralci
    52 Verle Metod
    77 Unger Aleksej
    21 Kupčič Branimir
    99 Zafošnik Boštjan
    98 Kacijan Zlatko
    80 Fras Stanislav
    36 Mikiš Dejan
    51 Unger Aljoša
    10 Dovgan Aleš
    NK Dobrovce
    1 Španinger Zvonko K V
    4 Hedl Jernej
    25 Glunec Sebastjan
    9 Glunec Boštjan
    5 Babič Kristjan
    21 Haliti Bajram
    99 Mustafa Sebahedin
    15 Knuplež Dejan
    82 Reich Uroš
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Paloma 77 Unger Aleksej 1 : 0 8′
    Paloma 11 Krapša Uroš 2 : 0 18′
    Paloma 10 Dovgan Aleš 3 : 0 22′
    Paloma 72 Košti Simon 4 : 0 39′
    Paloma 23 Pehan Bojan 5 : 0 61′
    Paloma 52 Verle Metod 6 : 0 68′
    Paloma 52 Verle Metod 7 : 0 69′
    Paloma 52 Verle Metod 8 : 0 70′
    Dogodki
    Paloma 7 / 77 Koman Tomaž / Unger Aleksej 2′
    Paloma 31 / 10 Lorber Matej / Dovgan Aleš 20′
    Paloma 77 / 52 Unger Aleksej / Verle Metod 66′
  • 8. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 11.10.19 ob 16.30

    NK Jurovski Dol 6 : 2 3 : 2 NK Miklavž
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Vlado V
    15 Čeh Franc
    8 Črnčec Edvard
    18 Črnčec Danilo
    4 Domjan Martin
    12 Frangež Grega
    2 Kirbiš Matjaž
    13 Keršič Rok
    7 Kurnik Damijan
    17 Legat Dušan
    10 Muhič Branko
    Rezervni igralci
    20 Zorec Marjan V
    14 Škrlec Robert
    3 Šnofl Davorin
    5 Urbanič Sašo K
    11 Verbošt Gorazd
    6 Planer Drago
    NK Miklavž
    1 Kirbiš Anton V
    16 Jagarinec Zlatko
    3 Jagarinec Zlatko
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    10 Bogadi Marjan K
    9 Kaisersberger Bojan
    6 Dedič Dejan
    20 Pajtler Andrej
    11 Lepej Damjan
    7 Cebek Denis
    Rezervni igralci
    4 Đuran Emil
    8 Kondić Ranko
    5 Hutter Aleksander
    76 Škarica Marin
    Zadetki
    NK Miklavž 20 Pajtler Andrej 0 : 1 5′
    NK Jurovski Dol 7 Kurnik Damijan 1 : 1 12′
    NK Jurovski Dol 11 Verbošt Gorazd 2 : 1 18′
    NK Miklavž 9 Kaisersberger Bojan 2 : 2 34′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 3 : 2 11m 35′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 4 : 2 47′
    NK Jurovski Dol 7 Kurnik Damijan 5 : 2 64′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 6 : 2 70′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 4 / 11 Domjan Martin / Verbošt Gorazd 10′
    NK Jurovski Dol 17 / 3 Legat Dušan / Šnofl Davorin 13′
  • 8. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 11.10.19 ob 16.30

    NK Brunšvik 1 : 1 0 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Brunšvik
    9 Koren Alen
    80 Mlakar Robert
    19 Ogrizek Iztok K
    77 Topolovec Gorazd
    7 Plavšič Siniša
    18 Dvoršak Urban
    1 Špuraj Gregor V
    11 Zatler Bojan
    20 Dirnbek Peter
    99 Koren Boštjan
    57 Matjašič Franc
    Rezervni igralci
    27 Zorko Matej
    2 Tajnšek Sebastjan
    21 Herič Igor
    10 Režonja Gregor
    6 Kos Andrej
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    14 Horvat Robert
    2 Kosi Dejan
    13 Križan Igor
    17 Pipenbaher Iztok
    8 Horvat Jernej
    3 Vauhnik Borut
    11 Novak Sašo
    4 Princ Boštjan
    10 Selinšek Matej
    7 Bele Aleksander
    Rezervni igralci
    16 Horvat Mitja
    5 Pleteršek Tomaž
    21 Koren Matej
    19 Knežević Igor
    9 Korotaj Dejan
    15 Premzl Simon
    20 Felzer Rado
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Horvat Jernej 0 : 1 59′
    NK Brunšvik 9 Koren Alen 1 : 1 68′
    Dogodki
  • 8. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 11.10.19 ob 16.30

    NK Rdeči vragi 0 : 1 0 : 1 Limbuš Pekre
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Rdeči vragi
    1 Cipot Željko V
    15 Bobič Robert
    22 Bežik Sašo
    14 Rojht Denis
    20 Fanedl Dejan
    2 Frangež Zoran
    6 Bosilj Saša
    8 Jevđenič Slaviša
    11 Tučič Gorazd K
    4 Vršič Tomaž
    5 Celinger Deni
    Rezervni igralci
    3 Majer Aleš
    9 Lukič Renato
    21 Vnuk Slobodan
    17 Tučič Matej
    16 Musić Nermin
    7 Rebernik David
    13 Plošnik Peter
    10 Majcen Bojan
    Limbuš Pekre
    1 Mlaker Gregor V
    2 Belšak Janez
    4 Špehar Andrej
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    21 Gajser Tomaž
    9 Nikoloski Rene
    5 Špindler Bogomir
    Rezervni igralci
    6 Hausmeister Daniel
    3 Naterer Matjaž
    16 Kovačič Zoran
    23 Kraner Marko
    11 Milićević Veselin
    14 Krnjak Dario
    78 Kovačič Peter
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    Limbuš Pekre 5 Špindler Bogomir 0 : 1 30′
    Dogodki
  • 8. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 11.10.19 ob 16.30

    NK ROŠNJA – LOKA 4 : 0 2 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Plečko Simon (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž
    2 Ekart Andrej
    3 Kovač Fikret
    5 Grebenar Peter
    4 Kac Dejan
    6 Huber Rok K
    10 Krnjak Matej
    36 Vegan Cvetko
    13 Copello Cleger Alberto Luis
    Rezervni igralci
    14 Čilaš Huso
    25 Lobenwein Roman
    8 Lipuš Marčelo
    72 Štiher Jure
    22 Ostroško Ervin
    15 Pek Boštjan
    26 Zel Janez
    21 Kacjan Martin
    18 Flajsinger Andrej
    NK Pobrežje
    1 Zemljič Miran V
    3 Črnčič Alfred
    13 Himelreich Marko
    4 Kraner Robert K
    26 Kos Sašo
    18 Štebih Tomaž
    29 Djulić Asim
    8 Himmelreich Simon
    50 Lešnik Božo
    81 Baloh Kristijan
    9 Žagar Andrej
    Rezervni igralci
    20 Knez Aleš V
    25 Habinger Marko
    73 Radović Miroslav
    19 Ibrahimović Omer
    6 Vorih Goran
    10 Robnik Anton
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 1 : 0 20′
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 2 : 0 22′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 3 : 0 40′
    NK ROŠNJA – LOKA 13 Copello Cleger Alberto Luis 4 : 0 45′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 7 / 8 Tušek Tomaž / Lipuš Marčelo 38′
  • 7. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 04.10.19 ob 17.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 3 1 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    2 Horvat Robert
    9 Korotaj Dejan
    13 Križan Igor
    17 Gojčič Aleš
    8 Horvat Jernej
    3 Vauhnik Borut
    11 Novak Sašo
    4 Hladnik Matjaž
    10 Selinšek Matej
    7 Bele Aleksander
    Rezervni igralci
    15 Premzl Simon
    16 Felzer Rado
    21 Cimerlajt Gorazd
    14 Horvat Mitja
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    6 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja K
    25 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    10 Ozim Marko
    7 Magdič Aleksander
    45 Petrun Jože
    Rezervni igralci
    8 Javšnik Gregor
    19 Golob Mitja
    43 Božič Peter
    13 Marčič Uroš
    46 Vahen Gregor
    Zadetki
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 0 : 1 21′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Korotaj Dejan 1 : 1 24′
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 1 : 2 46′
    NK Pohorje 25 Curkić Elvir 1 : 3 65′
    Dogodki
    NK Pohorje 45 / 8 Petrun Jože / Javšnik Gregor 2′
  • 7. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 04.10.19 ob 17.00

    NK Pobrežje 0 : 5 0 : 4 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pobrežje
    1 Zemljič Miran V
    44 Likar Dejan
    13 Himelreich Marko
    4 Kraner Robert K
    7 Dmitrović Sergej
    26 Kos Sašo
    18 Štebih Tomaž
    8 Himmelreich Simon
    9 Žagar Andrej
    81 Baloh Kristijan
    2 Šimac Denis
    Rezervni igralci
    21 Stanec Edvard
    25 Habinger Marko
    3 Vorih Goran
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Vlado V
    15 Čeh Franc
    8 Črnčec Edvard K
    18 Črnčec Danilo
    4 Črnčič Srečko
    6 Domjan Martin V
    12 Frangež Grega
    20 Hudales Iztok
    2 Kirbiš Matjaž
    13 Keršič Rok
    19 Kokol Mario
    Rezervni igralci
    7 Kurnik Damijan
    17 Legat Dušan
    10 Muhič Branko
    21 Planer Danilo
    14 Škrlec Robert
    3 Šnofl Davorin
    5 Urbanič Sašo
    11 Verbošt Gorazd
    Trener
    Črnčec Robert
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 8 Črnčec Edvard 0 : 1 11′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 0 : 2 18′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 0 : 3 22′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 0 : 4 25′
    NK Jurovski Dol 8 Črnčec Edvard 0 : 5 70′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 6 / 3 Domjan Martin / Šnofl Davorin 15′
  • 7. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 04.10.19 ob 17.00

    Limbuš Pekre 3 : 0 0 : 0 ŠD Rogoza
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Limbuš Pekre
    1 Mlaker Gregor V
    2 Belšak Janez
    4 Špehar Andrej
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    21 Gajser Tomaž
    9 Nikoloski Rene
    5 Špindler Bogomir
    Rezervni igralci
    6 Hausmeister Daniel
    22 Daljevič Darko
    16 Kovačič Zoran
    3 Kraner Marko
    11 Milićević Veselin
    14 Krnjak Dario
    12 Kušnik Emil
    ŠD Rogoza
    12 Jerinić Ljubinko V
    5 Štangler Danilo
    8 Mlinar David
    13 Repič Marko
    19 Karasu Huseyin
    7 Barbarič Uroš
    14 Filipovič Ivo
    4 Hausmeister Boštjan
    21 Dogša Gorazd
    22 Beranič Matej
    16 Poštrak Vlado
    Rezervni igralci
    17 Frešer Gregor
    18 Panić Dejan
    9 Berglez Damjan
    15 Fluher Branko
    11 Horvat Dejan
    20 Gomboc Dean
    2 Ivančič Dušan K
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    Limbuš Pekre 20 Gartner Borut 1 : 0 43′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 2 : 0 11m 45′
    Limbuš Pekre 20 Gartner Borut 3 : 0 52′
    Dogodki
  • 7. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 04.10.19 ob 17.00

    NK Kungota 2 : 2 0 : 2 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Friš Tadej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    8 Lončarič Rado
    20 Kapun Severin
    14 Črnčič Boštjan K
    17 Šopinger Aleš
    53 Ul Matjaž
    36 Švajncer Butinar Damijan
    11 Hrast Sergej
    72 Ragolič Mitja
    73 Tanev Boris
    65 Gorjup Primož
    Rezervni igralci
    67 Kokol Drago
    69 Roze Denis
    9 Šnofl Matej
    10 Senekovič Tomaž
    13 Ogrin Matjaž
    61 Benčič Ben
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž K
    2 Ekart Andrej
    18 Flajsinger Andrej
    5 Grebenar Peter
    4 Kac Dejan
    6 Huber Rok
    10 Krnjak Matej
    36 Vegan Cvetko
    13 Copello Cleger Alberto Luis
    Rezervni igralci
    14 Čilaš Huso
    25 Lobenwein Roman
    99 Breznik Peter
    71 Vnuk Rudolf
    22 Ostroško Ervin
    19 Krnjak Robert
    26 Zel Janez
    15 Pek Boštjan
    21 Kacjan Martin
    72 Štiher Jure
    30 Mehić Mirnes
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 4 Kac Dejan 0 : 1 10′
    NK Kungota 75 Malek Gregor 0 : 2 ag 14′
    NK Kungota 36 Švajncer Butinar Damijan 1 : 2 60′
    NK Kungota 72 Ragolič Mitja 2 : 2 70′
    Dogodki
  • 7. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 04.10.19 ob 17.00

    NK Miklavž 1 : 3 0 : 1 NK Rdeči vragi
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Miklavž
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Jagarinec Zlatko
    1 Jambrović Josip V
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    10 Bogadi Marjan K
    9 Kaisersberger Bojan
    6 Dedič Dejan
    20 Pajtler Andrej
    11 Lepej Damjan
    7 Cebek Denis
    Rezervni igralci
    4 Đuran Emil
    8 Kondić Ranko
    NK Rdeči vragi
    22 Bežik Sašo
    15 Bobič Robert
    1 Cipot Željko V
    14 Rojht Denis
    20 Fanedl Dejan
    2 Frangež Zoran
    9 Ivanić Danijel
    8 Jevđenič Slaviša
    6 Majcen Bojan
    3 Majer Aleš
    24 Pratnemer Benjamin K
    Rezervni igralci
    13 Ravnjak Emil
    7 Lukič Renato
    11 Tučič Gorazd
    17 Tučič Matej
    5 Celinger Deni
    21 Vnuk Slobodan
    4 Vršič Tomaž
    10 Bosilj Saša
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 0 : 1 24′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 0 : 2 52′
    NK Rdeči vragi 22 Bežik Sašo 0 : 3 62′
    NK Miklavž 11 Lepej Damjan 1 : 3 66′
    Dogodki
  • 6. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 27.09.19 ob 18.00

    NK Pohorje 8 : 0 3 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Perger Primož (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    14 Prednik Benjamin
    6 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja K
    25 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    10 Ozim Marko
    7 Magdič Aleksander
    45 Petrun Jože
    Rezervni igralci
    8 Javšnik Gregor
    19 Golob Mitja
    43 Božič Peter
    13 Marčič Uroš
    46 Vahen Gregor
    NK Dobrovce
    1 Španinger Zvonko K V
    4 Hedl Jernej
    25 Glunec Sebastjan
    9 Glunec Boštjan
    5 Babič Kristjan
    27 Haliti Bajram
    16 Repnik Egon
    15 Knuplež Dejan
    82 Reich Uroš
    21 Okanović Edin
    23 Žunko Boris
    Rezervni igralci
    10 Drobnič Dušan
    8 Senekovič Gregor
    Trener
    Sternad Janez
    Zadetki
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 1 : 0 22′
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 2 : 0 24′
    NK Pohorje 45 Petrun Jože 3 : 0 28′
    NK Pohorje 7 Magdič Aleksander 4 : 0 49′
    NK Pohorje 8 Javšnik Gregor 5 : 0 52′
    NK Pohorje 13 Marčič Uroš 6 : 0 61′
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 7 : 0 65′
    NK Pohorje 7 Magdič Aleksander 8 : 0 70′
    Dogodki
  • 6. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 27.09.19 ob 17.00

    NK Brunšvik 1 : 2 0 : 1 Paloma
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NK Brunšvik
    1 Cecelja Mario V
    19 Ogrizek Iztok K
    80 Mlakar Robert
    74 Štabej Primož
    77 Topolovec Gorazd
    7 Plavšič Siniša
    21 Keršič Slavko
    17 Režonja Gregor
    22 Stražišar Boštjan
    27 Zorko Matej
    2 Kos Andrej
    Rezervni igralci
    6 Maček Emir
    57 Matjašič Franc
    20 Dirnbek Peter
    9 Koren Alen
    18 Herič Igor
    Paloma
    1 Kitel Bojan V
    90 Škerget Jernej
    4 Murkovič Darko
    79 Drajer Tadej
    26 Bezjak Damijan K
    15 Podhostnik Robert
    11 Krapša Uroš
    7 Koman Tomaž
    23 Pehan Bojan
    24 Vajnhandl Dejan
    20 Velički Boštjan
    Rezervni igralci
    52 Verle Metod
    77 Unger Aleksej
    21 Kupčič Branimir
    Zadetki
    Paloma 79 Drajer Tadej 0 : 1 6′
    NK Brunšvik 20 Dirnbek Peter 1 : 1 36′
    Paloma 77 Unger Aleksej 1 : 2 64′
    Dogodki
    NK Brunšvik 22 / 20 Stražišar Boštjan / Dirnbek Peter 10′
    Paloma 20 / 77 Velički Boštjan / Unger Aleksej 35′
  • 6. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 27.09.19 ob 17.00

    NK ROŠNJA – LOKA 4 : 4 3 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž
    2 Ekart Andrej
    8 Lipuš Marčelo
    5 Grebenar Peter
    4 Kac Dejan
    6 Huber Rok
    10 Krnjak Matej
    36 Vegan Cvetko K
    14 Čilaš Huso
    Rezervni igralci
    25 Lobenwein Roman
    99 Breznik Peter
    11 Vnuk Rudolf
    22 Ostroško Ervin
    13 Pekmezović Mirza
    26 Zel Janez
    3 Kovač Fikret
    15 Pek Boštjan
    21 Kacjan Martin
    72 Štiher Jure
    30 Muršec Aleksander
    29 Osterc Dominik
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    14 Horvat Robert
    9 Korotaj Dejan
    17 Križan Igor
    13 Kosi Dejan
    15 Knežević Igor
    5 Pleteršek Tomaž
    11 Novak Sašo
    8 Pipenbaher Iztok
    10 Selinšek Matej
    7 Bele Aleksander
    Rezervni igralci
    2 Premzl Simon
    3 Felzer Rado
    21 Cimerlajt Gorazd
    4 Hladnik Matjaž
    19 Princ Boštjan
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 1 : 0 9′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Novak Sašo 1 : 1 17′
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 2 : 1 33′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 3 : 1 35′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Novak Sašo 3 : 2 43′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Novak Sašo 3 : 3 48′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 4 : 3 62′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Korotaj Dejan 4 : 4 66′
    Dogodki
  • 6. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 27.09.19 ob 17.00

    ŠD Rogoza 3 : 0 2 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Ramšak Denis (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    5 Štangler Danilo K
    8 Vrbanec Robert
    13 Repič Marko
    16 Karasu Huseyin
    7 Barbarič Uroš
    20 Filipovič Ivo
    4 Hausmeister Boštjan
    21 Dogša Gorazd
    22 Beranič Matej
    19 Divjak Peter
    Rezervni igralci
    17 Frešer Gregor
    18 Panić Dejan
    9 Berglez Damjan
    14 Kokol Andrej
    11 Horvat Dejan
    15 Mlinar David
    2 Ivančič Dušan
    NK Miklavž
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Jagarinec Zlatko
    1 Jambrović Josip V
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    5 Hutter Aleksander K
    9 Kaisersberger Bojan
    23 Ivančič Dominik
    20 Pajtler Andrej
    44 Pleteršek Ivan
    2 Milašinovič Uroš
    Rezervni igralci
    14 Drevenšek Miran
    8 Lepej Damjan
    10 Bogadi Marjan
    8 Cebek Denis
    76 Škarica Marin
    4 Đuran Emil
    Zadetki
    ŠD Rogoza 9 Berglez Damjan 1 : 0 8′
    ŠD Rogoza 22 Beranič Matej 2 : 0 18′
    ŠD Rogoza 7 Barbarič Uroš 3 : 0 50′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 19 / 9 Divjak Peter / Berglez Damjan 7′
  • 6. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 27.09.19 ob 17.00

    NK Rdeči vragi 1 : 0 0 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Rdeči vragi
    1 Cipot Željko V
    8 Jevđenič Slaviša
    11 Tučič Gorazd K
    4 Vršič Tomaž
    2 Celinger Deni
    18 Rojht Denis
    22 Pratnemer Benjamin
    7 Lukič Renato
    21 Vnuk Slobodan
    6 Korenjak Dejan
    5 Majcen Bojan
    Rezervni igralci
    15 Bosilj Saša
    20 Bobič Robert
    3 Majer Aleš
    13 Ravnjak Emil
    14 Musić Nermin
    17 Tučič Matej
    16 Plošnik Peter
    NK Pobrežje
    1 Zemljič Miran V
    2 Šimac Denis
    44 Likar Dejan
    4 Kraner Robert K
    7 Dmitrović Sergej
    29 Djulić Asim
    26 Kos Sašo
    50 Lešnik Božo
    9 Žagar Andrej
    8 Himmelreich Simon
    81 Baloh Kristijan
    Rezervni igralci
    20 Knez Aleš V
    13 Himelreich Marko
    18 Štebih Tomaž
    25 Habinger Marko
    3 Črnčič Alfred
    60 Papić Anto
    16 Embreuš Miro
    21 Stanec Edvard
    73 Radović Miroslav
    Trener
    Drvenšak Rene
    Zadetki
    NK Rdeči vragi 22 Pratnemer Benjamin 1 : 0 58′
    Dogodki
    NK Pobrežje 26 / 3 Kos Sašo / Črnčič Alfred 1′
    NK Pobrežje 3 Črnčič Alfred 30′
  • 6. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 27.09.19 ob 17.00

    NK Jurovski Dol 1 : 1 0 : 1 NK Kungota
    Sodniki: Smodej Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Vlado V
    15 Čeh Franc
    8 Črnčec Edvard
    4 Črnčič Srečko K
    12 Frangež Grega
    2 Kirbiš Matjaž
    13 Keršič Rok
    19 Kokol Mario
    7 Kurnik Damijan
    16 Planer Danilo
    3 Šnofl Davorin
    Rezervni igralci
    17 Legat Dušan
    10 Muhič Branko
    11 Sambolec Luka
    14 Škrlec Robert
    5 Urbanič Sašo
    6 Zorec Jože
    20 Zorec Marjan
    18 Domjan Martin
    NK Kungota
    75 Ragolič Boštjan V
    20 Kapun Severin
    14 Črnčič Boštjan K
    17 Šopinger Aleš
    53 Ul Matjaž
    36 Švajncer Butinar Damijan
    11 Hrast Sergej
    13 Bezgovšek Matej
    73 Tanev Boris
    8 Podržavnik Vojko
    76 Veingerl Udo
    Rezervni igralci
    64 Gorjup Primož
    10 Senekovič Tomaž
    67 Kokol Drago
    69 Ogrin Matjaž
    61 Benčič Ben
    72 Šnofl Matej
    Zadetki
    NK Kungota 53 Ul Matjaž 0 : 1 20′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 1 : 1 50′
    Dogodki
  • 4. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 24.09.19 ob 17.00

    NK Jurovski Dol 6 : 1 4 : 1 NK Dobrovce
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Vlado V
    15 Čeh Franc
    8 Črnčec Edvard
    4 Črnčič Srečko K
    12 Frangež Grega
    2 Kirbiš Matjaž
    19 Kokol Mario
    7 Kurnik Damijan
    17 Muhič Branko
    16 Planer Danilo
    9 Sambolec Luka
    Rezervni igralci
    14 Škrlec Robert
    3 Šnofl Davorin
    6 Zorec Jože
    20 Zorec Marjan
    13 Keršič Rok
    NK Dobrovce
    1 Ploj Boris V
    4 Hedl Jernej
    28 Glunec Sebastjan
    9 Glunec Boštjan
    5 Babič Kristjan
    11 Haliti Bajram
    16 Repnik Egon
    82 Reich Uroš
    10 Knuplež Dejan
    99 Španinger Zvonko K
    22 Žunko Boris
    Rezervni igralci
    45 Smodič Branko
    30 Berberović Milan
    20 Meznarič Robert
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 14 Škrlec Robert 1 : 0 17′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 2 : 0 18′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 3 : 0 20′
    NK Dobrovce 30 Berberović Milan 3 : 1 33′
    NK Jurovski Dol 12 Frangež Grega 4 : 1 35′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 5 : 1 45′
    NK Jurovski Dol 4 Črnčič Srečko 6 : 1 11m 47′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 8 / 3 Črnčec Edvard / Šnofl Davorin 7′
    NK Jurovski Dol 17 / 14 Muhič Branko / Škrlec Robert 12′
    NK Dobrovce 22 / 30 Žunko Boris / Berberović Milan 25′
  • 5. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 20.09.19 ob 17.30

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 5 0 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    10 Horvat Jernej
    13 Kosi Dejan
    3 Križan Igor
    4 Novak Sašo
    9 Pipenbaher Iztok
    16 Koren Matej
    11 Horvat Mitja K
    17 Felzer Rado
    14 Hladnik Matjaž
    18 Pleteršek Tomaž
    Rezervni igralci
    7 Bele Aleksander
    15 Gojčič Aleš
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Vlado V
    15 Čeh Franc
    8 Črnčec Edvard
    18 Črnčec Danilo
    4 Črnčič Srečko K
    12 Frangež Grega
    10 Hudales Iztok
    2 Kirbiš Matjaž
    13 Keršič Rok
    19 Kokol Mario
    7 Kurnik Damijan
    Rezervni igralci
    16 Planer Danilo
    17 Muhič Branko
    20 Planer Drago
    14 Škrlec Robert
    3 Šnofl Davorin
    6 Zorec Jože
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Črnčec Robert
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 19 Kokol Mario 0 : 1 31′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 0 : 2 40′
    NK Jurovski Dol 7 Kurnik Damijan 0 : 3 48′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 0 : 4 52′
    NK Jurovski Dol 7 Kurnik Damijan 0 : 5 53′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Bele Aleksander 1 : 5 55′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Felzer Rado 2 : 5 62′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Koren Matej 3 : 5 11m 68′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 12 / 3 Frangež Grega / Šnofl Davorin 38′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 / 7 Koren Matej / Bele Aleksander 40′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 18 / 16 Pleteršek Tomaž / Koren Matej 63′
  • 5. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 20.09.19 ob 17.30

    NK Pobrežje 3 : 1 2 : 1 ŠD Rogoza
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Pobrežje
    1 Zemljič Miran V
    2 Šimac Denis
    44 Likar Dejan
    4 Kraner Robert K
    7 Dmitrović Sergej
    29 Djulić Asim
    26 Kos Sašo
    30 Eichmeier Boris
    9 Žagar Andrej
    8 Himmelreich Simon
    76 Embreuš Darko
    Rezervni igralci
    81 Baloh Kristijan
    13 Himelreich Marko
    18 Štebih Tomaž
    25 Habinger Marko
    50 Lešnik Božo
    60 Papić Anto
    16 Embreuš Miro
    3 Črnčič Alfred
    73 Radović Miroslav
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    5 Štangler Danilo K
    7 Barbarič Uroš
    18 Frešer Gregor
    17 Karasu Huseyin
    6 Horvat Dejan
    8 Vrbanec Robert
    22 Beranič Matej
    3 Klampfer Zoran
    4 Hausmeister Boštjan
    9 Berglez Damjan
    Rezervni igralci
    19 Milošević Milan
    16 Poštrak Vlado
    2 Ivančič Dušan
    10 Županec Miran
    15 Kokol Andrej
    11 Panić Dejan
    20 Filipovič Ivo
    21 Simonič Iztok
    Zadetki
    NK Pobrežje 30 Eichmeier Boris 1 : 0 20′
    ŠD Rogoza 8 Vrbanec Robert 1 : 1 11m 25′
    NK Pobrežje 2 Šimac Denis 2 : 1 31′
    NK Pobrežje 9 Žagar Andrej 3 : 1 38′
    Dogodki
  • 5. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 20.09.19 ob 17.30

    NK Dobrovce 1 : 7 0 : 7 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 5
    NK Dobrovce
    12 Rajh Uroš
    4 Hedl Jernej
    28 Glunec Sebastjan
    9 Glunec Boštjan
    26 Babič Kristjan
    11 Haliti Bajram
    16 Repnik Egon
    82 Reich Uroš
    18 Knuplež Dejan
    99 Španinger Zvonko
    22 Žunko Boris
    Rezervni igralci
    10 Ploj Boris
    27 Berberović Milan
    20 Meznarič Robert
    5 Smodič Branko
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž
    18 Flajsinger Andrej
    4 Kac Dejan
    5 Pekmezović Mirza
    10 Krnjak Matej
    6 Huber Rok
    29 Osterc Dominik
    36 Vegan Cvetko K
    2 Ekart Andrej
    Rezervni igralci
    22 Ostroško Ervin
    25 Lobenwein Roman
    8 Lipuš Marčelo
    14 Čilaš Huso
    13 Copello Cleger Alberto Luis
    72 Mehić Mirnes
    71 Vnuk Rudolf
    99 Breznik Peter
    26 Zel Janez
    15 Pek Boštjan
    21 Kacjan Martin
    15 Pek Boštjan
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 0 : 1 5′
    NK ROŠNJA – LOKA 15 Pek Boštjan 0 : 2 9′
    NK ROŠNJA – LOKA 20 Belšak Aleksander 0 : 3 16′
    NK ROŠNJA – LOKA 8 Lipuš Marčelo 0 : 4 20′
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 0 : 5 24′
    NK ROŠNJA – LOKA 26 Zel Janez 0 : 6 30′
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 0 : 7 31′
    NK Dobrovce 9 Glunec Boštjan 1 : 7 63′
    Dogodki
    NK ROŠNJA – LOKA 4 / 8 Kac Dejan / Lipuš Marčelo 1′
    NK ROŠNJA – LOKA 7 / 15 Tušek Tomaž / Pek Boštjan 2′
    NK ROŠNJA – LOKA 6 / 26 Huber Rok / Zel Janez 3′
  • 5. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 20.09.19 ob 17.30

    NK Kungota 0 : 1 0 : 1 NK Rdeči vragi
    Sodniki: Vrabič Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    8 Lončarič Rado K
    20 Kapun Severin
    14 Črnčič Boštjan
    17 Šopinger Aleš
    53 Ul Matjaž
    13 Bezgovšek Matej
    72 Ragolič Mitja
    73 Tanev Boris
    61 Polc Borut
    64 Gorjup Primož
    Rezervni igralci
    10 Senekovič Tomaž
    67 Kokol Drago
    69 Ogrin Matjaž
    36 Šnofl Matej
    76 Benčič Ben
    7 Petrinec Danijel
    11 Hrast Sergej
    NK Rdeči vragi
    1 Cipot Željko V
    20 Bežik Sašo
    11 Tučič Gorazd K
    4 Vršič Tomaž
    5 Celinger Deni
    14 Rojht Denis
    2 Frangež Zoran
    19 Lukič Renato
    9 Ivanić Danijel
    10 Korenjak Dejan
    6 Majcen Bojan
    Rezervni igralci
    8 Bosilj Saša
    15 Bobič Robert
    3 Majer Aleš
    13 Ravnjak Emil
    18 Fanedl Dejan
    17 Tučič Matej
    Zadetki
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 0 : 1 14′
    Dogodki
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 65′
  • 5. krog | Sladki Vrh – Športni park Sladki vrh | 20.09.19 ob 17.30

    Paloma 0 : 4 0 : 3 NK Pohorje
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Paloma
    1 Drajer Tadej V
    9 Markoč Davorin
    4 Murkovič Darko
    31 Lorber Matej
    26 Bezjak Damijan K
    15 Podhostnik Robert
    11 Krapša Uroš
    7 Koman Tomaž
    23 Pehan Bojan
    24 Vajnhandl Dejan
    20 Velički Boštjan
    Rezervni igralci
    18 Friš Igor
    33 Kitel Bojan
    21 Kupčič Branimir
    14 Žabota Gregor
    81 Markoč Dušan
    90 Škerget Jernej
    72 Košti Simon
    2 Ivančan Damir
    NK Pohorje
    13 Marčič Uroš V
    15 Šloser Uroš
    6 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja K
    25 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    10 Ozim Marko
    7 Magdič Aleksander
    45 Petrun Jože
    Rezervni igralci
    14 Javšnik Gregor
    19 Golob Mitja
    43 Božič Peter
    1 Petrun Damjan
    Zadetki
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 0 : 1 12′
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 0 : 2 18′
    NK Pohorje 25 Curkić Elvir 0 : 3 11m 28′
    NK Pohorje 19 Golob Mitja 0 : 4 59′
    Dogodki
    NK Pohorje 21 / 19 Muzlovič Andrej / Golob Mitja 50′
  • 5. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 20.09.19 ob 17.30

    NK Miklavž 1 : 4 0 : 0 Limbuš Pekre
    Sodniki: Plečko Simon (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Miklavž
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Jagarinec Zlatko
    1 Jambrović Josip V
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    5 Hutter Aleksander K
    9 Kaisersberger Bojan
    23 Ivančič Dominik
    20 Pajtler Andrej
    44 Pleteršek Ivan
    2 Milašinovič Uroš
    Rezervni igralci
    14 Drevenšek Miran
    8 Lepej Damjan
    10 Bogadi Marjan
    76 Škarica Marin
    4 Đuran Emil
    17 Serdinšak Janko
    18 Pekič Damir
    Limbuš Pekre
    1 Mlaker Gregor V
    2 Belšak Janez
    4 Špehar Andrej K
    8 Gruden Dragan
    10 Kaligaro Gregor
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    21 Gajser Tomaž
    78 Kovačič Peter
    5 Špindler Bogomir
    Rezervni igralci
    6 Hausmeister Daniel
    9 Nikoloski Rene
    16 Kovačič Zoran
    23 Kraner Marko
    3 Naterer Matjaž
    14 Krnjak Dario
    Zadetki
    NK Miklavž 20 Pajtler Andrej 1 : 0 45′
    Limbuš Pekre 17 Baukman Aleksander 1 : 1 48′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 1 : 2 50′
    Limbuš Pekre 6 Hausmeister Daniel 1 : 3 52′
    Limbuš Pekre 21 Gajser Tomaž 1 : 4 55′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 78 / 9 Kovačič Peter / Nikoloski Rene 46′
    Limbuš Pekre 21 / 6 Gajser Tomaž / Hausmeister Daniel 50′
    Limbuš Pekre 5 / 21 Špindler Bogomir / Gajser Tomaž 51′
  • 3. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 17.09.19 ob 17.30

    NK Dobrovce 1 : 8 1 : 3 NK Rdeči vragi
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Dobrovce
    12 Rajh Uroš
    4 Hedl Jernej
    28 Glunec Sebastjan
    9 Glunec Boštjan
    26 Babič Kristjan
    11 Haliti Bajram
    16 Repnik Egon
    82 Reich Uroš
    18 Knuplež Dejan
    99 Španinger Zvonko
    22 Žunko Boris
    Rezervni igralci
    10 Ploj Boris
    27 Berberović Milan
    20 Meznarič Robert
    NK Rdeči vragi
    1 Cipot Željko V
    19 Bežik Sašo
    11 Tučič Gorazd K
    2 Celinger Deni
    14 Rojht Denis
    5 Frangež Zoran
    9 Ivanić Danijel
    13 Plošnik Peter
    8 Korenjak Dejan
    20 Bobič Robert
    3 Majer Aleš
    Rezervni igralci
    16 Pratnemer Benjamin
    7 Rebernik David
    22 Tašner Igor
    21 Vnuk Slobodan
    18 Fanedl Dejan
    17 Tučič Matej
    Zadetki
    NK Dobrovce 26 Babič Kristjan 1 : 0 3′
    NK Rdeči vragi 2 Celinger Deni 1 : 1 15′
    NK Rdeči vragi 9 Ivanić Danijel 1 : 2 20′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 1 : 3 32′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 1 : 4 40′
    NK Rdeči vragi 8 Korenjak Dejan 1 : 5 60′
    NK Rdeči vragi 8 Korenjak Dejan 1 : 6 61′
    NK Rdeči vragi 8 Korenjak Dejan 1 : 7 66′
    NK Rdeči vragi 19 Bežik Sašo 1 : 8 67′
    Dogodki
  • 4. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 13.09.19 ob 17.30

    NK ROŠNJA – LOKA 2 : 1 2 : 1 Paloma
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž
    18 Flajsinger Andrej
    4 Kac Dejan
    5 Grebenar Peter
    10 Krnjak Matej
    6 Huber Rok
    29 Osterc Dominik
    36 Vegan Cvetko
    2 Ekart Andrej K
    Rezervni igralci
    22 Ostroško Ervin
    25 Lobenwein Roman
    8 Lipuš Marčelo
    14 Čilaš Huso
    13 Copello Cleger Alberto Luis
    72 Mehić Mirnes
    71 Vnuk Rudolf
    Paloma
    12 Drajer Tadej V
    9 Markoč Davorin
    3 Murkovič Darko
    15 Mikiš Dejan
    8 Bezjak Damijan
    4 Podhostnik Robert
    22 Krapša Uroš
    23 Koman Tomaž
    17 Pehan Bojan
    14 Vajnhandl Dejan
    10 Friš Igor
    Rezervni igralci
    26 Velički Boštjan
    1 Kitel Bojan
    7 Kupčič Branimir
    31 Lorber Matej
    18 Markoč Dušan
    Zadetki
    Paloma 18 Markoč Dušan 0 : 1 15′
    NK ROŠNJA – LOKA 2 Ekart Andrej 1 : 1 20′
    NK ROŠNJA – LOKA 14 Čilaš Huso 2 : 1 22′
    Dogodki
    Paloma 10 / 18 Friš Igor / Markoč Dušan 10′
    NK ROŠNJA – LOKA 5 / 14 Grebenar Peter / Čilaš Huso 15′
    NK ROŠNJA – LOKA 5 Grebenar Peter 48′
    NK ROŠNJA – LOKA 5 Grebenar Peter 55′
  • 4. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 13.09.19 ob 17.30

    ŠD Rogoza 2 : 1 0 : 0 NK Kungota
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Rogoza
    12 Jerinić Ljubinko V
    2 Ivančič Dušan K
    16 Milošević Milan
    18 Klampfer Zoran
    6 Horvat Dejan
    22 Beranič Matej
    8 Vrbanec Robert
    15 Fluher Branko
    4 Hausmeister Boštjan
    17 Frešer Gregor
    7 Barbarič Uroš
    Rezervni igralci
    14 Mlinar David
    13 Repič Marko
    20 Županec Miran
    19 Kokol Andrej
    9 Karasu Huseyin
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    8 Lončarič Rado
    20 Kapun Severin
    14 Črnčič Boštjan
    12 Šopinger Aleš
    53 Ul Matjaž
    11 Hrast Sergej
    13 Bezgovšek Matej
    72 Ragolič Mitja
    69 Veingerl Udo
    64 Gorjup Primož
    Rezervni igralci
    7 Isufi Burim
    67 Kokol Drago
    Trener
    Beranič Matej
    Trener
    Pak Andrej
    Zadetki
    ŠD Rogoza 17 Frešer Gregor 1 : 0 66′
    ŠD Rogoza 15 Fluher Branko 2 : 0 68′
    NK Kungota 11 Hrast Sergej 2 : 1 70′
    Dogodki
  • 4. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 13.09.19 ob 18.00

    NK Pohorje 3 : 1 2 : 0 NK Brunšvik
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pohorje
    13 Marčič Uroš V
    15 Šloser Uroš
    6 Cehtl Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja K
    25 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    10 Ozim Marko
    7 Magdič Aleksander
    45 Petrun Jože
    Rezervni igralci
    14 Javšnik Gregor
    19 Golob Mitja
    43 Božič Peter
    1 Petrun Damjan
    NK Brunšvik
    1 Špuraj Gregor V
    19 Ogrizek Iztok K
    80 Mlakar Robert
    74 Štabej Primož
    77 Topolovec Gorazd
    7 Plavšič Siniša
    17 Šmigoc Branko
    5 Ogrizek Romeo
    22 Stražišar Boštjan
    99 Koren Boštjan
    2 Kos Andrej
    Rezervni igralci
    11 Zorko Matej
    57 Matjašič Franc
    20 Dirnbek Peter
    10 Režonja Gregor
    6 Maček Emir
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Voglar Danijel
    Zadetki
    NK Pohorje 22 Makari Sašo 1 : 0 24′
    NK Pohorje 7 Magdič Aleksander 2 : 0 34′
    NK Pohorje 14 Javšnik Gregor 3 : 0 40′
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 3 : 1 11m 46′
    Dogodki
    NK Pohorje 21 / 14 Muzlovič Andrej / Javšnik Gregor 36′
    NK Brunšvik 2 / 11 Kos Andrej / Zorko Matej 50′
    NK Pohorje 6 Cehtl Aleksander 53′
    NK Brunšvik 11 Zorko Matej 55′
  • 4. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 13.09.19 ob 17.30

    Limbuš Pekre 2 : 1 1 : 1 NK Pobrežje
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Limbuš Pekre
    1 Mlaker Gregor V
    2 Belšak Janez
    4 Špehar Andrej
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    21 Gajser Tomaž
    22 Schlauer Samo
    78 Kovačič Peter
    Rezervni igralci
    11 Rak Dejan
    5 Špindler Bogomir
    6 Hausmeister Daniel
    9 Nikoloski Rene
    16 Kovačič Zoran
    23 Kraner Marko
    3 Naterer Matjaž
    14 Krnjak Dario
    NK Pobrežje
    20 Knez Aleš V
    16 Likar Dejan
    18 Štebih Tomaž
    4 Kraner Robert K
    30 Eichmeier Boris
    29 Djulić Asim
    7 Dmitrović Sergej
    8 Himmelreich Simon
    13 Himelreich Marko
    9 Žagar Andrej
    26 Kos Sašo
    Rezervni igralci
    1 Zemljič Miran V
    60 Papić Anto
    50 Lešnik Božo
    76 Embreuš Darko
    73 Radović Miroslav
    25 Habinger Marko
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    NK Pobrežje 76 Embreuš Darko 0 : 1 30′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 1 : 1 32′
    Limbuš Pekre 6 Hausmeister Daniel 2 : 1 48′
    Dogodki
    NK Pobrežje 29 / 76 Djulić Asim / Embreuš Darko 28′
    Limbuš Pekre 21 / 9 Gajser Tomaž / Nikoloski Rene 30′
    Limbuš Pekre 4 / 6 Špehar Andrej / Hausmeister Daniel 40′
  • 4. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 13.09.19 ob 17.30

    NK Rdeči vragi 7 : 2 3 : 2 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Gligorić Amadei (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Rdeči vragi
    1 Cipot Željko V
    11 Tučič Gorazd K
    20 Bežik Sašo
    17 Musić Nermin
    14 Rojht Denis
    15 Plošnik Peter
    7 Lukič Renato
    9 Ivanić Danijel
    10 Korenjak Dejan
    5 Celinger Deni
    8 Bosilj Saša
    Rezervni igralci
    19 Rebernik David
    23 Bobič Robert
    3 Majer Aleš
    21 Vnuk Slobodan
    22 Tašner Igor
    2 Frangež Zoran
    18 Fanedl Dejan
    24 Pratnemer Benjamin
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Premzl Simon
    7 Bele Aleksander
    10 Selinšek Matej
    14 Horvat Robert K
    9 Pipenbaher Iztok
    21 Koren Matej
    17 Horvat Mitja
    11 Korotaj Dejan
    4 Hladnik Matjaž
    5 Pleteršek Tomaž
    Rezervni igralci
    15 Knežević Igor
    8 Vauhnik Borut
    16 Felzer Rado
    Princ Boštjan
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Korotaj Dejan 0 : 1 12′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 1 : 1 13′
    NK Rdeči vragi 15 Plošnik Peter 2 : 1 18′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Pleteršek Tomaž 2 : 2 25′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 3 : 2 28′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 4 : 2 40′
    NK Rdeči vragi 5 Celinger Deni 5 : 2 49′
    NK Rdeči vragi 5 Celinger Deni 6 : 2 51′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 7 : 2 58′
    Dogodki
  • 3. krog | Sladki Vrh – Športni park Sladki vrh | 06.09.19 ob 18.00

    Paloma 1 : 3 0 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Sužnik Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    Paloma
    1 Kitel Bojan K V
    22 Veingerl Damijan
    20 Velički Boštjan
    9 Markoč Davorin
    69 Zrnko Bojan
    13 Stojanov Milivoj
    23 Pehan Bojan
    72 Košti Simon
    11 Krapša Uroš
    36 Mikiš Dejan
    3 Vajngerl Sandi
    Rezervni igralci
    15 Podhostnik Robert
    7 Koman Tomaž
    21 Kupčič Branimir
    81 Markoč Dušan
    19 Šteharnik Blaž
    18 Friš Igor
    90 Škerget Jernej
    2 Ivančan Damir
    14 Žabota Gregor
    31 Lorber Matej
    99 Drajer Tadej
    NK Jurovski Dol
    15 Čeh Franc
    8 Črnčec Edvard
    18 Črnčec Danilo
    4 Črnčič Srečko K
    10 Hudales Iztok
    2 Kirbiš Matjaž
    13 Keršič Rok
    19 Kokol Mario
    7 Kurnik Damijan
    6 Muhič Branko
    16 Planer Danilo
    Rezervni igralci
    17 Planer Drago
    1 Repa Vlado
    20 Zorec Marjan
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Črnčec Robert
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 7 Kurnik Damijan 0 : 1 7′
    NK Jurovski Dol 8 Črnčec Edvard 0 : 2 46′
    Paloma 20 Velički Boštjan 1 : 2 50′
    NK Jurovski Dol 8 Črnčec Edvard 1 : 3 64′
    Dogodki
  • 3. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 06.09.19 ob 18.00

    NK Kungota 1 : 0 0 : 0 Limbuš Pekre
    Sodniki: Cotič Urban (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    10 Senekovič Tomaž
    14 Črnčič Boštjan
    67 Kokol Drago
    53 Ul Matjaž
    73 Tanev Boris
    61 Verdnik Karl
    20 Kapun Severin
    11 Hrast Sergej
    17 Šopinger Aleš
    36 Ogrin Matjaž
    Rezervni igralci
    9 Podržavnik Vojko
    8 Isufi Burim
    69 Verdnik Samo
    72 Ragolič Mitja
    Limbuš Pekre
    1 Kušnik Emil V
    2 Belšak Janez
    7 Mlaker Gregor
    8 Gruden Dragan K
    10 Kaligaro Gregor
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    21 Gajser Tomaž
    22 Schlauer Samo
    78 Kovačič Peter
    Rezervni igralci
    11 Rak Dejan
    Trener
    Pak Andrej
    Trener
    Kušnik Emin
    Zadetki
    NK Kungota 11 Hrast Sergej 1 : 0 60′
    Dogodki
    NK Kungota 73 / 8 Tanev Boris / Isufi Burim 32′
  • 3. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 06.09.19 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 2 2 : 0 ŠD Rogoza
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko
    19 Križan Igor
    7 Bele Aleksander
    8 Horvat Jernej
    14 Horvat Robert
    9 Pipenbaher Iztok
    10 Selinšek Matej
    15 Horvat Mitja
    11 Korotaj Dejan
    4 Novak Sašo
    5 Pleteršek Tomaž
    Rezervni igralci
    16 Premzl Simon
    17 Cimerlajt Gorazd
    13 Felzer Rado
    3 Vauhnik Borut
    21 Koren Matej
    ŠD Rogoza
    12 Hausmeister Boštjan
    5 Štangler Danilo
    8 Vrbanec Robert
    16 Milošević Milan
    2 Ivančič Dušan
    7 Barbarič Uroš
    4 Klampfer Zoran
    22 Beranič Matej
    14 Dogša Gorazd
    13 Repič Marko
    10 Županec Miran
    Rezervni igralci
    15 Fluher Branko
    17 Karasu Huseyin
    20 Filipovič Ivo
    19 Kokol Andrej
    9 Berglez Damjan
    6 Horvat Dejan
    18 Panić Dejan
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Pleteršek Tomaž 1 : 0 8′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 2 : 0 35′
    ŠD Rogoza 15 Fluher Branko 2 : 1 37′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Korotaj Dejan 3 : 1 56′
    ŠD Rogoza 9 Berglez Damjan 3 : 2 63′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 10 / 15 Županec Miran / Fluher Branko 36′
    ŠD Rogoza 8 / 9 Vrbanec Robert / Berglez Damjan 62′
  • 3. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 06.09.19 ob 18.00

    NK Pobrežje 3 : 2 1 : 1 NK Miklavž
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pobrežje
    1 Zemljič Miran V
    44 Likar Dejan
    2 Šimac Denis
    4 Kraner Robert K
    30 Eichmeier Boris
    29 Djulić Asim
    7 Dmitrović Sergej
    8 Himmelreich Simon
    33 Labaš Danilo
    9 Žagar Andrej
    81 Baloh Kristijan
    Rezervni igralci
    12 Volavšek Zoran
    60 Papić Anto
    50 Lešnik Božo
    76 Embreuš Darko
    73 Radović Miroslav
    25 Habinger Marko
    18 Štebih Tomaž
    13 Himelreich Marko
    NK Miklavž
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Jagarinec Zlatko
    1 Kirbiš Anton V
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    5 Hutter Aleksander K
    9 Kaisersberger Bojan
    23 Ivančič Dominik
    20 Pajtler Andrej
    44 Pleteršek Ivan
    2 Milašinovič Uroš
    Rezervni igralci
    14 Drevenšek Miran
    8 Lepej Damjan
    10 Bogadi Marjan
    4 Serdinšak Janko
    Zadetki
    NK Pobrežje 44 Likar Dejan 1 : 0 4′
    NK Miklavž 20 Pajtler Andrej 1 : 1 26′
    NK Pobrežje 33 Labaš Danilo 2 : 1 60′
    NK Pobrežje 73 Radović Miroslav 3 : 1 63′
    NK Miklavž 20 Pajtler Andrej 3 : 2 70′
    Dogodki
    NK Pobrežje 9 / 73 Žagar Andrej / Radović Miroslav 40′
  • 3. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 06.09.19 ob 18.00

    NK Brunšvik 1 : 1 1 : 0 NK ROŠNJA – LOKA
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Brunšvik
    1 Špuraj Gregor V
    19 Ogrizek Iztok K
    9 Koren Alen
    74 Štabej Primož
    77 Topolovec Gorazd
    7 Plavšič Siniša
    17 Šmigoc Branko
    5 Ogrizek Romeo
    22 Stražišar Boštjan
    99 Koren Boštjan
    2 Kos Andrej
    Rezervni igralci
    11 Zorko Matej
    57 Matjašič Franc
    20 Dirnbek Peter
    10 Režonja Gregor
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž
    18 Flajsinger Andrej
    4 Kac Dejan
    5 Grebenar Peter
    10 Krnjak Matej
    6 Huber Rok
    29 Osterc Dominik
    36 Vegan Cvetko
    2 Ekart Andrej K
    Rezervni igralci
    25 Lobenwein Roman
    30 Muršec Aleksander
    22 Ostroško Ervin
    8 Lipuš Marčelo
    14 Čilaš Huso
    17 Pekmezović Mirza
    13 Copello Cleger Alberto Luis
    15 Pek Boštjan
    72 Mehić Mirnes
    21 Kacjan Martin
    Trener
    Voglar Danijel
    Trener
    Hraš Zvonko
    Zadetki
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 1 : 0 14′
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 1 : 1 11m 58′
    Dogodki
  • 2. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 30.08.19 ob 18.30

    NK Miklavž 0 : 3 0 : 1 NK Kungota
    Sodniki: Žurman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Miklavž
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Jagarinec Zlatko
    1 Jambrović Josip V
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    5 Hutter Aleksander K
    9 Kaisersberger Bojan
    8 Kondić Ranko
    20 Pajtler Andrej
    44 Pleteršek Ivan
    2 Milašinovič Uroš
    Rezervni igralci
    6 Dedič Dejan
    11 Pekič Damir
    10 Bogadi Marjan
    4 Serdinšak Janko
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    8 Lončarič Rado
    20 Kapun Severin
    14 Črnčič Boštjan K
    7 Petrinec Danijel
    17 Šopinger Aleš
    53 Ul Matjaž
    36 Švajncer Butinar Damijan
    12 Pajtler Robi
    11 Hrast Sergej
    13 Bezgovšek Matej
    Rezervni igralci
    73 Tanev Boris
    9 Podržavnik Vojko
    69 Veingerl Udo
    61 Polc Borut
    64 Gorjup Primož
    10 Senekovič Tomaž
    72 Ragolič Mitja
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Kungota 20 Kapun Severin 0 : 1 7′
    NK Kungota 72 Ragolič Mitja 0 : 2 50′
    NK Kungota 20 Kapun Severin 0 : 3 58′
    Dogodki
    NK Kungota 12 / 72 Pajtler Robi / Ragolič Mitja 1′
  • 2. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 30.08.19 ob 18.30

    ŠD Rogoza 12 : 1 7 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    5 Štangler Danilo
    7 Barbarič Uroš
    9 Berglez Damjan
    19 Kokol Andrej
    8 Vrbanec Robert
    6 Horvat Dejan
    15 Fluher Branko
    3 Klampfer Zoran
    2 Ivančič Dušan K
    20 Filipovič Ivo
    Rezervni igralci
    18 Panić Dejan
    14 Mlinar David
    22 Karasu Huseyin
    10 Županec Miran
    NK Dobrovce
    12 Španinger Zvonko V
    9 Glunec Boštjan K
    16 Repnik Egon
    23 Žunko Boris
    25 Glunec Sebastjan
    15 Repac Jovan
    8 Hedl Jernej
    22 Knuplež Dejan
    21 Haliti Bajram
    10 Kokol Borut
    26 Drobnič Dušan
    Rezervni igralci
    6 Smodič Branko
    13 Hasanovič Sabir
    Zadetki
    ŠD Rogoza 9 Berglez Damjan 1 : 0 2′
    ŠD Rogoza 10 Županec Miran 2 : 0 7′
    ŠD Rogoza 10 Županec Miran 3 : 0 12′
    ŠD Rogoza 14 Mlinar David 4 : 0 14′
    ŠD Rogoza 22 Karasu Huseyin 5 : 0 17′
    ŠD Rogoza 14 Mlinar David 6 : 0 24′
    ŠD Rogoza 20 Filipovič Ivo 7 : 0 30′
    ŠD Rogoza 9 Berglez Damjan 8 : 0 37′
    NK Dobrovce 9 Glunec Boštjan 8 : 1 43′
    ŠD Rogoza 14 Mlinar David 9 : 1 46′
    ŠD Rogoza 8 Vrbanec Robert 10 : 1 49′
    ŠD Rogoza 9 Berglez Damjan 11 : 1 52′
    ŠD Rogoza 14 Mlinar David 12 : 1 58′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 3 / 14 Klampfer Zoran / Mlinar David 5′
    ŠD Rogoza 19 / 10 Kokol Andrej / Županec Miran 6′
    ŠD Rogoza 6 / 22 Horvat Dejan / Karasu Huseyin 15′
  • 2. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 30.08.19 ob 18.30

    NK Jurovski Dol 3 : 0 2 : 0 NK Brunšvik
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Vlado V
    15 Čeh Franc
    4 Črnčič Srečko K
    12 Frangež Grega
    2 Kirbiš Matjaž
    13 Keršič Rok
    7 Kurnik Damijan
    17 Legat Dušan
    16 Planer Danilo
    5 Škrlec Robert
    3 Šnofl Davorin
    Rezervni igralci
    20 Zorec Marjan
    10 Hudales Iztok
    18 Planer Drago
    NK Brunšvik
    1 Špuraj Gregor V
    19 Ogrizek Iztok K
    9 Koren Alen
    74 Štabej Primož
    77 Topolovec Gorazd
    7 Plavšič Siniša
    17 Šmigoc Branko
    11 Zatler Bojan
    22 Stražišar Boštjan
    99 Koren Boštjan
    5 Lešnik Mitja
    Rezervni igralci
    10 Zorko Matej
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 1 : 0 6′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 2 : 0 35′
    NK Jurovski Dol 3 Šnofl Davorin 3 : 0 48′
    Dogodki
  • 2. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 30.08.19 ob 18.30

    NK Rdeči vragi 9 : 1 3 : 1 Paloma
    Sodniki: Dedić Elmedin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Rdeči vragi
    1 Cipot Željko
    11 Tučič Gorazd
    20 Bežik Sašo
    4 Vršič Tomaž
    14 Rojht Denis
    15 Plošnik Peter
    19 Lukič Renato
    9 Ivanić Danijel
    10 Korenjak Dejan
    8 Jevđenič Slaviša
    6 Majcen Bojan
    Rezervni igralci
    16 Bosilj Saša
    23 Bobič Robert
    5 Celinger Deni
    13 Ravnjak Emil
    22 Tašner Igor
    2 Frangež Zoran
    18 Fanedl Dejan
    17 Tučič Matej
    Paloma
    1 Drajer Tadej K V
    22 Veingerl Damijan
    26 Bezjak Damijan
    9 Markoč Davorin
    69 Zrnko Bojan
    24 Vajnhandl Aleš
    23 Pehan Bojan
    72 Košti Simon
    11 Krapša Uroš
    36 Mikiš Dejan
    3 Vajngerl Sandi
    Rezervni igralci
    15 Podhostnik Robert
    7 Koman Tomaž
    21 Kupčič Branimir
    81 Markoč Dušan
    19 Šteharnik Blaž
    18 Friš Igor
    90 Škerget Jernej
    2 Ivančan Damir
    14 Žabota Gregor
    31 Lorber Matej
    12 Kitel Bojan
    Zadetki
    Paloma 31 Lorber Matej 0 : 1 8′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 1 : 1 11′
    NK Rdeči vragi 14 Rojht Denis 2 : 1 25′
    NK Rdeči vragi 19 Lukič Renato 3 : 1 28′
    NK Rdeči vragi 16 Bosilj Saša 4 : 1 45′
    NK Rdeči vragi 16 Bosilj Saša 5 : 1 48′
    NK Rdeči vragi 5 Celinger Deni 6 : 1 52′
    NK Rdeči vragi 10 Korenjak Dejan 7 : 1 56′
    NK Rdeči vragi 9 Ivanić Danijel 8 : 1 66′
    NK Rdeči vragi 20 Bežik Sašo 9 : 1 68′
    Dogodki
    Paloma 72 / 31 Košti Simon / Lorber Matej 5′
    NK Rdeči vragi 11 / 16 Tučič Gorazd / Bosilj Saša 35′
    NK Rdeči vragi 8 / 5 Jevđenič Slaviša / Celinger Deni 50′
  • 2. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 30.08.19 ob 18.30

    NK ROŠNJA – LOKA 1 : 1 1 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK ROŠNJA – LOKA
    12 Babič Danilo V
    20 Belšak Aleksander
    7 Tušek Tomaž
    18 Flajsinger Andrej
    5 Grebenar Peter
    3 Kovač Fikret
    10 Krnjak Matej
    6 Huber Rok
    29 Osterc Dominik
    36 Vegan Cvetko
    2 Kljajić Goran
    Rezervni igralci
    4 Kac Dejan
    25 Lobenwein Roman
    30 Muršec Aleksander
    22 Ostroško Ervin
    8 Lipuš Marčelo
    72 Štiher Jure
    14 Čilaš Huso
    17 Pekmezović Mirza
    13 Copello Cleger Alberto Luis
    15 Pek Boštjan K
    NK Pohorje
    12 Vorih Igor V
    15 Šloser Uroš
    26 Pitamic Miha
    21 Muzlovič Andrej
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja K
    25 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    10 Ozim Marko
    13 Marčič Uroš
    45 Petrun Jože
    Rezervni igralci
    6 Ajd Vanja
    48 Dragar Aleš
    7 Sternad Janez
    1 Petrun Damjan
    14 Prednik Benjamin
    Trener
    Hraš Zvonko
    Zadetki
    NK ROŠNJA – LOKA 36 Vegan Cvetko 1 : 0 34′
    NK Pohorje 2 Podlogar Gregor 1 : 1 49′
    Dogodki
  • 2. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 30.08.19 ob 18.30

    Limbuš Pekre 2 : 2 2 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Limbuš Pekre
    1 Mlaker Gregor V
    4 Špehar Andrej
    5 Špindler Bogomir
    6 Hausmeister Daniel
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    10 Kaligaro Gregor
    16 Kovačič Zoran
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    Rezervni igralci
    21 Gajser Tomaž
    78 Kovačič Peter
    23 Kraner Marko
    11 Rak Dejan
    22 Schlauer Samo
    2 Belšak Janez
    3 Naterer Matjaž
    14 Krnjak Dario
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    17 Cimerlajt Gorazd
    14 Horvat Robert K
    15 Knežević Igor
    19 Križan Igor
    8 Horvat Jernej
    4 Lepej Uroš
    11 Hladnik Matjaž
    13 Kosi Dejan
    10 Goljat Darko
    5 Pleteršek Tomaž
    Rezervni igralci
    21 Selinšek Matej
    9 Korotaj Dejan
    3 Vauhnik Borut
    7 Bele Aleksander
    16 Felzer Rado
    20 Pipenbaher Iztok
    2 Premzl Simon
    Trener
    Kušnik Emin
    Trener
    Novak Sašo
    Zadetki
    Limbuš Pekre 78 Kovačič Peter 1 : 0 12′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 Horvat Robert 1 : 1 22′
    Limbuš Pekre 11 Rak Dejan 2 : 1 28′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 Horvat Robert 2 : 2 70′
    Dogodki
    Limbuš Pekre 16 / 78 Kovačič Zoran / Kovačič Peter 9′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 25′
    Limbuš Pekre 17 / 11 Baukman Aleksander / Rak Dejan 25′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 40′
  • 1. krog | Sladki Vrh – Športni park Sladki vrh | 23.08.19 ob 18.30

    Paloma 1 : 2 1 : 1 ŠD Rogoza
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 5
    Paloma
    1 Drajer Tadej K V
    22 Veingerl Damijan
    26 Bezjak Damijan
    9 Markoč Davorin
    69 Zrnko Bojan
    24 Vajnhandl Aleš
    23 Pehan Bojan
    72 Košti Simon
    11 Krapša Uroš
    36 Mikiš Dejan
    3 Vajngerl Sandi
    Rezervni igralci
    15 Podhostnik Robert
    7 Koman Tomaž
    21 Kupčič Branimir
    81 Markoč Dušan
    19 Šteharnik Blaž
    18 Friš Igor
    90 Škerget Jernej
    2 Ivančan Damir
    14 Žabota Gregor
    31 Lorber Matej
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko K V
    22 Beranič Matej
    11 Kraut Kristijan
    16 Poštrak Vlado
    2 Ivančič Dušan
    19 Kokol Andrej
    4 Hausmeister Boštjan
    18 Panić Dejan
    14 Mlinar David
    13 Karasu Huseyin
    10 Županec Miran
    Rezervni igralci
    5 Štangler Danilo
    7 Barbarič Uroš
    9 Berglez Damjan
    6 Horvat Dejan
    17 Frešer Gregor
    Zadetki
    ŠD Rogoza 19 Kokol Andrej 0 : 1 6′
    Paloma 14 Žabota Gregor 1 : 1 34′
    ŠD Rogoza 14 Mlinar David 1 : 2 62′
    Dogodki
    Paloma 26 / 14 Bezjak Damijan / Žabota Gregor 5′
  • 1. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 23.08.19 ob 18.30

    NK Pohorje 1 : 1 1 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pohorje
    12 Petrun Damjan V
    44 Majcenovič Aleš
    26 Pitamic Miha
    21 Muzlovič Andrej
    2 Podlogar Gregor
    20 Lamut Mitja
    25 Curkić Elvir
    22 Makari Sašo
    10 Ozim Marko
    46 Vahen Gregor
    7 Sternad Janez K
    Rezervni igralci
    33 Petrun Jože
    48 Dragar Aleš
    0 Marčič Uroš
    17 Bezovšek Aleš
    23 Ketiš Emil
    40 Pivec Gorazd
    6 Polič Rado
    15 Šloser Uroš
    43 Božič Peter
    1 Pepelnik Jure
    NK Jurovski Dol
    1 Repa Vlado V
    8 Črnčec Edvard
    18 Črnčec Danilo
    4 Črnčič Srečko K
    12 Frangež Grega
    10 Hudales Iztok
    2 Kirbiš Matjaž
    19 Kokol Mario
    17 Legat Dušan
    6 Muhič Branko
    16 Planer Danilo
    Rezervni igralci
    13 Škrlec Robert
    11 Verbošt Gorazd
    Zadetki
    NK Pohorje 25 Curkić Elvir 1 : 0 24′
    NK Jurovski Dol 8 Črnčec Edvard 1 : 1 57′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 17 / 11 Legat Dušan / Verbošt Gorazd 36′
    NK Pohorje 44 Majcenovič Aleš 55′
    NK Pohorje 46 Vahen Gregor 69′
    NK Jurovski Dol 11 Verbošt Gorazd 69′
  • 1. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 23.08.19 ob 18.30

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 : 2 5 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    17 Cimerlajt Gorazd
    14 Horvat Robert K
    3 Selinšek Matej
    2 Križan Igor
    8 Horvat Jernej
    4 Novak Sašo
    15 Horvat Mitja
    13 Hladnik Matjaž
    10 Goljat Darko
    5 Pleteršek Tomaž
    Rezervni igralci
    21 Koren Matej
    9 Korotaj Dejan
    19 Vauhnik Borut
    7 Bele Aleksander
    16 Felzer Rado
    11 Pipenbaher Iztok
    20 Lepej Uroš
    NK Miklavž
    3 Jagarinec Zlatko
    16 Jagarinec Zlatko
    1 Jambrović Josip V
    69 Beranič Srečko
    77 Arnuš Boris
    5 Hutter Aleksander K
    9 Kaisersberger Bojan
    8 Kondić Ranko
    20 Pajtler Andrej
    76 Serdinšak Janko
    2 Milašinovič Uroš
    Rezervni igralci
    6 Dedič Dejan
    Trener
    Novak Sašo
    Trener
    Žolek Dejan
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Pleteršek Tomaž 1 : 0 11′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Novak Sašo 2 : 0 13′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Goljat Darko 3 : 0 17′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Novak Sašo 4 : 0 22′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Novak Sašo 5 : 0 31′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Korotaj Dejan 6 : 0 45′
    NK Miklavž 20 Pajtler Andrej 6 : 1 52′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Novak Sašo 7 : 1 11m 56′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Pleteršek Tomaž 8 : 1 63′
    NK Miklavž 2 Milašinovič Uroš 8 : 2 66′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 / 9 Križan Igor / Korotaj Dejan 40′
  • 1. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 23.08.19 ob 18.30

    NK Dobrovce 1 : 8 1 : 3 Limbuš Pekre
    Sodniki: Horvat Denis (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 21
    NK Dobrovce
    1 Ploj Boris V
    18 Repnik Egon
    13 Hedl Jernej
    8 Glunec Boštjan
    6 Glunec Sebastjan K
    33 Haliti Bajram
    10 Tratnjek Mitja
    22 Kokol Borut
    7 Knuplež Dejan
    15 Hasanovič Sabir
    21 Žunko Boris
    Rezervni igralci
    19 Berberović Milan
    20 Smodič Branko
    Limbuš Pekre
    1 Mlaker Gregor V
    4 Špehar Andrej
    5 Špindler Bogomir
    6 Hausmeister Daniel
    8 Gruden Dragan K
    9 Nikoloski Rene
    10 Kaligaro Gregor
    16 Kovačič Zoran
    17 Baukman Aleksander
    19 Štiberc Tomaž
    20 Gartner Borut
    Rezervni igralci
    21 Gajser Tomaž
    78 Kovačič Peter
    23 Kraner Marko
    11 Rak Dejan
    22 Schlauer Samo
    Zadetki
    Limbuš Pekre 4 Špehar Andrej 1 : 0 ag 4′
    Limbuš Pekre 8 Gruden Dragan 1 : 1 6′
    Limbuš Pekre 11 Rak Dejan 1 : 2 24′
    Limbuš Pekre 11 Rak Dejan 1 : 3 33′
    Limbuš Pekre 5 Špindler Bogomir 1 : 4 48′
    Limbuš Pekre 16 Kovačič Zoran 1 : 5 51′
    Limbuš Pekre 9 Nikoloski Rene 1 : 6 58′
    Limbuš Pekre 21 Gajser Tomaž 1 : 7 61′
    Limbuš Pekre 6 Hausmeister Daniel 1 : 8 65′
    Dogodki
  • 1. krog | Kungota – Igrišče Kungota | 23.08.19 ob 18.30

    NK Kungota 1 : 1 0 : 1 NK Pobrežje
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kungota
    75 Malek Gregor V
    8 Lončarič Rado
    20 Kapun Severin
    14 Črnčič Boštjan K
    69 Ogrin Matjaž
    7 Petrinec Danijel
    17 Šopinger Aleš
    53 Ul Matjaž
    36 Švajncer Butinar Damijan
    72 Ragolič Mitja
    76 Ragolič Boštjan
    Rezervni igralci
    12 Pajtler Robi
    11 Hrast Sergej
    73 Tanev Boris
    9 Zorec Ivan
    13 Bezgovšek Matej
    61 Verdnik Karl
    Roze Denis
    NK Pobrežje
    1 Zemljič Miran V
    3 Črnčič Alfred
    9 Žagar Andrej
    8 Himmelreich Simon K
    16 Likar Dejan
    17 Avramović Stanko
    18 Štebih Tomaž
    25 Habinger Marko
    26 Kos Sašo
    50 Lešnik Božo
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    73 Radović Miroslav
    81 Baloh Kristijan
    29 Djulić Asim
    10 Robnik Anton
    Zadetki
    NK Pobrežje 26 Kos Sašo 0 : 1 26′
    NK Kungota 53 Ul Matjaž 1 : 1 61′
    Dogodki
    NK Pobrežje 26 Kos Sašo 33′
    NK Pobrežje 26 Kos Sašo 62′
  • 1. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 23.08.19 ob 18.30

    NK Brunšvik 2 : 0 0 : 0 NK Rdeči vragi
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 10
    NK Brunšvik
    9 Koren Alen
    80 Mlakar Robert
    19 Ogrizek Iztok K
    20 Ducman Robert
    74 Štabej Primož
    6 Maček Emir
    21 Keršič Slavko
    7 Plavšič Siniša
    1 Špuraj Gregor V
    57 Zatler Bojan
    22 Stražišar Boštjan
    Rezervni igralci
    10 Vinčec Aleš
    11 Režonja Gregor
    NK Rdeči vragi
    1 Cipot Željko
    11 Tučič Gorazd
    20 Bežik Sašo
    4 Vršič Tomaž
    14 Rojht Denis
    2 Frangež Zoran
    19 Lukič Renato
    9 Ivanić Danijel
    10 Korenjak Dejan
    8 Jevđenič Slaviša
    6 Majcen Bojan
    Rezervni igralci
    16 Bosilj Saša
    15 Bobič Robert
    3 Majer Aleš
    13 Ravnjak Emil
    22 Tašner Igor
    21 Vnuk Slobodan
    18 Fanedl Dejan
    17 Tučič Matej
    Zadetki
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 1 : 0 53′
    NK Brunšvik 74 Štabej Primož 2 : 0 69′
    Dogodki
    NK Rdeči vragi 11 Tučič Gorazd 46′
    NK Brunšvik 7 Plavšič Siniša 63′