1. Članska liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. Korotan Prevalje 14 9 2 3 38:16 29
2. ŠD Starše 14 9 2 3 31:15 29
3. ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 9 1 4 40:17 28
4. NK Tehnotim Pesnica 14 8 3 3 28:14 27
5. NK Peca 14 7 4 3 26:17 25
6. NŠ Roho VBO 14 7 1 6 30:37 22
7. NK Pohorje 14 6 2 6 19:24 20
8. NK Jurovski dol 14 6 1 7 20:32 19
9. NK MB Tabor 14 5 3 6 28:22 18
10. NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 5 3 6 24:25 18
11. Marles hiše 14 4 2 8 17:29 14
12. NK Radlje 14 4 1 9 12:30 13
13. NK Miklavž 14 3 2 9 13:21 11
14. NK Akumulator 14 1 3 10 13:40 6

Tekme

  1. 1. krog

    Marjeta 19.08.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski dol
    Črna na Koroškem 20.08.22 17.00 NK Peca 1 : 3
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 20.08.22 17.00 Marles hiše 3 : 3
    (1 : 2)
    NK Akumulator
    Starše 20.08.22 17.00 ŠD Starše 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju 20.08.22 17.00 NK Miklavž 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Prevalje 20.08.22 19.00 Korotan Prevalje 5 : 2
    (3 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 21.08.22 17.00 NK MB Tabor 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
  2. 2. krog

    Ruše 27.08.22 17.00 NK Pohorje 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 27.08.22 17.00 NŠ Roho VBO 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Radlje ob Dravi 27.08.22 17.00 NK Radlje 1 : 3
    (1 : 1)
    Korotan Prevalje
    Mežica 27.08.22 17.00 NK Akumulator 0 : 4
    (0 : 1)
    ŠD Starše
    Črna na Koroškem 27.08.22 17.00 NK Peca 3 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Malečnik 28.08.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 4
    (1 : 1)
    NK MB Tabor
    Jurovski Dol 28.08.22 17.00 NK Jurovski dol 0 : 3
    (0 : 2)
    Marles hiše
  3. 3. krog

    Marjeta 02.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Maribor 03.09.22 17.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Starše 03.09.22 17.00 ŠD Starše 2 : 3
    (2 : 1)
    NK Jurovski dol
    Miklavž na Dravskem polju 03.09.22 17.00 NK Miklavž 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Pesnica 03.09.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 3 : 2
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Prevalje 03.09.22 19.00 Korotan Prevalje 5 : 0
    (3 : 0)
    NK Akumulator
    Maribor 04.09.22 17.00 NK MB Tabor 3 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Roho VBO
  4. 4. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 07.09.22 16.30 NŠ Roho VBO 1 : 7
    (1 : 3)
    NK Tehnotim Pesnica
    Mežica 07.09.22 16.30 NK Akumulator 3 : 1
    (2 : 0)
    NK Miklavž
    Jurovski Dol 07.09.22 16.30 NK Jurovski dol 2 : 1
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Črna na Koroškem 07.09.22 16.30 NK Peca 3 : 2
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Ruše 07.09.22 18.00 NK Pohorje 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi 07.09.22 18.00 NK Radlje 1 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor
    Marjeta 07.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 3
    (0 : 1)
    Marles hiše
  5. 5. krog

    Starše 10.09.22 16.30 ŠD Starše 1 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju 10.09.22 16.30 NK Miklavž 5 : 1
    (0 : 1)
    NK Jurovski dol
    Pesnica 10.09.22 16.30 NK Tehnotim Pesnica 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Radlje
    Prevalje 10.09.22 17.00 Korotan Prevalje 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Maribor 11.09.22 16.30 Marles hiše 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 11.09.22 16.30 NK MB Tabor 4 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Malečnik 11.09.22 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 : 5
    (2 : 3)
    NŠ Roho VBO
  6. 6. krog

    Ruše 17.09.22 16.00 NK Pohorje 2 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Mežica 17.09.22 16.00 NK Akumulator 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi 17.09.22 17.00 NK Radlje 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Jurovski Dol 18.09.22 16.00 NK Jurovski dol 2 : 5
    (2 : 1)
    NK MB Tabor
    Črna na Koroškem 18.09.22 16.00 NK Peca 5 : 1
    (5 : 0)
    NK Miklavž
    Marjeta 18.09.22 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 1
    (2 : 1)
    Korotan Prevalje
    Maribor 05.10.22 15.30 Marles hiše 0 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Starše
  7. 7. krog

    Pesnica 24.09.22 16.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Malečnik 24.09.22 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Akumulator
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.09.22 16.00 NŠ Roho VBO 4 : 1
    (2 : 0)
    NK Radlje
    Starše 25.09.22 16.00 ŠD Starše 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 25.09.22 16.00 NK Miklavž 0 : 3
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Maribor 25.09.22 16.00 NK MB Tabor 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Peca
    Prevalje 25.09.22 17.00 Korotan Prevalje 4 : 0
    (3 : 0)
    Marles hiše
  8. 8. krog

    Marjeta 30.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 2
    (3 : 0)
    NK MB Tabor
    Ruše 01.10.22 15.30 NK Pohorje 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Radlje
    Mežica 01.10.22 15.30 NK Akumulator 3 : 5
    (1 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Črna na Koroškem 01.10.22 15.30 NK Peca 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Maribor 01.10.22 15.30 Marles hiše 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Miklavž
    Jurovski Dol 02.10.22 15.30 NK Jurovski dol 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše 02.10.22 15.30 ŠD Starše 2 : 4
    (2 : 2)
    Korotan Prevalje
  9. 9. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.10.22 15.30 NK Miklavž 0 : 1
    (0 : 0)
    ŠD Starše
    Pesnica 08.10.22 15.30 NK Tehnotim Pesnica 1 : 0
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Malečnik 08.10.22 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 08.10.22 15.30 NŠ Roho VBO 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Prevalje 08.10.22 17.00 Korotan Prevalje 6 : 0
    (4 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 09.10.22 15.30 NK MB Tabor 5 : 0
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Radlje ob Dravi 09.10.22 17.00 NK Radlje 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Akumulator
  10. 10. krog

    Marjeta 14.10.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Ruše 15.10.22 15.00 NK Pohorje 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Maribor 15.10.22 15.00 Marles hiše 1 : 2
    (1 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem 15.10.22 16.00 NK Peca 3 : 2
    (2 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Prevalje 15.10.22 17.00 Korotan Prevalje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Jurovski Dol 16.10.22 15.00 NK Jurovski dol 2 : 1
    (2 : 1)
    NK Radlje
    Starše 16.10.22 15.00 ŠD Starše 2 : 0
    (2 : 0)
    NK MB Tabor
  11. 11. krog

    Maribor 22.10.22 15.00 NK MB Tabor 0 : 4
    (0 : 3)
    Korotan Prevalje
    Pesnica 22.10.22 15.00 NK Tehnotim Pesnica 0 : 2
    (0 : 0)
    ŠD Starše
    Radlje ob Dravi 22.10.22 17.00 NK Radlje 1 : 3
    (1 : 2)
    NK Peca
    Ruše 22.10.22 17.00 NK Pohorje 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Malečnik 23.10.22 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.10.22 15.00 NŠ Roho VBO 2 : 1
    (1 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Mežica 23.10.22 15.00 NK Akumulator 1 : 4
    (1 : 2)
    NK Jurovski dol
  12. 12. krog

    Marjeta 28.10.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 : 1
    (4 : 1)
    NK Radlje
    Ruše 29.10.22 15.00 NK Pohorje 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Jurovski dol
    Maribor 29.10.22 15.00 Marles hiše 1 : 2
    (0 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Starše 29.10.22 15.00 ŠD Starše 4 : 1
    (3 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Črna na Koroškem 29.10.22 16.00 NK Peca 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Prevalje 29.10.22 17.00 Korotan Prevalje 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju 30.10.22 14.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor
  13. 13. krog

    Pesnica 05.11.22 14.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Malečnik 05.11.22 14.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 2
    (1 : 1)
    Korotan Prevalje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 05.11.22 14.00 NŠ Roho VBO 1 : 5
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Mežica 05.11.22 14.00 NK Akumulator 0 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Radlje ob Dravi 05.11.22 17.00 NK Radlje 1 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Maribor 06.11.22 14.00 NK MB Tabor 2 : 3
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Jurovski Dol 06.11.22 14.00 NK Jurovski dol 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
  14. 14. krog

    Ruše 12.11.22 14.00 NK Pohorje 1 : 4
    (0 : 2)
    NK Peca
    Mežica 12.11.22 14.00 NK Akumulator 2 : 3
    (2 : 2)
    Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 12.11.22 14.00 NŠ Roho VBO 2 : 0
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Malečnik 12.11.22 14.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Pesnica 12.11.22 14.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor
    Radlje ob Dravi 12.11.22 17.00 NK Radlje 0 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Starše
    Jurovski Dol 13.11.22 14.00 NK Jurovski dol 1 : 3
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju