U17 Kadetska liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK Jarenina-Pesnica 5 5 0 0 30:1 15
2. NK Miklavž 4 4 0 0 27:3 12
3. NK Jurovski Dol 5 4 0 1 28:6 12
4. NŠ Roho VBO 5 4 0 1 22:8 12
5. Nk Fram 4 3 0 1 35:8 9
6. NŠ NK RADLJE U17 4 1 2 1 12:10 5
7. Korotan Prevalje 3 1 1 1 6:6 4
8. NK MB TABOR 5 1 1 3 10:18 4
9. ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 4 1 0 3 9:20 3
10. NK MALEČNIK 4 1 0 3 6:18 3
11. NŠ Slovenj Gradec 4 1 0 3 7:25 3
12. NK Kovinar 4 0 1 3 4:19 1
13. NK Pobrežje 3 0 1 2 0:30 1
14. Marles hiše 4 0 0 4 4:28 0

Tekme

  1. 1. krog

    Fram 26.08.22 16.00 Nk Fram 23 : 0
    (12 : 0)
    NK Pobrežje
    Marjeta 27.08.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 6 : 1
    (2 : 1)
    NŠ Slovenj Gradec
    Radlje ob Dravi 27.08.22 11.00 NŠ NK RADLJE U17 4 : 1
    (3 : 0)
    Marles hiše
    Jarenina 27.08.22 12.00 NK Jarenina-Pesnica 3 : 0
    (1 : 0)
    NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju 27.08.22 12.00 NK Miklavž 4 : 1
    (3 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Prevalje 31.08.22 18.00 Korotan Prevalje 6 : 2
    (1 : 2)
    NK Kovinar
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 14.09.22 16.30 NŠ Roho VBO 5 : 2
    (2 : 1)
    NK MALEČNIK
  2. 2. krog

    Malečnik 03.09.22 11.00 NK MALEČNIK 1 : 4
    (1 : 3)
    Nk Fram
    Marjeta 03.09.22 11.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 1 : 2
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Slovenj Gradec 03.09.22 12.30 NŠ Slovenj Gradec 0 : 9
    (0 : 8)
    NK Jurovski Dol
    Maribor 04.09.22 16.30 NK Kovinar 1 : 1
    (0 : 1)
    NŠ NK RADLJE U17
    Maribor 06.09.22 17.00 NK Pobrežje 0 : 7
    (0 : 3)
    NK Jarenina-Pesnica
    Maribor 06.09.22 19.00 NK MB TABOR 4 : 0
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Maribor 07.09.22 16.30 Marles hiše 0 : 11
    (0 : 7)
    NK Miklavž
  3. 3. krog

    Maribor 10.09.22 12.00 Marles hiše 2 : 8
    (0 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Pesnica 10.09.22 13.00 NK Jarenina-Pesnica 7 : 0
    (2 : 0)
    NK MALEČNIK
    Miklavž na Dravskem polju 10.09.22 13.00 NK Miklavž 6 : 1
    (4 : 1)
    NK Kovinar
    Radlje ob Dravi 10.09.22 15.00 NŠ NK RADLJE U17 5 : 5
    (2 : 4)
    NK MB TABOR
    Fram 11.09.22 14.00 Nk Fram 7 : 2
    (7 : 1)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.09.22 16.30 NŠ Roho VBO 9 : 1
    (1 : 1)
    NŠ Slovenj Gradec
    Prevalje 11.09.22 18.00 Korotan Prevalje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje
  4. 4. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 18.09.22 16.30 NŠ Roho VBO 5 : 1
    (2 : 0)
    Nk Fram
    Maribor 18.09.22 16.30 NK Kovinar 0 : 6
    (0 : 4)
    NK Jurovski Dol
    Marjeta 20.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 0 : 10
    (0 : 6)
    NK Jarenina-Pesnica
    Maribor 20.09.22 19.00 NK MB TABOR 1 : 6
    (1 : 3)
    NK Miklavž
    Slovenj Gradec 21.09.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec 5 : 1
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Maribor 30.09.22 16.30 NK Pobrežje NŠ NK RADLJE U17
    Malečnik 11.10.22 16.00 NK MALEČNIK Korotan Prevalje
  5. 5. krog

    Jurovski Dol 24.09.22 11.00 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (2 : 0)
    NK MB TABOR
    Jarenina 24.09.22 12.30 NK Jarenina-Pesnica 3 : 1
    (1 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Radlje ob Dravi 24.09.22 12.30 NŠ NK RADLJE U17 2 : 3
    (2 : 1)
    NK MALEČNIK
    Prevalje 25.09.22 11.00 Korotan Prevalje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slovenj Gradec 26.09.22 18.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram
    Miklavž na Dravskem polju 27.09.22 16.30 NK Miklavž NK Pobrežje
    Maribor 28.09.22 16.00 Marles hiše NK Kovinar
  6. 6. krog

    Slovenj Gradec 01.10.22 12.00 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar
    Malečnik 01.10.22 12.00 NK MALEČNIK NK Miklavž
    Fram 02.10.22 14.00 Nk Fram NK Jarenina-Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 02.10.22 15.30 NŠ Roho VBO Korotan Prevalje
    Maribor 04.10.22 19.00 NK MB TABOR Marles hiše
    Maribor 05.10.22 15.30 NK Pobrežje NK Jurovski Dol
    Marjeta 05.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ NK RADLJE U17
  7. 7. krog

    Jurovski Dol 08.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NK MALEČNIK
    Jarenina 08.10.22 12.00 NK Jarenina-Pesnica NŠ Slovenj Gradec
    Radlje ob Dravi 08.10.22 12.00 NŠ NK RADLJE U17 NŠ Roho VBO
    Miklavž na Dravskem polju 09.10.22 14.00 NK Miklavž ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 09.10.22 15.30 NK Kovinar NK MB TABOR
    Maribor 12.10.22 15.30 Marles hiše NK Pobrežje
    Prevalje 12.10.22 18.00 Korotan Prevalje Nk Fram
  8. 8. krog

    Malečnik 15.10.22 11.00 NK MALEČNIK Marles hiše
    Slovenj Gradec 15.10.22 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK MB TABOR
    Jarenina 15.10.22 11.30 NK Jarenina-Pesnica Korotan Prevalje
    Fram 16.10.22 14.00 Nk Fram NŠ NK RADLJE U17
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 16.10.22 15.00 NŠ Roho VBO NK Miklavž
    Maribor 19.10.22 15.00 NK Pobrežje NK Kovinar
    Marjeta 19.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Jurovski Dol
  9. 9. krog

    Jurovski Dol 22.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NŠ Roho VBO
    Radlje ob Dravi 22.10.22 11.30 NŠ NK RADLJE U17 NK Jarenina-Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju 22.10.22 11.30 NK Miklavž Nk Fram
    Maribor 23.10.22 15.00 NK Kovinar NK MALEČNIK
    Maribor 25.10.22 19.00 NK MB TABOR NK Pobrežje
    Maribor 26.10.22 15.00 Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Prevalje 26.10.22 18.00 Korotan Prevalje NŠ Slovenj Gradec
  10. 10. krog

    Malečnik 29.10.22 11.00 NK MALEČNIK NK MB TABOR
    Marjeta 29.10.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Kovinar
    Slovenj Gradec 29.10.22 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje
    Jarenina 29.10.22 11.30 NK Jarenina-Pesnica NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 30.10.22 14.00 NŠ Roho VBO Marles hiše
    Fram 30.10.22 14.00 Nk Fram NK Jurovski Dol
    Prevalje 02.11.22 18.00 Korotan Prevalje NŠ NK RADLJE U17
  11. 11. krog

    Radlje ob Dravi 05.11.22 11.00 NŠ NK RADLJE U17 NŠ Slovenj Gradec
    Miklavž na Dravskem polju 05.11.22 11.00 NK Miklavž Korotan Prevalje
    Jurovski Dol 05.11.22 11.00 NK Jurovski Dol NK Jarenina-Pesnica
    Maribor 06.11.22 14.00 NK Kovinar NŠ Roho VBO
    Maribor 08.11.22 19.00 NK MB TABOR ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 09.11.22 14.00 Marles hiše Nk Fram
    Maribor 09.11.22 14.00 NK Pobrežje NK MALEČNIK
  12. 12. krog

    Slovenj Gradec 12.11.22 11.00 NŠ Slovenj Gradec NK MALEČNIK
    Marjeta 12.11.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje
    Jarenina 12.11.22 11.00 NK Jarenina-Pesnica Marles hiše
    Radlje ob Dravi 12.11.22 11.00 NŠ NK RADLJE U17 NK Miklavž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 13.11.22 14.00 NŠ Roho VBO NK MB TABOR
    Fram 13.11.22 14.00 Nk Fram NK Kovinar
    Prevalje 16.11.22 18.00 Korotan Prevalje NK Jurovski Dol