U17 Kadetska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Jarenina 26.08.23 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 27.08.23 16.30 NŠ ROHO 2 : 2
    (1 : 1)
    NŠ Slovenj Gradec
    Maribor 27.08.23 17.00 NK Pobrežje 2 : 4
    (1 : 3)
    NK Pohorje
    Limbuš 31.08.23 17.00 Marles hiše 2 : 2
    (2 : 1)
    NK Rače kadeti
    Brunšvik 05.09.23 17.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 5 : 0
    (3 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Fram 26.09.23 16.30 Nk Fram Eco Oil 10 : 1
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Maribor 18.10.23 16.00 NK Kovinar 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
  2. 2. krog

    Prevalje 02.09.23 12.00 Korotan Prevalje 1 : 4
    (0 : 1)
    NK Kovinar
    Jurovski Dol 03.09.23 11.00 NK Jurovski Dol 4 : 0
    (1 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
    Ravne na Koroškem 03.09.23 11.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 3
    (1 : 0)
    NŠ ROHO
    Brunšvik 03.09.23 11.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 13 : 0
    (8 : 0)
    Marles hiše
    Rače 03.09.23 16.30 NK Rače kadeti 0 : 3
    (0 : 2)
    NŠ Jarenina-Pesnica
    Maribor 05.09.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 7 : 0
    (7 : 0)
    NK Pobrežje
    Ruše 06.09.23 18.00 NK Pohorje 1 : 4
    (0 : 2)
    Nk Fram Eco Oil
  3. 3. krog

    Slovenj Gradec 09.09.23 10.00 NŠ Slovenj Gradec 2 : 2
    (2 : 1)
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Jarenina 09.09.23 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Fram 10.09.23 12.00 Nk Fram Eco Oil 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.09.23 16.30 NŠ ROHO 3 : 0
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Limbuš 13.09.23 16.30 Marles hiše 1 : 1
    (1 : 1)
    NK Jurovski Dol
    Maribor 13.09.23 16.30 NK Kovinar 2 : 1
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 12.10.23 16.30 NK Pobrežje 4 : 3
    (1 : 3)
    NK Rače kadeti
  4. 4. krog

    Prevalje 16.09.23 11.30 Korotan Prevalje 1 : 3
    (1 : 1)
    NŠ Slovenj Gradec
    Jurovski Dol 17.09.23 11.00 NK Jurovski Dol 2 : 1
    (2 : 1)
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Brunšvik 17.09.23 11.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 : 0
    (2 : 0)
    NK Pobrežje
    Rače 17.09.23 16.30 NK Rače kadeti 0 : 12
    (0 : 4)
    Nk Fram Eco Oil
    Limbuš 19.09.23 16.30 Marles hiše 1 : 6
    (1 : 4)
    NŠ Jarenina-Pesnica
    Maribor 19.09.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Kovinar
    Ruše 20.09.23 18.00 NK Pohorje 1 : 2
    (0 : 0)
    NŠ ROHO
  5. 5. krog

    Jarenina 23.09.23 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Maribor 23.09.23 11.00 NK Kovinar 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Rače kadeti
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.09.23 11.00 NŠ ROHO 10 : 1
    (7 : 1)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Ravne na Koroškem 24.09.23 13.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems 4 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
    Maribor 26.09.23 17.00 NK Pobrežje 3 : 2
    (1 : 2)
    Marles hiše
    Slovenj Gradec 29.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec 3 : 2
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Fram 17.10.23 16.00 Nk Fram Eco Oil 3 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
  6. 6. krog

    Jarenina 30.09.23 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica 7 : 0
    (2 : 0)
    NK Pobrežje
    Brunšvik 01.10.23 11.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Kovinar
    Rače 01.10.23 15.30 NK Rače kadeti 1 : 9
    (1 : 3)
    NŠ ROHO
    Maribor 03.10.23 16.30 NK Novogradnje MB Tabor 2 : 1
    (0 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
    Limbuš 04.10.23 15.30 Marles hiše 2 : 1
    (1 : 1)
    Nk Fram Eco Oil
    Ruše 04.10.23 18.30 NK Pohorje 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Lenart v Slovenskih goricah 26.10.23 17.00 NK Jurovski Dol 3 : 0
    (2 : 0)
    Korotan Prevalje
  7. 7. krog

    Prevalje 07.10.23 11.00 Korotan Prevalje 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Slovenj Gradec 07.10.23 11.00 NŠ Slovenj Gradec 7 : 2
    (5 : 0)
    NK Rače kadeti
    Fram 08.10.23 10.00 Nk Fram Eco Oil 1 : 6
    (0 : 2)
    NŠ Jarenina-Pesnica
    Ravne na Koroškem 08.10.23 11.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 2
    (1 : 0)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 08.10.23 12.00 NŠ ROHO 1 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Maribor 10.10.23 15.30 NK Kovinar 3 : 0
    (1 : 0)
    Marles hiše
    Maribor 10.10.23 16.30 NK Pobrežje 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Jurovski Dol
  8. 8. krog

    Jarenina 14.10.23 11.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Kovinar
    Maribor 15.10.23 10.00 NK Pobrežje 1 : 3
    (1 : 3)
    Nk Fram Eco Oil
    Jurovski Dol 15.10.23 11.00 NK Jurovski Dol 1 : 3
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Brunšvik 15.10.23 11.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 2 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
    Rače 15.10.23 15.00 NK Rače kadeti 2 : 5
    (0 : 3)
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor 17.10.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 2 : 3
    (1 : 2)
    Korotan Prevalje
    Limbuš 18.10.23 15.30 Marles hiše 1 : 1
    (1 : 1)
    NŠ ROHO
  9. 9. krog

    Ravne na Koroškem 22.10.23 09.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 3
    (2 : 1)
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Slovenj Gradec 22.10.23 11.00 NŠ Slovenj Gradec 2 : 2
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Fram 22.10.23 12.00 Nk Fram Eco Oil 6 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 22.10.23 15.00 NŠ ROHO 1 : 3
    (0 : 1)
    NŠ Jarenina-Pesnica
    Ruše 24.10.23 18.00 NK Pohorje 2 : 1
    (2 : 1)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Maribor 25.10.23 15.00 NK Kovinar 1 : 3
    (1 : 0)
    NK Pobrežje
    Prevalje 18.11.23 10.30 Korotan Prevalje 5 : 2
    (3 : 1)
    NK Rače kadeti
  10. 10. krog

    Jarenina 28.10.23 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica 4 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Slovenj Gradec
    Brunšvik 28.10.23 11.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 11 : 1
    (4 : 0)
    Korotan Prevalje
    Fram 29.10.23 12.00 Nk Fram Eco Oil 18 : 0
    (9 : 0)
    NK Kovinar
    Jurovski Dol 30.10.23 14.30 NK Jurovski Dol 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Limbuš 08.11.23 14.00 Marles hiše 1 : 3
    (0 : 1)
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rače 10.11.23 15.00 NK Rače kadeti 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 10.11.23 20.00 NK Pobrežje 0 : 6
    (0 : 1)
    NŠ ROHO
  11. 11. krog

    Prevalje 04.11.23 11.30 Korotan Prevalje 2 : 1
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Slovenj Gradec 05.11.23 10.30 NŠ Slovenj Gradec 4 : 1
    (1 : 0)
    NK Pobrežje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 05.11.23 14.00 NŠ ROHO 2 : 1
    (1 : 1)
    Nk Fram Eco Oil
    Maribor 07.11.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 3 : 2
    (3 : 0)
    NK Rače kadeti
    Maribor 08.11.23 14.00 NK Kovinar 3 : 2
    (2 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Ruše 08.11.23 18.00 NK Pohorje 1 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Prevalje 19.11.23 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica
  12. 12. krog

    Jarenina 12.11.23 10.30 NŠ Jarenina-Pesnica 2 : 1
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Lenart v Slovenskih goricah 12.11.23 11.00 NK Jurovski Dol 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače kadeti
    Slivnica 12.11.23 12.00 Nk Fram Eco Oil 4 : 1
    (2 : 1)
    NŠ Slovenj Gradec
    12.11.23 14.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 0 NK Pobrežje
    Limbuš 15.11.23 14.00 Marles hiše 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 15.11.23 14.00 NK Kovinar 2 : 3
    (0 : 0)
    NŠ ROHO
    12.11.23 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 3 : 0
    (3 : 0)
    NK Novogradnje MB Tabor
  13. 13. krog

    Ruše 19.03.24 18.00 NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica
    Maribor 20.03.24 19.00 NK Novogradnje MB Tabor Marles hiše
    Slovenj Gradec 23.03.24 10.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar
    Ravne na Koroškem 24.03.24 10.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Nk Fram Eco Oil
    Prevalje 24.03.24 11.30 Korotan Prevalje NK Pobrežje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.03.24 15.30 NŠ ROHO NK Jurovski Dol
    Rače 24.03.24 15.30 NK Rače kadeti ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje