Veteranska liga DP/MB – Delegiranje

Osveženo: 15.07.24 13.35

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    25.08.23 18.30 Nk Slivnica Nk Fram Sovec Matevž
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    25.08.23 18.30 NK Dobrovce Prepolje Praznik Špeh Jernej
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    25.08.23 18.30 NK Rošnja-Loka ŠD Rogoza Ferčič Jani
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    25.08.23 18.30 Miklavž NK Pohorje Eder Gregor
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    25.08.23 19.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rače Veterani Grbec Ermin
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    01.09.23 18.00 Nk Fram NK Rače Veterani Perger Primož
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.09.23 18.00 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju Holcman Aljaž
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    01.09.23 18.00 Prepolje NK Rošnja-Loka Kamplet Miha
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    01.09.23 18.00 Nk Slivnica NK Dobrovce Dedić Elmedin
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    12.09.23 17.30 ŠD Rogoza Miklavž Mauko Igor
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    08.09.23 18.00 NK Rošnja-Loka Nk Slivnica Šumer Žiga
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.09.23 18.00 Miklavž Prepolje Eder Gregor
    Rače,
    Igrišče Rače
    08.09.23 18.00 NK Rače Veterani NK Pohorje Gonza Nejc
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    08.09.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Rogoza Majer Vojko
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.09.23 19.30 NK Dobrovce Nk Fram Mušič Doroteja
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    15.09.23 17.30 Nk Fram NK Pohorje Grbec Ermin
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    15.09.23 17.30 ŠD Rogoza NK Rače Veterani Barta May
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    15.09.23 17.30 Prepolje ŠD Marjeta na Dravskem polju Jug Maksimiljan
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    15.09.23 17.30 Nk Slivnica Miklavž Rajh Žan
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    15.09.23 18.00 NK Dobrovce NK Rošnja-Loka Holcman Aljaž
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    22.09.23 17.00 NK Rošnja-Loka Nk Fram Majcen Kevin
    Rače,
    Igrišče Rače
    22.09.23 17.00 NK Rače Veterani Prepolje Benc Uroš
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    22.09.23 17.30 Miklavž NK Dobrovce Eder Gregor
    ,
    NK Pohorje ŠD Rogoza
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    22.09.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Nk Slivnica Jug Maksimiljan
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.09.23 17.00 Nk Fram ŠD Rogoza Barta May
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    29.09.23 17.00 Prepolje NK Pohorje Rajh Žan
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.09.23 17.00 Nk Slivnica NK Rače Veterani Bele Klemen
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    29.09.23 17.00 NK Rošnja-Loka Miklavž Eder Gregor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    02.10.23 19.30 NK Dobrovce ŠD Marjeta na Dravskem polju Bezjak Adam
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    06.10.23 16.30 ŠD Rogoza Prepolje Ferčič Jani
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    06.10.23 18.00 NK Pohorje Nk Slivnica Gonza Nejc
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    06.10.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rošnja-Loka Majer Vojko
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    06.10.23 20.00 NK Dobrovce NK Rače Veterani Jug Maksimiljan
    ,
    06.10.23 Miklavž Nk Fram
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    13.10.23 16.30 Nk Fram Prepolje Podgoršek Simon Matej
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    13.10.23 16.30 Nk Slivnica ŠD Rogoza Stojkovič Marko
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    13.10.23 16.30 NK Rošnja-Loka NK Rače Veterani Grbec Ermin
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    13.10.23 16.30 Miklavž ŠD Marjeta na Dravskem polju Mauko Igor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    13.10.23 18.00 NK Dobrovce NK Pohorje Jug Maksimiljan
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    20.10.23 16.00 NK Rače Veterani Miklavž Marin Jan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    20.10.23 16.00 ŠD Rogoza NK Dobrovce Kamplet Miha
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    20.10.23 16.00 Prepolje Nk Slivnica Stojkovič Marko
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    20.10.23 18.00 NK Pohorje NK Rošnja-Loka Eder Gregor
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    20.10.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Nk Fram Jug Maksimiljan
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.03.24 16.45 Nk Fram Nk Slivnica Bezjak Adam
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    29.03.24 16.45 Prepolje NK Dobrovce Kamplet Miha
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    29.03.24 16.45 ŠD Rogoza NK Rošnja-Loka Mauko Igor
    Rače,
    Igrišče Rače
    29.03.24 16.45 NK Rače Veterani ŠD Marjeta na Dravskem polju Bele Klemen
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    29.03.24 18.30 NK Pohorje Miklavž Bratuša David
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    05.04.24 17.30 NK Rače Veterani Nk Fram Mauko Igor
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    05.04.24 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje Grbec Ermin
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    05.04.24 17.30 Miklavž ŠD Rogoza Stanko Ian Luka
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    05.04.24 17.30 NK Rošnja-Loka Prepolje Ferčič Jani
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    05.04.24 17.30 NK Dobrovce Nk Slivnica Majer Vojko
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    12.04.24 17.30 Nk Slivnica NK Rošnja-Loka Lahovič Marcel
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    12.04.24 17.30 Prepolje Miklavž Sovec Matevž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    12.04.24 17.30 ŠD Rogoza ŠD Marjeta na Dravskem polju Majcen Kevin
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    21.05.24 18.00 NK Pohorje NK Rače Veterani Bezjak Adam
    ,
    07.06.24 18.00 Nk Fram NK Dobrovce
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    19.04.24 18.00 NK Pohorje Nk Fram Pečarič Luka
    Rače,
    Igrišče Rače
    19.04.24 18.00 NK Rače Veterani ŠD Rogoza Horvat Denis
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    19.04.24 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Prepolje Majcen Kevin
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    19.04.24 18.00 Miklavž Nk Slivnica Mušič Doroteja
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    19.04.24 18.00 NK Rošnja-Loka NK Dobrovce Rajh Žan
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    26.04.24 18.00 Nk Fram NK Rošnja-Loka Mauko Igor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    26.04.24 18.00 NK Dobrovce Miklavž Borošak Alen
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    26.04.24 18.00 Prepolje NK Rače Veterani Sovec Matevž
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.04.24 18.00 ŠD Rogoza NK Pohorje Gonza Nejc
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    28.05.24 18.00 Nk Slivnica ŠD Marjeta na Dravskem polju Majer Vojko
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    10.05.24 18.00 ŠD Rogoza Nk Fram Lahovič Marcel
    Rače,
    Igrišče Rače
    10.05.24 18.00 NK Rače Veterani Nk Slivnica Grbec Ermin
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    10.05.24 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Dobrovce Novarlić Damjan
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    10.05.24 18.00 Miklavž NK Rošnja-Loka Horvat Denis
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.05.24 19.00 NK Pohorje Prepolje Stojkovič Marko
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    17.05.24 18.00 Nk Fram Miklavž Gergič Nejc
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    17.05.24 18.00 NK Rošnja-Loka ŠD Marjeta na Dravskem polju Podgoršek Simon Matej
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    17.05.24 18.00 Nk Slivnica NK Pohorje Benc Uroš
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    17.05.24 18.00 Prepolje ŠD Rogoza Senekovič Jernej
    Rače,
    Igrišče Rače
    17.05.24 18.00 NK Rače Veterani NK Dobrovce Goznik Tai
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.05.24 18.00 ŠD Rogoza Nk Slivnica Mauko Igor
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    24.05.24 18.00 NK Pohorje NK Dobrovce Gergič Nejc
    Rače,
    Igrišče Rače
    24.05.24 18.00 NK Rače Veterani NK Rošnja-Loka Šumer Žiga
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    24.05.24 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Miklavž Bezjak Adam
    ,
    24.05.24 Prepolje Nk Fram
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    31.05.24 18.00 Nk Fram ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    31.05.24 18.00 Miklavž NK Rače Veterani Mauko Igor
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    31.05.24 18.00 NK Rošnja-Loka NK Pohorje Stanko Ian Luka
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    31.05.24 18.00 Nk Slivnica Prepolje Podgoršek Simon Matej
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    31.05.24 19.30 NK Dobrovce ŠD Rogoza Rajh Žan