Osveženo: 16.08.24 13.36
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor07.09.24 12.30 NK Pobrežje Maribor NŠ NK Radlje U19 Ruše,
Igrišče Ruše08.09.24 17.00 NK Pohorje NŠ ROHO Fram,
Igrišče Fram11.09.24 17.00 Nk Fram BitiFit NK Dobrovce Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje11.09.24 18.00 NK Korotan Prevalje ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik15.09.24 16.30 Malečnik NK Pohorje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza18.09.24 16.30 NŠ ROHO Nk Fram BitiFit Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje18.09.24 18.00 NŠ NK Radlje U19 NK Korotan Prevalje Dobrovce,
Igrišče Dobrovce18.09.24 18.00 NK Dobrovce NK Pobrežje Maribor -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor21.09.24 12.00 NK Pobrežje Maribor NŠ ROHO Starše,
Igrišče Starše22.09.24 16.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ NK Radlje U19 Fram,
Igrišče Fram25.09.24 16.30 Nk Fram BitiFit Malečnik Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje25.09.24 18.00 NK Korotan Prevalje NK Dobrovce -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik29.09.24 16.00 Malečnik NK Pobrežje Maribor Ruše,
Igrišče Ruše29.09.24 16.00 NK Pohorje Nk Fram BitiFit Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza02.10.24 16.00 NŠ ROHO NK Korotan Prevalje Dobrovce,
Igrišče Dobrovce02.10.24 18.00 NK Dobrovce ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor05.10.24 11.00 NK Pobrežje Maribor NK Pohorje Starše,
Igrišče Starše06.10.24 16.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ ROHO Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje09.10.24 18.00 NK Korotan Prevalje Malečnik Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje09.10.24 18.00 NŠ NK Radlje U19 NK Dobrovce -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik13.10.24 16.00 Malečnik ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Ruše,
Igrišče Ruše13.10.24 16.00 NK Pohorje NK Korotan Prevalje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza16.10.24 16.00 NŠ ROHO NŠ NK Radlje U19 Fram,
Igrišče Fram16.10.24 16.00 Nk Fram BitiFit NK Pobrežje Maribor -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše20.10.24 15.30 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Pohorje Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje23.10.24 18.00 NK Korotan Prevalje Nk Fram BitiFit Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje23.10.24 18.00 NŠ NK Radlje U19 Malečnik Dobrovce,
Igrišče Dobrovce23.10.24 18.00 NK Dobrovce NŠ ROHO -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor26.10.24 10.30 NK Pobrežje Maribor NK Korotan Prevalje Malečnik,
Igrišče Malečnik27.10.24 14.30 Malečnik NK Dobrovce Ruše,
Igrišče Ruše27.10.24 14.30 NK Pohorje NŠ NK Radlje U19 Fram,
Igrišče Fram30.10.24 14.30 Nk Fram BitiFit ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče Starše03.11.24 14.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje Maribor Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza06.11.24 14.00 NŠ ROHO Malečnik Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje06.11.24 18.00 NŠ NK Radlje U19 Nk Fram BitiFit Dobrovce,
Igrišče Dobrovce06.11.24 18.00 NK Dobrovce NK Pohorje -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO NK Pohorje Dobrovce,
Igrišče DobrovceNK Dobrovce Nk Fram BitiFit Radlje ob Dravi,
Športni stadion RadljeNŠ NK Radlje U19 NK Pobrežje Maribor Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Korotan Prevalje -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje NŠ NK Radlje U19 Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje Maribor NK Dobrovce Fram,
Igrišče FramNk Fram BitiFit NŠ ROHO Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje Malečnik -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče MalečnikMalečnik Nk Fram BitiFit Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO NK Pobrežje Maribor Dobrovce,
Igrišče DobrovceNK Dobrovce NK Korotan Prevalje Radlje ob Dravi,
Športni stadion RadljeNŠ NK Radlje U19 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Dobrovce Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje NŠ ROHO Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje Maribor Malečnik Fram,
Igrišče FramNk Fram BitiFit NK Pohorje -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje NK Pobrežje Maribor Malečnik,
Igrišče MalečnikMalečnik NK Korotan Prevalje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Dobrovce,
Igrišče DobrovceNK Dobrovce NŠ NK Radlje U19 -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion RadljeNŠ NK Radlje U19 NŠ ROHO Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje Malečnik Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje NK Pohorje Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje Maribor Nk Fram BitiFit -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Fram,
Igrišče FramNk Fram BitiFit NK Korotan Prevalje Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Malečnik,
Igrišče MalečnikMalečnik NŠ NK Radlje U19 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče RogozaNŠ ROHO NK Dobrovce -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče DobrovceNK Dobrovce Malečnik Radlje ob Dravi,
Športni stadion RadljeNŠ NK Radlje U19 NK Pohorje Starše,
Igrišče StaršeŠD Starše – NŠ Dravsko polje Nk Fram BitiFit Prevalje,
Športni park Ugasle peči, PrevaljeNK Korotan Prevalje NK Pobrežje Maribor -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, MariborNK Pobrežje Maribor ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Fram,
Igrišče FramNk Fram BitiFit NŠ NK Radlje U19 Ruše,
Igrišče RušeNK Pohorje NK Dobrovce Malečnik,
Igrišče MalečnikMalečnik NŠ ROHO