Osveženo: 16.08.24 13.37
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju08.09.24 17.00 Nk Miklavž NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Jarenina,
Športni park Jarenina08.09.24 17.00 NŠ Jarenina Pesnica NK Lenart Danküchen center U19 Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš08.09.24 17.00 Marles NK Kovinar Rače,
Igrišče Rače11.09.24 17.00 NK Rače NK Dravograd Duplek,
Igrišče Duplek11.09.24 18.00 NK Duplek NK Jurovski Dol -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT15.09.24 16.30 NK Dravograd NK Kovinar Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol15.09.24 16.30 NK Jurovski Dol NŠ Jarenina Pesnica Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem18.09.24 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B NK Duplek Rače,
Igrišče Rače18.09.24 16.30 NK Rače Nk Miklavž Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT18.09.24 19.00 NK Lenart Danküchen center U19 Marles -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju22.09.24 16.30 Nk Miklavž NK Dravograd Jarenina,
Športni park Jarenina22.09.24 16.30 NŠ Jarenina Pesnica NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš22.09.24 16.30 Marles NK Jurovski Dol Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor22.09.24 16.30 NK Kovinar NK Lenart Danküchen center U19 Duplek,
Igrišče Duplek25.09.24 18.00 NK Duplek NK Rače -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT29.09.24 16.00 NK Dravograd NK Lenart Danküchen center U19 Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol29.09.24 16.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju29.09.24 16.00 Nk Miklavž NK Duplek Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem02.10.24 16.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Marles Rače,
Igrišče Rače02.10.24 16.00 NK Rače NŠ Jarenina Pesnica -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina06.10.24 16.00 NŠ Jarenina Pesnica Nk Miklavž Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš06.10.24 16.00 Marles NK Rače Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor06.10.24 16.00 NK Kovinar NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Duplek,
Igrišče Duplek09.10.24 18.00 NK Duplek NK Dravograd Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT09.10.24 19.00 NK Lenart Danküchen center U19 NK Jurovski Dol -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT13.10.24 16.00 NK Dravograd NK Jurovski Dol Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.10.24 16.00 Nk Miklavž Marles Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem16.10.24 16.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B NK Lenart Danküchen center U19 Rače,
Igrišče Rače16.10.24 16.00 NK Rače NK Kovinar Duplek,
Igrišče Duplek16.10.24 18.00 NK Duplek NŠ Jarenina Pesnica -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina20.10.24 15.30 NŠ Jarenina Pesnica NK Dravograd Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš20.10.24 15.30 Marles NK Duplek Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor20.10.24 15.30 NK Kovinar Nk Miklavž Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol20.10.24 15.30 NK Jurovski Dol NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT23.10.24 19.00 NK Lenart Danküchen center U19 NK Rače -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT27.10.24 14.30 NK Dravograd NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju27.10.24 14.30 Nk Miklavž NK Lenart Danküchen center U19 Jarenina,
Športni park Jarenina27.10.24 14.30 NŠ Jarenina Pesnica Marles Rače,
Igrišče Rače30.10.24 14.30 NK Rače NK Jurovski Dol Duplek,
Igrišče Duplek30.10.24 18.00 NK Duplek NK Kovinar -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš03.11.24 14.00 Marles NK Dravograd Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor03.11.24 14.00 NK Kovinar NŠ Jarenina Pesnica Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol03.11.24 14.00 NK Jurovski Dol Nk Miklavž Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem06.11.24 14.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B NK Rače Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT06.11.24 19.00 NK Lenart Danküchen center U19 NK Duplek -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNK Dravograd NK Rače Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na KoroškemNK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Nk Miklavž Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol NK Duplek Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UTNK Lenart Danküchen center U19 NŠ Jarenina Pesnica Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar Marles -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar NK Dravograd Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles NK Lenart Danküchen center U19 Jarenina,
Športni park JareninaNŠ Jarenina Pesnica NK Jurovski Dol Duplek,
Igrišče DuplekNK Duplek NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNk Miklavž NK Rače -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNK Dravograd Nk Miklavž Rače,
Igrišče RačeNK Rače NK Duplek Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na KoroškemNK Fužinar SIJ Ravne Systems – B NŠ Jarenina Pesnica Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol Marles Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UTNK Lenart Danküchen center U19 NK Kovinar -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UTNK Lenart Danküchen center U19 NK Dravograd Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar NK Jurovski Dol Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Jarenina,
Športni park JareninaNŠ Jarenina Pesnica NK Rače Duplek,
Igrišče DuplekNK Duplek Nk Miklavž -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNK Dravograd NK Duplek Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNk Miklavž NŠ Jarenina Pesnica Rače,
Igrišče RačeNK Rače Marles Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na KoroškemNK Fužinar SIJ Ravne Systems – B NK Kovinar Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol NK Lenart Danküchen center U19 -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol NK Dravograd Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UTNK Lenart Danküchen center U19 NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar NK Rače Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles Nk Miklavž Jarenina,
Športni park JareninaNŠ Jarenina Pesnica NK Duplek -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNK Dravograd NŠ Jarenina Pesnica Duplek,
Igrišče DuplekNK Duplek Marles Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNk Miklavž NK Kovinar Rače,
Igrišče RačeNK Rače NK Lenart Danküchen center U19 Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na KoroškemNK Fužinar SIJ Ravne Systems – B NK Jurovski Dol -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na KoroškemNK Fužinar SIJ Ravne Systems – B NK Dravograd Jurovski Dol,
Športni park Jurovski DolNK Jurovski Dol NK Rače Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UTNK Lenart Danküchen center U19 Nk Miklavž Maribor,
Igrišče Kovinar MariborNK Kovinar NK Duplek Limbuš,
Igrišče Pod grajskim gričem – LimbušMarles NŠ Jarenina Pesnica -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UTNK Dravograd Marles Jarenina,
Športni park JareninaNŠ Jarenina Pesnica NK Kovinar Duplek,
Igrišče DuplekNK Duplek NK Lenart Danküchen center U19 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem poljuNk Miklavž NK Jurovski Dol Rače,
Igrišče RačeNK Rače NK Fužinar SIJ Ravne Systems – B